صفحه 55 از 441 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCD

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    من تازه متوجه شدم بخشي توي فرم ويزا كه نوشته Every month I will have at my disposal (state the amount of money and currency) رو نديدم و خالي مونده؛ 11 May هم مدارك رو تحويل دادم
    دوستاني كه پارسال بودند مورد مشابه نديدند يا احيانا مي دونند چكار بايد كرد؟
    آيا بايد با قسمت امور مهاجرت تماس بگيرم يا اين اشتباه مهم نيست؟
    من هم الان که نگاه می کنم می بینم عین شما هستم !!!
    من هم این قسمت رو یادم رفت بنویسم. فکر کردم نیازی نیست !!!

بابا اینقدر این آقای حیدری رو گندش نکنین. مگه چیکارست این بابا؟ بعضیا همچین راجع بهش صحبت میکنن انگار طرف خود کنسول سفارته
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

سلام. من مشهد هستم مدارکم را هم تکمیل کردم و می خواهم برای ویزا دانشجویی به تهران بیایم اما چون جایی را ندارم که بمانم باید صبح بیایم و شب برگردم. کسی می داند که تلفنی میشه وقت گرفت و یا کار من را یکروزه راه می اندازندو یا از دوستان و اشنایان می تواند از تهران برود و برای من وقت بگیرد؟

Junior Member

سلام آقاي tornado
    من اون بخش every month at my disposal رو به نرخ دلار آمريكا نوشتم. من هم بايد مثل شما پيگيري كنم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

من تازه متوجه شدم بخشي توي فرم ويزا كه نوشته Every month I will have at my disposal (state the amount of money and currency) رو نديدم و خالي مونده؛ 11 May هم مدارك رو تحويل دادم
    دوستاني كه پارسال بودند مورد مشابه نديدند يا احيانا مي دونند چكار بايد كرد؟
    آيا بايد با قسمت امور مهاجرت تماس بگيرم يا اين اشتباه مهم نيست؟
    سلام

من پارسال خالی گذاشتم.
    Resigned Mod. <br />.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_f
    دوستان چقدر شنيده ها در مورد زمان آماده شدن ويزا متفاوت . يكي از دوستان شنيده بود نفرات اولي كه اقدام كردن 10 روه ويزاشون آماده ميشه يكي ديگه از آقاي حيدري شنيده بود ويزا امسال كمتر از يك ماه آماده ميشه و يك دوست ديگه زنگ زده سفارت بهش گفتن تا 2 ماه طول ميكشه . من كه آخرش نفهميدم چي شد؟
    اول و آخر نداره. بستگی به case officer داره. حدودا 4 تا 5 هفته است ولی کسانی بودند که 3 هفته یا 6 تا 8 هفته ای گرفته اند. بعضی از این case officer ها به مرخصی تابستانی رفته و یک دو هفته پرونده ها دست نخورده می ماند!
    Resigned Mod. <br />.

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط mfarahnaki
    سلام. من مشهد هستم مدارکم را هم تکمیل کردم و می خواهم برای ویزا دانشجویی به تهران بیایم اما چون جایی را ندارم که بمانم باید صبح بیایم و شب برگردم. کسی می داند که تلفنی میشه وقت گرفت و یا کار من را یکروزه راه می اندازندو یا از دوستان و اشنایان می تواند از تهران برود و برای من وقت بگیرد؟
    تلفنی میشه وقت گرفت اما همش اشغاله.من دیدم که به کسانی که از شهرستان میان زودتر از بقیه وقت میدن اما اینکه همون روز وقت بدن یا نه رو نمیدونم چون الانم خیلی شلوغه. فکر میکنم کس دیگه ای بتونه براتون وقت بگیره چون فقط اسم یادداشت میکنن و نیازی به مدارک نیست. بهترین کار اینه که تلفنی از خود سفارت سوال کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali86
    سلام آقاي tornado
    من اون بخش every month at my disposal رو به نرخ دلار آمريكا نوشتم. من هم بايد مثل شما پيگيري كنم؟
    من هم به دلار نوشتم و مشكلي نيست
    يكي هم ديدم به يورو نوشته!

نقل قول نوشته اصلی توسط mfarahnaki
    چون شما از شهرستان مياييد اگر نتونستيد وقت بگيريد بياييد تهران و به آقاي حيدري بگيد كه از شهرستان آمده ايد ، احتمال دارد شما را همان روز قبول كنند
    اگر هم آشنايي دارد مي تواند برود و به نام شما وقت بگيرد ، هيچ مداركي هم براي وقت گرفتن لازم نيست

Junior Member

زنگ زدم سفارت؛ گفت نبايد مشكلي باشه. ولي ممكنه فردي كه براي ويزا تصميم ميگيره تو ذهنش جاي سوال بشه اين موضوع و مكاتبه كنه.
    گفت 1 ماه ديگه تماس بگيرم ببينم آيا مكاتبه اي انجام شده يا نه
    در ضمن گفت: حداقل صدور ويزا 2 ماه طول ميكشه
    دوست عزیز Tornado. لطفا شماره تلفنی که با سفارت تماس گرفتید را بنویسید. من با 23712200 تماس گرفتم، کلی هم معطل شدم . طرف که برداشت گفت که اصلا نباید این شماره رو می گرفتی. این شماره فقط واسه وقت دادنه. زنگ بزن به شماره گویا 2298314 که اینم همش مشغوله و تازه فکر نمی کنم کسی جواب بده چون "گویا" است.

ممنون از راهنمایی تون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)