صفحه 422 از 441 نخستنخست ... 322372412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,211 تا 4,220 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط MAttar نمایش پست ها
    جواب اداره مهاجرت اومد واسه ما.
    خیلی زودتر از اونی که فک می کردیم
    حالا باید منتظر خود کارت باشیم
    کسی از مدت زمان رسیدن کارت از زمان سفارش صدور سفارت خبر داره؟؟؟
    سلام. میتونید لطفا بگید چند روزه جواب اداره مهاجرت اومده ؟ من دو روز پیش مدارک رو آپلود کردم.
    کارت اداره مهاجرت من از دوستام شنیدم در بهترین حالت 3 هفته و در بدترین حالت 5 هفته ای اومده...

Junior Member

جواب اداره مهاجرت اومد واسه ما.
    خیلی زودتر از اونی که فک می کردیم
    حالا باید منتظر خود کارت باشیم
    کسی از مدت زمان رسیدن کارت از زمان سفارش صدور سفارت خبر داره؟؟؟
    سلام. برای انجام انگشت نگاری هم میشه بگی چقدر طول کشید. یعنی از زمان ثبت نام در سایت swedenabroad تا رفتن به سفارت برای انگشت نگاری و سفارش کارت. متشکر.
    Most people would sooner die than think – in fact they do so

Bertrand Russell

Junior Member

من روز اول ژولای اپلای کردم
    دوم ژولای مدارک رجیستر شد
    دوازدهم ژولای هم تصمیم گیری شد
    البته در همین حین کارهای بیومتری هم انجام دادم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    it

یعنی رفتی مصاحبه ؟بعدا ایمیل زدن گفتن قبول شدید؟منظور از کارت همون یا همون ویزای چند ماهست؟مصاحبه چطور بود چیکار کردید؟

Junior Member

نه دوست عزیز مصاحبه نداشتیم ما. واسه دکتری داریم میریم. و اینکه منظورتون از سوال دوم رو متوجه نشدم اما کارت اقامت دوساله منظورم بود. ما مصاحبه نداشتیم صرفا به صورت آنلاین اپلای کردیم.

Junior Member

سلام
    من می خوام برای پذیرش دوره 6 ماهه زبان اقدام کنم، خودم اقدام کنم بهتره یا وکیل بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan73ehsan نمایش پست ها
    یعنی رفتی مصاحبه ؟بعدا ایمیل زدن گفتن قبول شدید؟منظور از کارت همون یا همون ویزای چند ماهست؟مصاحبه چطور بود چیکار کردید؟
    دوست عزیز شما خودتون پذیرش گرفتین؟ 900 کرون گرفتن پذیرش و هزینه دانشگاه رو چطوری پرداخت کردین؟
    من می خوام اقدام کنم ولی نمی دونم خودم می تونم یا باید وکیل بگیرم.

Junior Member

نمیدونم اگه سوال رو از من پرسیدید که باید بگم من خودم همه مراحل رو انجام دادم. از پذیرش تا آخرش. و اینکه هزینه ای نداشت دانشگاه چون فاند داشتیم. اما برای اپلای در سایت مهاجرت سوئد نفری هزار کرون پرداخت کردیم با حساب یکی از دوستان که خارج از کشور بود پرداختیم اما از طریق یک سری سایت هم می شه این پرداخت ها رو انجام داد نمیدونم میشه اسمشون رو اینجا گفت یا ادمین حذف می کنه.
    دوستان داخل همین فروم گفتن با استفاده از سایت های تهران پیمنت یا سایت های دیگه پرداخت کردند.
    و در مورد وکیل خودتون بهتر از بقیه می تونید نظر بدید و تصمیم بگیرید چون شرایط خودتون رو بهتر می دونید اما به نظر بنده وکیل کار خاصی انجام نمی ده که خود شما نتونید از پسش بر بیاید.
    داخل سایت مهاجرت همه مراحل با جزئیات توضیح داده شده و اگه سوالی هم داشتید اینجا بپرسید دوستان جواب می دن
    موفق باشید دوست عزیز

Junior Member

نمیدونم اگه سوال رو از من پرسیدید که باید بگم من خودم همه مراحل رو انجام دادم. از پذیرش تا آخرش. و اینکه هزینه ای نداشت دانشگاه چون فاند داشتیم. اما برای اپلای در سایت مهاجرت سوئد نفری هزار کرون پرداخت کردیم با حساب یکی از دوستان که خارج از کشور بود پرداختیم اما از طریق یک سری سایت هم می شه این پرداخت ها رو انجام داد نمیدونم میشه اسمشون رو اینجا گفت یا ادمین حذف می کنه.
    دوستان داخل همین فروم گفتن با استفاده از سایت های تهران پیمنت یا سایت های دیگه پرداخت کردند.
    و در مورد وکیل خودتون بهتر از بقیه می تونید نظر بدید و تصمیم بگیرید چون شرایط خودتون رو بهتر می دونید اما به نظر بنده وکیل کار خاصی انجام نمی ده که خود شما نتونید از پسش بر بیاید.
    داخل سایت مهاجرت همه مراحل با جزئیات توضیح داده شده و اگه سوالی هم داشتید اینجا بپرسید دوستان جواب می دن
    موفق باشید دوست عزیز
    ممنون از اطلاعاتتون،
    پروسه کار کاملا برام مشخصه تنها دلیلی که باعث میشه به وکیل فکر کنم اینه که نکنه یک سری ریزه کاری ها باشه که تو سایت مهاجرت اطلاعاتی راجع بهش نباشه، مثل سوال و جواب های تو سفارت یا میزان موجودی و گردش حساب و هر چی که بتونه بهونه دست آفیسر مهاجرت بده که ویزا رو رد کنه

Junior Member

سلام من قبلا یک سال سوید بودم بخشی از کار دکتری رو انجام دادم. الان بعد از حدود یک سال پذیرش گرفتم برای پست داک. 7 جولای انلاین مدارکم اپلود کردم هنوز خبری نشده. روال مثل قبل هست یعنب تا 2 ماه جواب میاد یا بیشتر شده زمان انتطار؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)