صفحه 426 از 441 نخستنخست ... 326376416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,251 تا 4,260 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام
    بچه هایی که منتظر ویزا هستین ایمیلی از اداره مهاجرت اومده براتون؟برای من یه ایمیل اومده برای نظرسنجی!!!

بچه ها جواب ویزاهاتون نیومده؟
    من کلاسم 3 سپتامبر شروع میشه ولی هنوز جوابی نگرفتم

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بدونم شهر sandsvall از نظر امکانات و آب و هوا چطوره؟ و تاریکی و زمان شب و روز؟ قابل تحمله. من پذیرشی از اونجا دارم .
    و اینکه برای پست داک اگه هنوز دکترا دفاع نکرده باشم تا چه مدت بهم فرصت میدن که رفتنم را به تاخیر بندازم؟ و یا آیا میشه برم بدون ارائه مدرک و بعد مثلا 2-3 ماه بیام دفاع کنم و مدرکم را ببرم؟؟
    حقوق دکترا همه جای سوئد یکسانه یا شهر شهر فرق داره؟ و چقدره و چقدرش برای یک زندگی دو نفره با اجاره خونه مستقل صرف میشه ماهانه؟و ش
    وال آخر اینکه ویزای سوئد معمولا چقدر ظول میشکه بدن و برای دانشجویان چقدر هزینه داره؟
    ممنون

Junior Member

نه متاسفانه... شما کی و برای چه مقطعی اقدام کردید برای ویزا ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheida16651665 نمایش پست ها
    بچه ها جواب ویزاهاتون نیومده؟
    من کلاسم 3 سپتامبر شروع میشه ولی هنوز جوابی نگرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_kho نمایش پست ها
    نه متاسفانه... شما کی و برای چه مقطعی اقدام کردید برای ویزا ؟

من برای مستر اقدام کردم
    حدود دو ماه و نیم از رجیستری میگذره
    شما کلاساتون کی شروع مشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_blekinge نمایش پست ها
    بله درخواست ویزای همسر همزمان وجود داره
    سلام،

از زمان تقاضا برای این ویزای سه ماهه، چه مدت طول میکشه ویزا برای متقاضی و همراه صادر کنند؟
    (این دوره یکم اکتبر شروع می شه و فکر نمی کنم زودتر از هفته اول سپتامبر نامه پذیرش بیاد.)

مرسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnfk نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بدونم شهر sandsvall از نظر امکانات و آب و هوا چطوره؟ و تاریکی و زمان شب و روز؟ قابل تحمله. من پذیرشی از اونجا دارم .
    و اینکه برای پست داک اگه هنوز دکترا دفاع نکرده باشم تا چه مدت بهم فرصت میدن که رفتنم را به تاخیر بندازم؟ و یا آیا میشه برم بدون ارائه مدرک و بعد مثلا 2-3 ماه بیام دفاع کنم و مدرکم را ببرم؟؟
    حقوق دکترا همه جای سوئد یکسانه یا شهر شهر فرق داره؟ و چقدره و چقدرش برای یک زندگی دو نفره با اجاره خونه مستقل صرف میشه ماهانه؟و ش
    وال آخر اینکه ویزای سوئد معمولا چقدر ظول میشکه بدن و برای دانشجویان چقدر هزینه داره؟
    ممنون
    شهر سرد و تاریکی هست ولی قابل تحمله زیرا امکانات گرمایشی و پوششی بالاست. والا قضیه پست داک فقط به استادت ربط داره ولی خود پروسه ویزا 3 ماهی طول میکشه و تا اون موقع دفاع کنین. حقوق دانشگاه تا دانشگاه فرق داره ولی کف 26 هزار کرون حساب کنید که برای هزینه دو نفر حتا با یک بچه هم مکفی هست.

سلام دوستان
    من از یک شرکت سوئدی جاب افر گرفتم هنوز سفارت نرفتم، می خواستم یکم راجب فرایند بدونم و اینکه آیا همراه من به همسرم هم همزمان ویزا می‌دهند ؟؟
    شنیدم ممکنه به هر دو همزمان ویزا ندهند.
    راستی چقدر احتمال داره ویزا ندهند؟ خود کارفرما یک شرکتی رو معرفی کرده که کارهای مربوط به ویزا را انجام میدهد اما با توجه به اینکه ایران با تحریم روبروست آیا این احتمال وجود دارد که ویزا ندهند؟

بچه ها ویزاهاتون نیومده من 6 روز دیگه کلاسم شروع میشه هنوز در حال بررسی هستم
    بچه ها کسی میدونه که دانشگاه اجازه میده یه مدت دیرتر بریم سرکلاس یا نه؟ بخاطر دیرکرد ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط sheida16651665 نمایش پست ها
    بچه ها ویزاهاتون نیومده من 6 روز دیگه کلاسم شروع میشه هنوز در حال بررسی هستم
    بچه ها کسی میدونه که دانشگاه اجازه میده یه مدت دیرتر بریم سرکلاس یا نه؟ بخاطر دیرکرد ویزا
    سلام

من بورسیه ی کامل از SI دارم و 7May واسه اقامت دانشجویی اقدام کردم. یک بار مدارک اضافه ازم خواستن و دیگه تا الان هیچ خبری نیست. کلاس ها از 3 سپتامبر شروع میشه و تا 1 ماه دیگه اگه ویزا ندن بورس رو میگیرن ازم. با دانشگاه مکاتبه کنین شما فکر نکتم مشکلی واسه دیر رفتن واسه شما یاشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)