صفحه 59 از 441 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط sweden in process
    می شه یک نفر آدرس دقیق سفارت رو بگه؟

و این که می گن پاکت تمبردار لازم است می شه از نزدیک سفارت تهیه کرد؟
    برای آدرس: http://www.applyabroad.org/forum/ind...?topic=5978.30
    بله نزدیکه سفارت 500 تومن میدی یه تمبر و پاکت بهت میدن.بیمه ایران سر کوچه.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط mtg1983
    سلام دوستان،
    من امروز واسه دوشنبه 08 June وقت گرفتم.اقاي حيدري بهم گفت شماره 30 هستم ولي نگفت ساعت چند بيا! در ضمن از دانشگاه BTH پذيرش دارم. يعني بايد از صبح اول وقت اونجا باشم تا نوبتم بشه؟
    بله
    شانست اگر قبل شما مثلا" 10 نفر اول يكيشون BTH باشه اون موقع شما زودتر ميريد داخل

من اون روزی که سفارت بودم یکی نقص مدارک خورده بود بهش و دوباره BS آورده بود. ازش که پرسیدم گفت حسابم بلند مدت بود و حتی دوره بلند مدتش ماه دیگه تموم میشد ازش قبول نکرده بودن دوباره از یه حساب دیگه آورده بود. گفتن باید جاری باشه یعنی محدودیت زمانی برای برداشتش نداشته باشید. این چیزی بود که خودم دیدم. خود دانید

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

دوستان كسي درباره bank statement در سوئد اينجا مطلب ننويسه.
    براي اين موضوع به اينجا مراجعه كنيد:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...seen#msg143394
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

سلام
    اونایی که رفتین سفارت : تو پاستون مهر زدن؟
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

نخیر!
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

Junior Member

با سلام به دوستان،

این فرم رو خانمی که مدارک رو تحویل می‌گرفت به من داد و گفت که رو در و دیوار سفارت (یه جای مناسب!) بچسبونم. فکر می‌کنم این انجمن از در و دیوار سفارت بیشتر بیننده داره. حقیقتش من نتونستم چهل صفحه قبلی این تاپیک رو بخونم که ببینم تکراری هست یا جاش مناسب هست یا نه! توضیحات کاربردی خودم رو به رنگ قرمز اضافه کردم. امیدوارم سودمند باشه.

اگه مدیران انجمن صلاح دونستن تاپیک مستقل با عنوان مشخص درج کنند که دسترسی به اون آسونتر و سریعتر باشه.

آرزوهاتونو رها نکنید!

تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    سلام
    اونایی که رفتین سفارت : تو پاستون مهر زدن؟
    خیر

Junior Member

سلام،

من چهارشنبه 27 می، رفتم سفارت، من از مشهد اومدم و وقت قبلی هم نداشتم صبح ساعت 8:30 رسیدم. سفارت بسیار شلوغ بود. با آقای حیدری صحبت کردم و گفتم وقت ندارم، وقتایی که میداد واسه دو هفته بعد بود، آقا خلاصه که ما ناامید نشدیم، رفتم پول و ریختم عکس و پاکتم گرفتم، برگشتم. مدارکمو دادم به حیدری تا مرتب کنه، همونجا بهش گفتم آقای حیدری من مدارکم که کامله از شهرستانم اوومدم. ، اگه میشه یه کاری بکنید. اونم اسممو نوشت آخر لیست. خلاصه که همونروز کارم انجام شد. البته تا ساعت 3:30 واستادم دم سفارت. اون روز تقریبا ده نفر دیگه ام مثه من بودن که وقت نداشتن. همه رو همون آخر وقت فرستاد تو. و فرداش هم (5 شنبه ) تماس گرفتن و شماره پروندرو دادن. البته من چون همراهم ایرانسله نتونسته بودن تماس بگیرن، به شماره خونه زنگ زدن، پس حتما دو تا شماره تو فرم بنویسین.

قابل توجه دوستان شهرستانی !
    Hope is not a dangerous thing

Junior Member

سلام
    من late application داشتم و از lulea امروز پذیرش گرفتم. چون کشور دیگه ای هم apply کردم، منتظر نتیجه اش هستم و اولویت بالاتری برام داره. کسی می دونه چقدر می شه برای گرفتن وقت سفارت صبر کرد، چون نمی خوام فعلا از دستش بدم؟ وقتی بخوان ویزا بدن چقدر پاسپورت رو پیش خودشون نگه می دارند؟ چون نمی خوام اگه قرار شد سفارت کشور دیگه ای برم بی پاسپورت بمونم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)