صفحه 434 از 441 نخستنخست ... 334384424425426427428429430431432433434435436437438439440441 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,331 تا 4,340 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام به همه دوستان

من برای مهندسی عمران از
    یه دانشگاه سوئد پذیرش سلف فاند گرفتم، شروع کلاسم از 15 July هستش ، در نظر دارم مدارکم و اقدامم رو آنلاین انجام بدم ولی گفتن که حد اقل 3 ماه زودتر بایدبرای ویزای آنلاین اقدام کنین که بدلیل پاره ای از مساعل نتونستم انجام بدم و امروز 1 روز از مهلتشونم گذشته و ممکنه یک هفته بعد از مهلتشون ثبت نام کنم چون گردش مالی بانکیم هنوز درست نشده! یه سوال دارم از دوستانی که تجربه دارن:
    تو سایت اداره مهاجرت سوعد گفته که به برای ویزای 13 ماهه (SEK 92,070 (11 x SEK 8,370 و برای ویزای تحصیلی 12 ماهه (SEK 83,700 (10 x SEK 8,370 ، سوال من اینه برای مقطع ارشد فول تایم که مدتش 2 ساله کدومش صدق میکنه؟
    به نظر خودم اومد چون مدت تحصیلم 2 ساله میشه 2 تا ویزای 12 ماهه به نظرتون درست حساب کردم؟؟؟
    توی ثبت نام آنلاین اسکن گردش حساب مالی رو میخان یا فقط در زمان وقت ملاقات باید اراعه بدم؟ و یا هر دو؟؟؟
    و به نظرتون اگه از مدتی که گفته 3 ماه کمتر بشه مثلا یکماه و نیم مشکلی پیش میاد برام؟

خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zanbagh1 نمایش پست ها
    سوئد ویزای دوساله نمیده فکر کنم اگر درخواست یکساله میدادید موافقت میشد حتی دانشجوها هم که دو سال تحصیلشون هست ویزا رو یکساله میدن که تمدید میشه
    دوست عزیز سوالم تو پست بالاییه ، من برای مقطع فوق که 2 سالست باید ویزای 1 ساله درخواست بدم؟ توی نامه پذیرشم زده july 2019 - june 2021؟؟؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط mergenkor نمایش پست ها
    دوست عزیز سوالم تو پست بالاییه ، من برای مقطع فوق که 2 سالست باید ویزای 1 ساله درخواست بدم؟ توی نامه پذیرشم زده july 2019 - june 2021؟؟؟
    بله برای ویزای طولانی مدت، اولین ویزا در 99% موارد یه ویزای یک ساله است. سال بعدش اگه همه چیز خوب پیش می رفت برای یک سال یا الباقی دوره (بسته به سیاست کشور در اون لحظه) ویزاتون رو تمدید می کنن
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام من پذیرش دوره pathway و در ادامه دوره 3 ساله مدیریت بازرگانی گرفتم فرمهای اداره مهاجرت رو آنلاین پرکردم 1 روزه جواب اومد که در بررسی های اولیه شما واجد شرایط نیستید و از سفارت وقت مصاحبه بگیرید همراه با مدارکتون . میخوام بپرسم که همچین جوابی برای کس دیگه ای هم اومده؟

Junior Member

سلام.
    من پذیرش گرفتم و پول دانشگاه پرداخت کردم الان هم توی فرم migration دارم اطلاعات خودم و همسرم و فرزندم درج میکنم.
    ازتون سوال دارم:
    توی تصویری که الصاق کردم در بخش financial assets سه تا باکس هست که مطمئن نیستم.
    Amount Currency Rate
    توی ردیف های پایین برای ما که Scholarship نداریم خالی باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

نقل قول نوشته اصلی توسط azara نمایش پست ها
    سلام.
    من پذیرش گرفتم و پول دانشگاه پرداخت کردم الان هم توی فرم migration دارم اطلاعات خودم و همسرم و فرزندم درج میکنم.
    ازتون سوال دارم:
    توی تصویری که الصاق کردم در بخش financial assets سه تا باکس هست که مطمئن نیستم.
    Amount Currency Rate
    توی ردیف های پایین برای ما که Scholarship نداریم خالی باشه؟

شما ممکنه مثلا سرمایه تون به دلار باشه، مثلا 100.000 دلار. تو فیلد اول بنویسید 100.000، تو فیلد دوم بنویسید دلار، تو فیلد سوم نرخ تبدیل دلار به ارز سوئد هستش که 9.60 هست.

Junior Member

ممنون از پاسختون
    برای دوره مستر اقدام کردم، یعنی توی ردیف اول برای خودم میخوام 100 میلیون بزارم بنویسم:

amount : 215.663 مبلغی هست که توی بانک دارم (که میشه حدود 102 میلیون تومن)
    currency : بنویسم SEK یا IRR ؟
    rate : الان ریت کرون به ریال 4.387 هست ولی بالا نوشته اگه SEK هست 1 بزنید! منظورش متوجه نمیشم.

بعد بقیشو خالی میزارم و توی قسمت co-applicant برای همسر و فرزندم حدود 50 میلیون تمومن میزارم با همین ترتیب بالا ؟

ممنون از کمکتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

نقل قول نوشته اصلی توسط azara نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    برای دوره مستر اقدام کردم، یعنی توی ردیف اول برای خودم میخوام 100 میلیون بزارم بنویسم:

amount : 215.663 مبلغی هست که توی بانک دارم (که میشه حدود 102 میلیون تومن)
    currency : بنویسم SEK یا IRR ؟
    rate : الان ریت کرون به ریال 4.387 هست ولی بالا نوشته اگه SEK هست 1 بزنید! منظورش متوجه نمیشم.

بعد بقیشو خالی میزارم و توی قسمت co-applicant برای همسر و فرزندم حدود 50 میلیون تمومن میزارم با همین ترتیب بالا ؟

ممنون از کمکتون.
    شما تو مدرکی که از بانک میگیرد به دلار براتون مینویسن یا ریال؟

اگر به دلار مینویسن به این صورت میشه:
    215.663
    USD
    9.6

اگر به ریال میدن:
    1.020.000.000
    IRR
    نرخ تبدیل ریال به کرون. که فکر کنم گوگل بر اساس دلار 4-5 تومنی میزنه. شما این نرخ تبدیل رو باید از یه جا دیگه پیدا کنید برای ریال. اینو مطمئن نیستم.

اون قسمتی هم که گفته اگه کرون بود یک بذارید یعنی اینکه اگه سرمایه تون به کرون هستش چون نرخ تبدیل کرون به کرون یک هست یک بنویسید.

Junior Member

ممنون از جوابتون

به کرون حساب میکنه. مثلا توی نامه تمکن بانک اینجوری نوشته :

یعنی اینجوری بنویسم درسته به نظر شما؟؟

سلام و وقت بخیر دوستان
    توی پر کردن فرم های آنلاین دنبال راهنمایی برای پرکردن و پاسخ دادن به این سوالات هستم .در واقع میخوام جواب های منطقی و مناسب براشون داشته باشیم.لطفا برای هر یک از سوالات راهنمایی کنید:
    1-How will the co-applicant be provided in Sweden? بهترین پاسخ و منطقی ترین پاسخ ها چی میتونه باشه؟
    2-
    Declare all plans for the child's stay in Sweden i.e. daycare, school, plans for the future etc در خصوص برنامه برای فرزندمان در سوئد چه مواردی رو بیان کنیم؟

با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)