صفحه 50 از 441 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام به همگی...

از دوستانی که امروز در ساعات معقولی مثل 8 صبح یا 9 صبح رفتن سفارت خواهش می کنم بیان و اعلام کنن وضعیت به چه منوالی بوده؟؟!! و آیا من و یا دوستان دیگه ای که تصمیم دارن در روزهای آتی به سفارت برن، می تونن امیدورا باشن که کارهاشون سر وقت انجام بشه یا خیر؟

پیشاپیش از راهنمایی همه ممنونم
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    این تاپیک واقعا گیج کننده شده !
    امروز یکی میگه من ساعت 1 رفتم و سریع کارم راه افتاد. فردا یکی دیگه میگه من رفتم وقت داد واسه 4 شنبه!! (یعنی 2 روز دیگه)

یعنی کل ایران دارن میرن سوئد دیگه؟ آخه دانشجو ها که 2و3 دقیقه بیشتر کار هرکدومشون طول نمیکشه. این چه وضعیه؟

مسئله اینه که سیستم درستی ندارند ، البته حداقل جلو در اینجوریه برای مثال من خودم
    یکشنبه 5 صبح انجا بودم و نفر هشتم بودم از ساعت 8 شروع کرد به چک کردن مدارک و از ساعت 9:30 دانشجو ها را فرستاد داخل
    نفر اول که از روی لیست رفت و کارش تمام شد یکدفعه گفت بر حسب دانشگاه بیایید تو اول BTH
    بعد گفت KTH ، پرسیدیم چرا گفت (حیدری) داخل اینجور گفتند بعد یکدفعه نیمیدانم چی شد که دیگه هیچ دانشجویی را برای یک 0.5 ساعتی راه ندادند آنقدر بی نظم بود که قابل توصیف نبود بعد از آن هم
    هر کسی را که دوست داشت می گذاشت اول بره خلاصه ، آدمی که ساعت 10 آمده بود یک دفعه میرفت تو و اونی که ساعت 4.30 آمده بود تا 12 اسیر شد،
    هر قدر هم که میگفتیم آقا لیست نوشته اند آنگار که نه آنگار

این که شما میگی کار دانشجویان 2 و3 دقیقه طول می کشه برای همه صادق نیست مثلا یک نفر که مدارکش که دم در چک نشده بود یک دفعه می رفت تو بعد از ربع ساعت چون نقص مدرک داشت یا مشکل داشت میامد بیرون و یا یک خانومی که داشت مدارکش را در داخل تحویل می داد چون پاسپورتش کمتر از یک سال اعتبار داشت ، دقیقا ربع ساعت داشت با افسر چانه میزد که حالا یک کاری برام بکیند و این 3و4 ماه را که پاسپورتم کم دارد را تخفیف بدید و من صبح زود
    آمدم و از این حرفا هر چقدر هم که افسر سفارت بهش میگفت نمیشود نمیفهمید خلاصه وقت بقیه هم تلف می شد

تنها سیستمی که موجود بود این بود که می گفت روزی 35- 40 نفر را می بینیم حالا برای مثال چون روز یک شنبه که ما بودیم تا ظهر 35
    نفر را رسیدگی کرده بود هرکسی را که که دیگه عصر میامد چون وقت داشت و حوصله هم داشت مدارکشان را مرتب می کرد برای دوشنیه و سه شنبه وقت می داد بنابر این هیچ حساب و کتاب خاصی که فکر کنید وجود ندارد حداقل در آن روز اینجوری بود

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

دو تا سوال:

1.شما یک شنبه همین هفته رفتین؟
    2.پس اینی که رو اون برگه ی مدارک نوشته 12-16و پنج شبه ها 8-12 تکلیفش چیه؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lida_a86
    دو تا سوال:

1.شما یک شنبه همین هفته رفتین؟
    2.پس اینی که رو اون برگه ی مدارک نوشته 12-16و پنج شبه ها 8-12 تکلیفش چیه؟

ممنون
    بله هیمن هفته رفتم ، در اصل اولویت صبح با ویزای توریستی و تجاری است اما اگر خلوت باشد و یا به هر دلیله دیگری کار دانشجو ها را راه می اندازند
    البته چون اول هفته بود و بچه ها زود آمده بودن تا ساعت 8 حدودا 35 نفردر لیست اسم نوشته بودند و لیست را داده بودند به مامور و هر کست میآمد اسمش را در آخر لیست می نوشت ولی میگفت ممکن امروز به شما نوبت نرسد

بچه ها من 3 روره از صبح میرم سفارت تا عصر . نکته:
    1- حتی اگه مدارکتون کامل نیست برید از اقای حیدری وقت بگیرید چون امروز چهارشنبه واسه سه شنبه هفته بعد نوبت میدن....
    2- دوستان شهرستانی هم بهتره با تلفن وقت بگیرند ولی چون دائم اشغاله . روزی که میان صبح زود باشه و بگن از شهرستان اومدن یا اگه اشنایی تهران دارند براشون وقت بگیره که زود راه بیافته کارشون ...در هر صورت اینجا الویت با شهرستانیهاست.
    3- قضیه دانشگاهی کردن اونایی که تو نوبت هستند هم اینه که اولین نفری که تو لیست هر دانشگاهی باشه چون پروفایل اون دانشگاه باز میشه، از اون به بعد همه دانشجوهای اونجا رو میخونه حتی اگه نوبت های اخری باشه. چون افسر پرونده هی پروفایل رو عوض نمیکنه.. بعد میرن سراغ نفر بعدی...

4- التماس و اینا هم فایده نداره مگر شانس بیارید و اونایی که وقت داشتند نیان. در کل روز به روز داره شلوغتر میشه.. چون امسال مهاجر و توریستو دعوت نامه ای زیاده

1 چیز دیگه هم اینکه خانمی دم سفارت گفت که 10 روز پیش واسه ویزا اقدام کرده و امروز ویزاش اومده.میگفت انگار امسال زود کارو راه میاندازند چون سفیر جدید سوئد این دستورو داده. حالا خدا میداند.
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    بچه ها من 3 روره از صبح میرم سفارت تا عصر . نکته اینه که حتی اگه مدارکتون کامل نیست برید از اقای حیدری وقت بگیرید چون امروز چهارشنبه واسه سه شنبه هفته بعد نوبت میدن.... دوستان شهرستانی هم بهتره با تلفن وقت بگیرند ولی چون دائم اشغاله . روزی که میان صبح زود باشه و بگن از شهرستان اومدن یا اگه اشنایی تهران دارند براشون وقت بگیره که زود راه بیافته کارشون ...در هر صورت اینجا الویت با شهرستانیهاست.
    التماس و اینا هم فایده نداره مگر شانس بیارید و اونایی که وقت داشتند نیان. در کل روز به روز داره شلوغتر میشه

1 چیز دیگه هم اینکه خانمی دم سفارت گفت که 10 روز پیش واسه ویزا اقدام کرده و امروز ویزاش اومده.میگفت انگار امسال زود کارو راه میاندازند چون سفیر جدید سوئد این دستورو داده. حالا خدا میداند.
    من يه هفته پيش اقدام كردم خيلي خلوت بود. يعني ممكنه تا هفته ديگه ويزام آماده باشه؟

چطوري بايد فهميد؟خودشون خبر ميدن يا بايد زنگ زد؟

من نپرسیدم. اما بچه ها میگفتن که خودمون تماس بگیریم باید. منتها اون خانم یک جوری گفت که من از حرفش احساس کردم بهش زنگ زدن. میگفت "بهم گفتند با پاسپورت بیام دم سفارت!! ". شما تا هفته اینده صبر کنید بعد با سفارت تماس بگیرید و با شماره پرونده ازشون بپرسید که تو چخه مرحله ایه.
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

دوستانی که می خوان هفته آینده برن سفارت حتما برن وقت بگیرن چون من امروز رفتم واسه سه شنبه آینده وقت داد...دم سفارت هم میگفتن فردا یعنی پنجشنبه تعطیله ( از چند نفر اونجا اینو شنیدم) اگر می خواید فردا برید اول مطمئن بشید.
    همونطور که بچه ها گفتن ظاهرا دانشگاه به دانشگاه می فرستن تو. من از آقای حیدری که پرسیم سه شنبه که وقت دادید چه ساعتی اینجا باشم گفت 8 بیا اما دانشگاه به دانشگاه میرید.
    اگر مطمئن شدید که فردا سفارت تعطیله دکمه تشکر یادتون نره (من به 6 حساسم )

موفق باشید

یه راهنمایی برا دوستانی که تا حالا نرفتن:
    حتما 2روز وقت بزارید. 1روز 8الی12 برید مدارکتونو چک کنه و وقت بده که احتمالا 2-3روز بعدش وقت میدن و اون روز هم که وقت دارید نمیخواد خیلی زود برید..11 اینا اونجا باشید خوبه.کارتون راه میوفته.من دوشنبه ساعت1وقت گرفتم امروزم ساعت 1رفتم کارم درست شد و 3خونه بودم.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    دوستانی که می خوان هفته آینده برن سفارت حتما برن وقت بگیرن چون من امروز رفتم واسه سه شنبه آینده وقت داد...دم سفارت هم میگفتن فردا یعنی پنجشنبه تعطیله ( از چند نفر اونجا اینو شنیدم) اگر می خواید فردا برید اول مطمئن بشید.
    همونطور که بچه ها گفتن ظاهرا دانشگاه به دانشگاه می فرستن تو. من از آقای حیدری که پرسیم سه شنبه که وقت دادید چه ساعتی اینجا باشم گفت 8 بیا اما دانشگاه به دانشگاه میرید.
    اگر مطمئن شدید که فردا سفارت تعطیله دکمه تشکر یادتون نره (من به 6 حساسم )

موفق باشید
    ممنون
    شانس منه ديگه
    تازه همه چيز حاضره مي خواستم فردا برم
    حالا چه جوري مي شه مطمئن شد؟ فردا تا 8 وايستم بعد برم؟
    دوستاني كه حوالي سفارت هستند به ما يه ندا بدن
    مرسي

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)