صفحه 61 از 441 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط newlife
    با سلام.
    من شنیدم که میشه وضعیت ویزا رو توی سایت سفارت سوئد با وارد کردن شماره پرونده چک کرد. کسی اینکار رو انجام داده؟
    میشه لطفا لینک آدرس رو اینجا بگذارید. ممنونم
    ضمنا من 20 روزی هست که مدارکم رو برای ویزا دادم سفارت و دیروز که تماس گرفتم گفتند هنوز به هیچ آفیسری ارجاع نشده!!!!!!
    سلام.

تا اونجایی که من میدونم و دنبال کردم جایی واسه وارد کردن شماره پرونده و پیگیری آنلاین پرونده وجود نداره. تنها میشه تلفنی از Public telephone مرکز مهاجرت در سوئد migrationsverkt.se و یا از همین سفارت سوئد در تهران به صورت تلفنی سوال کرد. منم 10 می مدارک رو کامل تحویل دادم و هفته پیش که زنگ زدم دقیقا همین رو بهم گفت و گفت که 3 هفته دیگه زنگ یزن.

Junior Member سيب سرخ حوا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Business Administration- Dalarna university/Sweden

من اهل شايعه سازي نيستم فقط سوالم اينه كه درسته كه به دوره هاي ليسانس سختتر از فوق ويزا ميدن؟
    چه خوب يادم هست كه زير آن بانيان سبز تنومند عبارتي كه به ييلاق سرد ذهن وارد شد ، قوي باش ، سر به زير و سخت

Junior Member

سلام
    بچه ها كسي خبر داره كه اين روزا سفارت شلوغه يا خلوته؟ من مداركم آمادست ولي بهم يكشنبه وقت دادن . اگه خلوته برم تو صف وايسم زودتر مداركم رو بدم. :-X

نقل قول نوشته اصلی توسط سيب سرخ حوا
    من اهل شايعه سازي نيستم فقط سوالم اينه كه درسته كه به دوره هاي ليسانس سختتر از فوق ويزا ميدن؟
    اصلاً اینطور نیست شاید سختیش این باشه که فقط مبلغ BS بالاتری میخواد . به طور کلی سیستم ویزای سوئد خیلی روتینه و اگر مدارکتون کامل باشه دلیلی برای ویزا نگرفتن ندارید و مثل کشورهایی مانند کانادا و ... نیست که به دلایل مختلف ( مثل tie نداشتن به مملکت و ... ) ممکنه ریجکت کنه .
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلا
    سلام
    بچه ها كسي خبر داره كه اين روزا سفارت شلوغه يا خلوته؟ من مداركم آمادست ولي بهم يكشنبه وقت دادن . اگه خلوته برم تو صف وايسم زودتر مداركم رو بدم. :-X
    سلام.
    خوب وقتی به شما یکشنبه وقت دادن به این دلیل بوده که روزهای قبل از یکشنبه بطور کامل وقتشون پر بوده. این روزها شلوغ ترین روزهای سفارت هست و بعیده که خلوت باشه.
    در صورتیکه شرایط خاصی دارین، مثلا قراره از شهرستان بیاین، معمولا بهتون اجازه میدن که خارج از نوبت مدارک رو تحویل بدین.
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

Junior Member

سلام من امروز سفارت بودم برای ویزای دانشجویی زیاد شلوغ نبود.هر ند من به خاطر نداشتن عکس خیلی الاف شدم ولی اونایی هم که وقت نداشتن میتونستن بمونن و به احتمال زیاد آخر وقت برن تو.

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلا
    سلام
    سیستم اینجوری که سفارت هر روز 35 نفر رو الان وقت میده.حالا اگر افرادی که وقت داشتن نیان آقای حیدری اول اولویت رو به دوستان شهرستانی می دن بعد هم به تهرانی ها که آن روز وقت نداشتن.منطقی است نه؟!

Junior Member

بچه ها شماره پرونده ای که میدن 4 رقمیه دیگه ؟ درسته ؟ چون من موبایلم در دسترس نبوده به خونه زنگ زده بودن، مامانم یادداشت کرده.
    Hope is not a dangerous thing

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_fa
    بچه ها شماره پرونده ای که میدن 4 رقمیه دیگه ؟ درسته ؟ چون من موبایلم در دسترس نبوده به خونه زنگ زده بودن، مامانم یادداشت کرده.
    بله عزيز

Junior Member

من 10 می مدارکم رو برای ویزا تحویل دادم.

1- کسی هست که ویزاش اومده باشه؟

2- کسی میدونه اگه چند روز دیگه تماس بگیرم و بگن ویزا حاضره، تا چند روز وقت دارم پاسپورتم رو ببرم؟ مثلا اگه یک ماه بعدش برم امکان داره ویزارو نزنن تو پاسپورتم؟

مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)