صفحه 52 از 441 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    من نپرسیدم. اما بچه ها میگفتن که خودمون تماس بگیریم باید. منتها اون خانم یک جوری گفت که من از حرفش احساس کردم بهش زنگ زدن. میگفت "بهم گفتند با پاسپورت بیام دم سفارت!! ". شما تا هفته اینده صبر کنید بعد با سفارت تماس بگیرید و با شماره پرونده ازشون بپرسید که تو چخه مرحله ایه.
    سلام
    من هم حدودا 10 روز پيش مداركم به سفارت دادم پس الان بايد ويزام اومده باشه. حالا چطوري ميتونم بفهمم ويزام اومده يا نه؟ تلفن كه جواب نميدن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    من نپرسیدم. اما بچه‌ها میگفتن که خودمون تماس بگیریم باید. منتها اون خانم یک جوری گفت که من از حرفش احساس کردم بهش زنگ زدن. میگفت "بهم گفتند با پاسپورت بیام دم سفارت!! ". شما تا هفته اینده صبر کنید بعد با سفارت تماس بگیرید و با شماره پرونده ازشون بپرسید که تو چخه مرحله ایه.
    سلام دوست عزیز؛
    می‌خواستم بپرسم که شما مطمئن هستین اون خانمی که میگین ویزای دانشجوی میگرفت؟چون من از خانم افیسر پرسیدم گفت 4 تا 6 هفته کارتون زمان میبره؟!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_f
    سلام
    من هم حدودا 10 روز پيش مداركم به سفارت دادم پس الان بايد ويزام اومده باشه.
    دوستان عزیز یه ذره صبور باشید و اینقدر استرس و عجله نداشته باشید ، کی گفته بعد از 10 روز ویزاتون آماده میشه ..... اون خانم آفیسر منظورش این بوده که شما می تونید با این شماره مثلاً بعد از 10 روز دنبال کنید ببینید درخواست شما در چه مرحلیه .
    زمان گرفتن ویزا بطور متوسط 4 تا 8 هفته طول می کشه
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

بچه ها من با پاسم که 9 ماه اعتبار داره می تونم برم سفارت .... آخه مشکل سربازی دارم و تا تیر که فارغ التحصیل بشم تمدیدش نمیکنن و اون موقع هم خیلی دیره.... قبلا شما مورد مشابهی رو دیدین؟؟؟؟؟؟

موقع تحویل مدارک به سفارت آیا پاسپورت رو همون موقع می دن یا مثل بقیه سفارت ها نگهش می دارن تا موقع دادن ویزا؟

این درسته که تصمیم نهایی رو در مورد ویزا رو اداره مهاجرت سوئد می گیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sweden in process
    موقع تحویل مدارک به سفارت آیا پاسپورت رو همون موقع می دن یا مثل بقیه سفارت ها نگهش می دارن تا موقع دادن ویزا؟

این درسته که تصمیم نهایی رو در مورد ویزا رو اداره مهاجرت سوئد می گیره؟
    پاسپورت رو همون موقع بهتون برمیگردونند.
    بله تصمیم در مورد ویزای دانشجویی در اداره مهاجرت سوئد گرفته میشه.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

من امروز ساعت 4 صبح سفارت بودم و نفر سوم ليست ولي متاسفانه اصلا" امروز به من نمي رسيد چون همه هفته قبل نوبت گرفته بودند

پس دوستاني كه مي خواهند بروند سفارت الان برن نوبت بگيرند چون ديگه صبح زود بري يا 7-8 صبح فرقي نمي كنه و طبق ليست اسم شما را مي خواند و به شما اعلام مي كند كي بيائيد

و ليست را نگه مي دارد كه روزهاي بعد كه مي آييد ليست را نگاه مي كند

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

من امروز زنگ زدم سفارت در مورد مدت صدور ویزای دانشجویی پرسیدم . بهم گفتم روی حدود دو ماه حساب کنید !!!
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

امروز هم برای یک شنبه ی هفته بعد وقت میدادند.

Junior Member

سلام

دوستان ببخشند اگه اين سوالم جاش اينجا نيست.
    دوستاني كه رفتن سفارت آيا براي متاهل هادر زمان تحويل مدارك بايد همسر متقاضي هم حضور داشته باشه ( مثلا من بايد خانمم را هم ببرم سفارت) يا مثلا كسي كه از شهرستان مياد خانمش رو هم بياره

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)