صفحه 56 از 441 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

دقيقا به همين شماره ها بايد زنگ بزني
    بعد از اينكه يكسري چيزها رو گفت؛ ميگه كه براي قسمت ويزا يا ساير قسمت ها چه شماره اي رو بايد بگيري
    ولي در كل معطلي زياد داره؛ چون كلي بايد تو نوبت تلفني وايسيد تا بتونيد با طرف حرف بزنيد
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

من امروز سفارت بودم. همه چی طبق روال و خوب پیش رفت. هفته پیش وقت گرفته بودم. امروز اول دانشجوهای Chalmers رو صدا کردند... کلا تمام کارا 30 دقیقه طول کشید و من 8:45 از سفارت اومدم بیرون. شماره پروندرو هم همون موقع بهم دادن. فقط به تنها چیزی که حتما توجه کنید و خیلی مهمه نحوه درست قرار گرفتن مدارک و کامل بودن اوناست. موفق باشید.

Junior Member

من قراره يكشنبه يعني ده خرداد بعد اعلام نتايج رزروها مدارك ببرم سفارت . يكبار همون اوايل كه نتايج اعلام شده بود رفتم گفت براي ويزاي دانشجويي وقت قبلي نمي خواد فقط يكشنبه تا چهارشنبه بين 2 تا 4 مدارك تحويل گرفته مي شه.
    تلفني هم پرسيدم خانومه گفت وقت قبلي نمي خواد . اينجا بچه ها حرف وقت گرفتن مي زنند. چطوريه ؟ لطفا زود من و راهنمايي كنيد حداقل برم وقت بگيرم. >
    :-\

Junior Member سيب سرخ حوا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Business Administration- Dalarna university/Sweden

چرا وقت قبلي مي خواهد بعلت ازدحام جمعيت ;D

خود من امروز يعني 5/3/88 رفتم سفارت ساعت 10 صبح اونجا بودم و وقت گرفتم محض اطلاعتون واسه چهارشنبه هفته آينده اونم نه شماره هاي اول كه شماره 24 بهم نوبت دادن. فك كن چه شلوغ پلوغي بشه 2 روز ديگه كه رزرو ها رو هم اعلام كنن بهتره توي همين هفته وقت بگيري كه زياد كارهات به تأخير نخوره.

من BS بانك ( بانك پارسيان ) رو هم همين امروز گرفتم كه ازشون خواستم معادل دلار و كرون و نرخ برابريشون رو حتماً قيد كنن كه زحمتشو كشيدن اونم رويهم نيم ساعت وقتمو نگرفت !
    چه خوب يادم هست كه زير آن بانيان سبز تنومند عبارتي كه به ييلاق سرد ذهن وارد شد ، قوي باش ، سر به زير و سخت

Junior Member

چه بد :'( دو تانكته ديگه يكي اينكه براي وقت گرفتن مدرك خاصي لازمه؟ (هر كي يه چيزي ميگه) دوم اينكه زمان خاصي بايد مراجعه كرد يا هر زمان بريم وقت مي دن (ساعات كار سفارت براي وقت دادن كيه؟)

Junior Member سيب سرخ حوا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Business Administration- Dalarna university/Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلا
    چه بد :'( دو تانكته ديگه يكي اينكه براي وقت گرفتن مدرك خاصي لازمه؟ (هر كي يه چيزي ميگه) دوم اينكه زمان خاصي بايد مراجعه كرد يا هر زمان بريم وقت مي دن (ساعات كار سفارت براي وقت دادن كيه؟)
    نه عزيزم هيچ مدركي لازم نيست از من كه چيزي نخواستن يه آقايي (فكر كنم همون حيدري معروف باشه ;D ) پشت يه پنجره كوچيك نام و نام خانوادگي و دانشگاه پذيرفته شده رو پرسيد بعدم به هم نوبت داد. به همين سادگي .
    ساعت خاصي نداره شما سعي كن تا قبل از 12 ظهر اونجا باشي چون فقط يه نوبت بهت ميده ديگه نمي خواهد چيزي رو چك كنه كه.
    چه خوب يادم هست كه زير آن بانيان سبز تنومند عبارتي كه به ييلاق سرد ذهن وارد شد ، قوي باش ، سر به زير و سخت

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلا
    برای وقت گرفتن هیچ مدرکی لازم نیست. حتی دیگران هم میتونن برای شما وقت بگیرن.
    با توجه به جمله قبلی هر وقت که برین سفارت میتونین وقت بگیرین. وقت گرفتن هم اینطوریه که به ازای روزهای هفته یه سری لیست وجود داره که هر لیست اگه اشتباه نکنم 30 نفر ظرفیت داره. شما به آقای حیدری میگی تو هر لیستی که دوست داشتی( به شرط اینکه جای خالی داشته باشه) اسمت رو اضافه کنه.

پ.ن: به نظر من خیلی سیستم مسخره ای هست. مخصوصا برای کسانی که راهشون دوره. بخاطر اینکه اسمشون ته یه لیست نوشته بشه که 5 دقیقه هم کار نمیبره باید راه بیفتن برن تا سفارت. کاش سفارت هر چه زودتر یه سیستم وقت گیری غیرحضوری راه بندازه.

I am in Uppsala, feel free to ask questions

دو تا نکته : 1.اینکه شما تو لیست نفر چندم باشی هیچ ربطی به این نداره که کی میری تو سفارت چون از روی اسم دانشگاه صدا میکنند. مثلا ممکنه ساعت 8 دانشگاه چالمرز رو صدا کنند و نفر شماره 1 و 7 و 20 که پذیرفته شده های چالمرز هستن برن تو ( در مورد توریستی ها فرق میکنه و اونا به ترتیب شماره میرن ) 2. اگه روزی که میخواهین وقت بگیرین مدارکتون همراهتون باشه خیلی بهتره چون میتونین همون موقع بدین نگاه کنن و مرتبش کنن ( البته اگه ازدحام زیاد نباشه ).

امروز سفارت بودم با وقت قبلی، یه عده صبح زود اومده بودن و یه لیست نوشته بودن که از رو اون واسه هفته دیگه وقت بدن یهشون، یعتی همون صبح وقت سه شتبه آیتده پر شد.

یه نکته اینکه که نامه بانکنون مربوط به حساب سپرده بلند مدت نباشه که برتون می گردونند و حسابی یاشه که بشه هر زمان خواستید پول برداشت کنید.

من KTH بودم که از 7 اونجا بودم و ساعت 12 کارم تموم شد..لگر وقت دارید صبح ساعت 7:30 اونجا باشید که اگه از دانشگاهتون رد بشه دیگه باید بمونبد اون آخرها

دوستان یه سوال ...اونایی که همون موقع شماره پیگیری رو بهشون ندادن کی باهاشون تماس گرفتن؟ چه ساعتی که شماره پیگیری رو بهشون بدن؟؟؟؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hn

دوستان یه سوال ...اونایی که همون موقع شماره پیگیری رو بهشون ندادن کی باهاشون تماس گرفتن؟ چه ساعتی که شماره پیگیری رو بهشون بدن؟؟؟؟
    معمولاً حداكثر تا روز بعد بهتون زنگ مي زنند و شماره رو ميگند .
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)