صفحه 419 از 441 نخستنخست ... 319369409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,181 تا 4,190 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام
    ممنون از پاسختون
    ظاهرا اگه دليل موجهي داشته باشي براي عدم حضور پولو پس ميدن.

Junior Member

يه سوال راجب بانك استيتمنت دارم كه چون فروم خودش فعال نيست اينجا ميپرسم ممنون ميشم دوستاني كه با همراه اقدام كردن جواب بدن.
    من از چالمرز پذيرش ارشد مكانيك گرفتم همسر و دختر دوساله م رو هم ميخوام با خودم ببرم.
    به نظرتون بانك استيتمنت به اسم همسرم جدا بگيرم و بگم كه ايشون خودش و دخترمو از لحاظ مالي ساپورت ميكنه يا اينكه كلا به اسم خودم باشه و تو آپليكيشن خودم و آپليكيشن همسر و دخترم تاكيد كنم كه قراره اونا رو با خودم بيارم و از نظر مالي ساپورت كنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

درود دوستان، خسته نباشید. بعد از فرستادنِ فرمِ مربوط به وقت گرفتن برایِ بیومتریک، چه زمانی طول می‌کشه تا وقتی رو برامون تعیین کنن؟
    نزدیک به دو هفته‌ست که فرمِ درخواستِ وقت رو فرستادم، اما تا به‌حال جوابی نداشتم.

با سلام

من میخوام واسه ارشد یه رشته مدیریتی سوئد پذیرش بگیرم
    فوق دیپلم ساختمان دارم
    دانشگاه تهرانMBA کارشناسی مترجمی زبان و ارشد
    آیلتس 6.5
    با خیلی از موسسات اعزام دانشجو و دانشگاهها صحبت کردم همشون گفتن چون رشته لیسانسم مدیریتی نبوده نمی تونم تغییر رشته بدم و باید از لیسانس دوباره بخوونم
    یکیشون هم گفت چون مدرک لیسانسم از موسسه غیرانتفاعی هست اونا اصلا قبول ندارن این مدرک رو
    اما یه موسسه هست بنام سفیر ایرانیان توی خ کاشانی تهران، میگه میتونه پذیرش بگیره، اونم واسه همین ترم
    پاییز 2018، و از طرفی هم سعی
    (دارن سریع باهام قرارداد امضا کنن و ازم پیش پرداخت بگیرن (3 میلیون تومان
    نمی دونم اعتماد کنم یا نه؟ تا 2روز ازشون مهلت گرفتم که جواب نهایی رو بدم که انجام بدن یا خیر
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین
    بنظر شما چکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان

براي من 4 تا ايميل به صورت همزمان از اداره مهاجرت آومده تو يكيش نوشته كه راجب آپليكيشن شما تصميم گرفته شده و تو 3 تاي ديگه ازم خواسته شده كه با سفارت سوئد در تهران تماس بگيرم
    تو اون 3 تا ايميل توضيح داده كه چون آپليكيشن شما براي 3 نفر بوده در مجموع 3 تا ايميل برات آومده.
    من وقت سفارت براي دريافت نتيجه درخواست اقامت رزرو كردم و به سفارتم ايميل ردم كه فعلا جوابي نگرفتم.
    از دوستان با تجربه كسي ميتونه راهنمايي كنه كه آيا ميشه نتيجه خاصي از اون سه تا ايميل گرفت كه درخواست ما آپرو شده؟
    ممنون از پاسختون

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_mikko نمایش پست ها
    با سلام

من میخوام واسه ارشد یه رشته مدیریتی سوئد پذیرش بگیرم
    فوق دیپلم ساختمان دارم
    دانشگاه تهرانMBA کارشناسی مترجمی زبان و ارشد
    آیلتس 6.5
    با خیلی از موسسات اعزام دانشجو و دانشگاهها صحبت کردم همشون گفتن چون رشته لیسانسم مدیریتی نبوده نمی تونم تغییر رشته بدم و باید از لیسانس دوباره بخوونم
    یکیشون هم گفت چون مدرک لیسانسم از موسسه غیرانتفاعی هست اونا اصلا قبول ندارن این مدرک رو
    اما یه موسسه هست بنام سفیر ایرانیان توی خ کاشانی تهران، میگه میتونه پذیرش بگیره، اونم واسه همین ترم
    پاییز 2018، و از طرفی هم سعی
    (دارن سریع باهام قرارداد امضا کنن و ازم پیش پرداخت بگیرن (3 میلیون تومان
    نمی دونم اعتماد کنم یا نه؟ تا 2روز ازشون مهلت گرفتم که جواب نهایی رو بدم که انجام بدن یا خیر
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین
    بنظر شما چکار کنم؟
    فکر میکنی اونا چیکار میکنن که خودت نمی تونی بکنی؟اگر انگلیسی ات حتی متوسط هم باشه می تونی همه کارهات رو خودت انجام بدی

نقل قول نوشته اصلی توسط F_rahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان

براي من 4 تا ايميل به صورت همزمان از اداره مهاجرت آومده تو يكيش نوشته كه راجب آپليكيشن شما تصميم گرفته شده و تو 3 تاي ديگه ازم خواسته شده كه با سفارت سوئد در تهران تماس بگيرم
    تو اون 3 تا ايميل توضيح داده كه چون آپليكيشن شما براي 3 نفر بوده در مجموع 3 تا ايميل برات آومده.
    من وقت سفارت براي دريافت نتيجه درخواست اقامت رزرو كردم و به سفارتم ايميل ردم كه فعلا جوابي نگرفتم.
    از دوستان با تجربه كسي ميتونه راهنمايي كنه كه آيا ميشه نتيجه خاصي از اون سه تا ايميل گرفت كه درخواست ما آپرو شده؟
    ممنون از پاسختون
    شما کِی درخواست ویزا دادین؟ تاریخشو میشه بگین؟

Junior Member

سلام دوستان
    اینطور که در سایت سفارت نوشته، از سال 2018 دیگه برای دانشجوهایی که اداره مهاجرت decision براشون صادر میکنه، نمیشه مستقیم هروقت که خواستن، برن سفارت و کارهای بیومتریک رو انجام بدن. در صورتی که قبلا بعد از دریافت نتیجه بلافاصله میشد به سفارت مراجعه کرد. حالا من دو تا سوال دارم. اول اینکه فرمی که توی سایت گذاشتن چندتا گزینه داره که من سردرگم شدم که کدوم رو انتخاب کنم. یکیش درخواست برای گرفتن نتیجه س. یکیش درخواست برای کارهای بیومتریکه. یکیش هم درخواست برای مصاحبه. با توجه به اینکه من و همسرم با هم اقدام کردیم، نمیدونم کدوم رو باید انتخاب کنم. دوم اینکه آیا برای ویزای دانشجویی سفارت سریع وقت میده؟ یا اینکه باید بهشون ایمیل بزنم یا مستقیم مراجعه کنم. ممنون میشم اگه کسی از دوستان تجربه ی جدید برای سال 2018 داره، راهنمایی کنه. (آها... و یه نکته دیگه اینکه من برای مستر اقدام کرده بودم و بورسیه SI دارم)

Junior Member

سلام. برای من وقتی ایمیلاومد که نتیجه گرفته شده زنگزدم سفارت پرسیدم جواب رو که گفت مثبته. گفت برای بیومتری وقت بگیرم. درخواست وقت دادم که فرداش ایمیل اومد برای دو سه روز بعد وقت داده.

بچه ها من 8-May درخواست آنلاین ویزا کردم اداره مهاجرت سوئد هنوز خبری نیست. میترسم مشکلی تو پروندم پیش اومده باشه که نتیجه اینقدر طول کشیده. میشه کسایی که دسیژن دریافت کردن بگن چه تاریخی درخواست دادن و چه تاریخی نتیجه بهشون اعلام شده؟ نگرانم واقعا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)