صفحه 45 از 441 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط elec_721
    ممکنه که عکس رو فقط از آقايون بگيرن؟
    و يک سوال ديگه. می شه لطفا شماره تلفن سفارت برای پيگيری وضعيتمون و پرسيدن سوال رو اينجا بنويسيد؟
    ممنون
    از من هم داخل کابین عکس انداختن ، قدمو پرسید بعد جلو اون دستگاه ایستادیم رو قد دوربین تنظیم شد عکس انداخت که رو مونیتور جلو اون خانمی که مدارکو تحویل می گرفت عکسم اومد ، شماره تلفن سفارت سوئد 22296802 و 22298314 در مورد امضا و مدارک اگه آقای حیدری و خانومی که مدارکو ازتون تحویل گرفت ایرادی نگرفته مشکلی ندارین چون خودشون به دقت همه چیو چک می کنند و اگه اشکالی باشه بتون می گن ، مثلا اون خانومه از جای امضای من ایراد گرفت گفت باید اینورتر می زدی ، دوباره ازم یه امضا دیگه رو فرم اصلی گرفت تازه حیدری هم به عکسم که رفتم تو عکاس خونه صاحبقرانیه گرفتم می خندید می گفت چرا درست شونه نزدیموهاتو گفتم عجب ایرادایی می گیری ویزا بدن بریم دنبال زندگیمون 8) منظور اینکه خودشون همه چیو با وسواس چک می کنند شما هم مشکلی نداره امضاتوناگه مشکلی بود خودشون حتما بتون می گفتندیگه انقدر هم وسواس به خرج ندین
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط elec_721
    ممکنه که عکس رو فقط از آقايون بگيرن؟
    از من كه عكس نگرفت . كلاً 2 دقيقه هم طول نكشيد مدارك رو نگاه كرد و گفت اگر برسيم امروز رجيستر كنيم مداركت روفردا مي فرستيم سوئد ولي اگه نشد هفته بعد ميفرستيم .
    در ضمن گفت موبايلت در دسترس باشه كه فردا زنگ مي زنيم شماره پرونده رو بهت مي ديم .
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

دوستان در فرم ویزا تاریخ دوره تحصیل و اقامتمون رو اگر از سپتامبر امسال تا سپتامبر دو سال آینده بنویسیم اونوقت بیشتر از اون 20 ماهی میشه که واسه نامه مالی ارائه می کنیم...این مشکلی ایجاد نمی کنه یا باید تاریخ برگشت رو زودتر و مطابق 20 ماه بنویسیم؟؟ یا صورت حساب مالی بیشتری ارائه کنیم؟؟؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    دوستان در فرم ویزا تاریخ دوره تحصیل و اقامتمون رو اگر از سپتامبر امسال تا سپتامبر دو سال آینده بنویسیم اونوقت بیشتر از اون 20 ماهی میشه که واسه نامه مالی ارائه می کنیم...این مشکلی ایجاد نمی کنه یا باید تاریخ برگشت رو زودتر و مطابق 20 ماه بنویسیم؟؟ یا صورت حساب مالی بیشتری ارائه کنیم؟؟؟

ممنون

چرا فكر ميكنيد مشكل ايجاد ميكنه؟

شما لازم نيست يه كاري كني كه دوره ات 20 ماه بشه. درسته گفتن براي 24 ماه تحصيل به اندازه 20 ماه بايد BS بدي اما چطور از اين برداشت كردي كه بايد دوره تحصيل را 20 ماه كرد؟

خيالت راحت باشه مشكلي نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

آقا امروز رفتیم سفارت ، اسنقد شلوغ بود که کسی محل سگ هم به ما نذاشت! در ضمن هر چی التماس کردیم هم یه فرم به ما ندادند :'( من که حسابی بهم برخورد ، ببینم این فرم سفارت کجا هستش؟ سایت سفارت سوئد تو ایران چیه آدرسش؟ >
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    آقا امروز رفتیم سفارت ، اسنقد شلوغ بود که کسی محل سگ هم به ما نذاشت! در ضمن هر چی التماس کردیم هم یه فرم به ما ندادند :'( من که حسابی بهم برخورد ، ببینم این فرم سفارت کجا هستش؟ سایت سفارت سوئد تو ایران چیه آدرسش؟ >
    اینارو ببین بدردت میخوره:
    http://www.swedenabroad.com
    http://www.migrationsverket.se/english.jsp
    http://sweden.se/eng/Home
    سلاخی می گریست
    به قناری کوچکی دل باخته بود ...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

من نمی دونم از چه فرمی صحبت می کنید! فرم ها تو همین سایت Upload شده و بچه ها هم از همینجا دانلود کردن و پر کردن! هیچ مشکلی هم نبوده!
    این فرم رو من به تازگی از سایت اداره مهاجرت سوئد دانلود کردم و در تاپیک زیر بارگذاری کردم:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...37746#msg37746
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

آقا دمت گرم ما دیگه از شما انتظار نداشتیم برین در سفارت دنبال فرم ، این همه بچه ها میان اینجا وقت میزارن می نویسند که شما رفتی اونجا کارت یه ساعته راه بیوفته ، یه ذره اینجا دقت می کردی میدیدی هم فرم هست هم هر اطلاعاتی شما لازم داری .
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

سلام
    من سه شنبه سفارت بودم،و برای کسانی‌ که تازه میخوان اقدام کنم یه توضیح مختصری میدم
    من ساعت ۶.۵ صبح رفته بودم و نفر دهم بودم،سیستم سفارت اینطوری بود که بینvisitor ها چند تا هم دانشجویی رو بررسی میکردند،ولی‌ از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد فقط دانشجویی میپذیرفتند.خودشون گفتن که فعلا به روز هستند.یعنی هر تعداد دانشجو مراجعه کنه همون روز مدارکش را بررسی میکنند.
    یک توصیه مهم برای خانم ها که مجبور نشند مثل من دوباره عکس بگیرند: عکس با حجاب بگیرید ولی موها و گردنتون معلوم باشه.من عکسم بدون حجاب بود آفیسر
    بهم پیشنهاد کرد که عکس با حجاب بگیرم.گفت شاید تئی فرودگاه اذیت کنند.
    حتما توی فرم 2 تا شماره تلفن بنویسید.من از آفیسر خواستم که بهم شماره پیگیری بده؛گفت که تماس میگیرند و همون عصر زنگ زدند و یک شماره 4 رقمی گفتن.

آخه یه جوری نوشته بودی که آدم فکر می کرد فقط رفتی اونجا فرم بگیری ، دیگه ما نمی دونستیم رفتی اونجا که آمار بگیری کیا میرن سوئد ;D
    در ضمن هر چی التماس کردیم هم یه فرم به ما ندادند :'( من که حسابی بهم برخورد ، ببینم این فرم سفارت کجا هستش؟ سایت سفارت سوئد تو ایران چیه آدرسش؟ >
    ولی به نظرم این هفته هر روز هر چه تعداد دانشجو می رفتن اگه مدارکشون کامل بود بعد ساعت 2 می فرستادن داخل واسه تشکیل پرونده ، کسی بوده رفته باشه و مدارکش کامل بوده باشه ولی نفرستاده باشنش تو واسه تشکیل پرونده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)