صفحه 48 از 441 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط marssolar2
    من در مورد اقدام همزمان برای ویزای کوتاه مدت اتریش (برای مسابقات) پرسیدم گفتن مشکلی نیست...
    واسه دو تا شینگن کوتاه مدت همزمان نمی شه اقدام کرد چون با داشتن یکی می تونی به همه اروپا بری. ولی برای دانشجویی مشکلی نیست.

من تا حالا ندیدم ویزا بدون عکس یاشه. 3 تا دانشحویی دارم 4 تا شینگن کوتاه مدت از اروپا همش عکس داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    عكس كه مي گرفت؛ عكس طرف مستقيم مي رفت توي سيستمش و همونجا هم بقيه مشخصات رو مي زد و شماره پرونده رو هم به طرف مي داد
    فكر كنم چون سرشون داره شلوغ ميشه و مي خوان كار رو سريعتر كنن از بعضي ها عكس نمي گيرن؛ و تا اينجا كه متوجه شدم بهشون شماره پرونده هم ندادن؛ احتمالا بعدا عكس رو اسكن مي كنن و وارد سيستم مي كنند و همون موقع هم شماره پرونده رو مي گيرن؛ بعدا زنگ مي زنن مي گن
    البته اين تفسير خودم بود با توجه به چيزهايي كه ديدم و شنيدم
    ما 7 نفر بودیم مونده بودیم ساعت هم تقریبا 4 بود ، دیگه ازمون عکس نگرفت گفت همین عکستون رو اسکن میکنم پرونده ایجاد میکنم بهتون زنگ میزینم شماره پرونده رو میگم ، خدایی هم من هنوز نرسیده بودم خونه زنگ زد موبایلم شماره پرونده رو گفت !نشون به او ننشون که شمارشم 4 رقمی بود !

سلام
    من ۵ شنبه هفته قبل ( که میشه ۲۴ اردیبهشت) رفتم سفارت. نفرای آخر مدارکمو تحویل دادم. خانم آفیسر هم هیچی نداد بهم نه شماره پرونده ای نه هیچی عکس هم نگرفت ازم.فقط گفت خداحافظ .
    تا امروزم تماس نگرفتن باهام. نگران شدم یکم. کسی هست این مشکل و داشته باشه؟؟؟
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

Junior Member

من چهارشنبه رفتم سفارت قرار بود زنگ بزنه شماره پرونده به من بده ولی‌ زنگ نزد
    به همه شماره پرونده داده؟

Junior Member

شما دوتا زنگ بزنید سفارت بگید وصل کنه مسئول قسمت دریافت پرونده های دانشجویی شماره پروندتون رو حتما بگیرید ، اسمشم خانم زارع بود اگر اشتباه نکنم میتونید حرفه ای عمل کنید بگید وصل کنه خانم زارع گفن نداریم دوباره زنگ بزنید بگید وصل کنه خانم کشاورز فامیلیشون یه همچین چیزایی بود :P

نقل قول نوشته اصلی توسط neoboy2010
    من چهارشنبه رفتم سفارت قرار بود زنگ بزنه شماره پرونده به من بده ولی‌ زنگ نزد
    به همه شماره پرونده داده؟
    من هم چهارشنبه سفارت بودم ، پنجشنبه صبح زنگ زدند شماره پرونده رو دادن .
    ممکنه هنوز پروندتون رجیستر نشده باشه آخه به من هم گفت پرونده که رجیستر شد بهت زنگ می زنیم شاید نرسیدن ثبت کنند بعدشم جمعه و شنبه تعطیل بوده ...
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

نقل قول نوشته اصلی توسط h_r
    شما دوتا زنگ بزنید سفارت بگید وصل کنه مسئول قسمت دریافت پرونده های دانشجویی شماره پروندتون رو حتما بگیرید ، اسمشم خانم زارع بود اگر اشتباه نکنم میتونید حرفه ای عمل کنید بگید وصل کنه خانم زارع گفن نداریم دوباره زنگ بزنید بگید وصل کنه خانم کشاورز فامیلیشون یه همچین چیزایی بود :P
    احتمالا اسمش خانم فارمر نبوده؟ :P
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

سلام یه همگی

من ازآنجایی که دارم از شیراز می آیم گفتم چند تا چیز رو چک کنم !
    برای تحویل مدارک باید بریم سفارت سوئد ! در این ساعت ها
    یک شنبه تا چهارشنبه 14 تا 16 و پنجشنبه 8 تا 14 ؟
    ایا سفارت تعطیلات رسمی باز هست مثلا 2 تا پنج شنبه آینده که تعطیل است؟
    و سئوال آخر اینکه عکس باید 4 در 6 بدون رتوش و با حجاب باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrock
    احتمالا اسمش خانم فارمر نبوده؟ :P
    نه بابا درسته بی حجاب بود ولی کاملا ایرانی بود !

دوستان من یه چیزی رو متوجه نشدم آخر!!!! یکی میگه 5صبح برید که اسمتون تو لیست بنویسید یکی میگه ساعت 1 برید. من فردا میخوام برم چند اونجا باشم که ته لیست نرم؟!!!! حوصله معطلی ندارم!
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)