صفحه 54 از 441 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

از دوستاني كه هفته سوم may يعني قبل از 14 may واسه ويزا اقدام كردند كسي هست كه با سفارت تماس گرفته باشه و اطلاعاتي از تاريخ آماده شدن ويزا كسب كرده باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

من تازه متوجه شدم بخشي توي فرم ويزا كه نوشته Every month I will have at my disposal (state the amount of money and currency) رو نديدم و خالي مونده؛ 11 May هم مدارك رو تحويل دادم
    دوستاني كه پارسال بودند مورد مشابه نديدند يا احيانا مي دونند چكار بايد كرد؟
    آيا بايد با قسمت امور مهاجرت تماس بگيرم يا اين اشتباه مهم نيست؟
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    من تازه متوجه شدم بخشي توي فرم ويزا كه نوشته Every month I will have at my disposal (state the amount of money and currency) رو نديدم و خالي مونده؛ 11 May هم مدارك رو تحويل دادم
    اي وااي مهمه ، خيلي مهمه. زنگ بزن حتما . حداقل ميبايست 7300 sek نوشته باشي . ولي بچه ها به نسبت پول واريزي از 7500 به بالا مينويسن .
    The door bell or your mobile will always ring when you are in the bathroom.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

[quote=zoomback ]
    [quote=tornado ]
    اي وااي مهمه ، خيلي مهمه. زنگ بزن حتما . حداقل ميبايست 7300 sek نوشته باشي . ولي بچه ها به نسبت پول واريزي از 7500 به بالا مينويسن .

از چه منبعي ميگيد خيلي مهمه؟ منم ننوشتم.

چونكه برداشتم اين بود كه وقتي گزينه My own money رو انتخاب كرده ام ديگه لازم نيست بگم ماهي چقدر خواهم داشت.

اگه بخواهيم وضعيت واقعي رو در نظر بگيريم هم من درآمد ماهانه ندارم بلكه بايد از Saving هام استفاده كنم. پس معني نداره بنويسم ماهي چقدر.

لطفا كساني كه واقعا ميدونن راهنمايي كنن. من مداركم رو 12 روز قبل تحويل دادم.

ممنون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    من تجربه ای در این مورد ندارم ولی وقتی شما گزینه my own money رو انتخاب میکنید و در کنارش bank statement هم ارائه میکنید اونا میتونند بفهمند شما رو ماهی چقدر حساب کردید دیگه ... اونا که گردش حساب نمیگیرن که بفهمند ما پولو بلافاصله از حساب در میاریم ...پس منطقا" فک نکنم مشکلی باشه ولی شما حتما" پیگیری کن که به یه دلیله الکی خدایی نکرده رد نشی ... موفق باشی ...

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

زنگ زدم سفارت؛ گفت نبايد مشكلي باشه. ولي ممكنه فردي كه براي ويزا تصميم ميگيره تو ذهنش جاي سوال بشه اين موضوع و مكاتبه كنه.
    گفت 1 ماه ديگه تماس بگيرم ببينم آيا مكاتبه اي انجام شده يا نه
    در ضمن گفت: حداقل صدور ويزا 2 ماه طول ميكشه
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Senior Member

دوستان یه سوال ...
    KTH آخرین مهلتش برای ثبت نام 15 سپتامبره که طبق گفته coordinator تنها دلیل مورد قبول برای ثبت نام در اون تاریخ اینه که اجازه اقامت دیر جور بشه ... اگه من بخوام در آخرین مهلت ثبت نام کنم بهتره دیرتر برای ویزا اقدام کنم ... مثلا" آخرای june که تا آخر august ویزا بیاد و به 15 سپتامبر برسم ... راه دوم اینه که زود برای ویزا اقدام کنم و در عوض بهشون بگم دیر میام (فک نکنم عملی باشه! )... شما اگه بودین چه میکردین ؟

Junior Member

دوستان چقدر شنيده ها در مورد زمان آماده شدن ويزا متفاوت . يكي از دوستان شنيده بود نفرات اولي كه اقدام كردن 10 روه ويزاشون آماده ميشه يكي ديگه از آقاي حيدري شنيده بود ويزا امسال كمتر از يك ماه آماده ميشه و يك دوست ديگه زنگ زده سفارت بهش گفتن تا 2 ماه طول ميكشه . من كه آخرش نفهميدم چي شد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    دوستان یه سوال ...
    KTH آخرین مهلتش برای ثبت نام 15 سپتامبره که طبق گفته coordinator تنها دلیل مورد قبول برای ثبت نام در اون تاریخ اینه که اجازه اقامت دیر جور بشه ... اگه من بخوام در آخرین مهلت ثبت نام کنم بهتره دیرتر برای ویزا اقدام کنم ... مثلا" آخرای june که تا آخر august ویزا بیاد و به 15 سپتامبر برسم ... راه دوم اینه که زود برای ویزا اقدام کنم و در عوض بهشون بگم دیر میام (فک نکنم عملی باشه! )... شما اگه بودین چه میکردین ؟
    چون هيچ راهي وجود نداره كه مطمئن بشي پروسه ويزا دادن چقدر طول ميكشه در اولين فرصت براي ويزا اقدام كن. به فكر دير ويزا گرفتن نباش كه ريسك داره.

سعي كن عذر ديگري براي دير رفتنت پيدا كني.

Junior Member

من پارسال به خاطر دیر گرفتن ویزا یه هفته دیر ثبت نام کردم ولی‌ اصلا کسی‌ مدرکی‌ از من نخواست، تازه توی خود ویزا هم با اینکه ۱۹ اگوست صادر شده بود تاریکه ۱ آگوست زده بود، فکر نکنم خیلی‌ دنبال مدرک باشن. البته این مال پارسال kth بود
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)