صفحه 62 از 441 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام بچه ها

آقا براي من يك چيزي پيش اومده كه خيلي ذهن منو مشغول كرده. چند روز پيش رفتم سفارت مدارك خودم و خانوممو تحويل داديم. فقط من و خانومم هر كدوم BS جدا داشتيم. من 28 و خانومم 20 ميليون هر كدوم تو يك حساب جدا. اول اينكه يك جايي يكي نوشته بود اگه خيلي زيادتر از حد لازم پول داشته باشي ممكنه فكر كنن كه ميخواي بموني و بهت ويزا ندن. بعدشم اون خانومه چند بار از خانومم پرسيد كه BS تو جدا بود هان؟!؟! مارو ترسوند.... نظرتون چيه؟ ممكنه مشكلي پيش بياد؟

در ضمن اگه مدارك منو خانوممو با هم تفرسته، ممكنه ويزامون با فاصله بياد؟

خدا خير بده هر كي جواب بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط VahidK
    سلام بچه ها

آقا براي من يك چيزي پيش اومده كه خيلي ذهن منو مشغول كرده. چند روز پيش رفتم سفارت مدارك خودم و خانوممو تحويل داديم. فقط من و خانومم هر كدوم BS جدا داشتيم. من 28 و خانومم 20 ميليون هر كدوم تو يك حساب جدا. اول اينكه يك جايي يكي نوشته بود اگه خيلي زيادتر از حد لازم پول داشته باشي ممكنه فكر كنن كه ميخواي بموني و بهت ويزا ندن. بعدشم اون خانومه چند بار از خانومم پرسيد كه BS تو جدا بود هان؟!؟! مارو ترسوند.... نظرتون چيه؟ ممكنه مشكلي پيش بياد؟

تو این دو سالی که خبرهای بچه ها رو دنبال میکردم هیچ ریجکتی به خاطر زیادی پول نشنیدم، پس نگران نباشید.

در مورد با فاصله اومدن هم نظری ندارم. فقط توجه داشته باشید که سرعت اومدن ویزا هم به زمان ارسال از اون طرف و هم به زمان پاسخ آفیسر پرونده شما در سوئد بستگی داره، یعنی ممکنه یکی دیرتر بفرسته زودتر بیاد و بالعکس. اما در مورد شما، چون زن و شوهرید، شاید هر دو تا با هم بررسی بشه که در این صورت جواب با هم میاد.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

نقل قول نوشته اصلی توسط VahidK
    سلام بچه ها

اتفاقا من و خانمم BS مشترك داشتيم كه به نام من بود. اولش گير دادن كه هر كسي بايد BS جدا داشته باشه و آقاي حيدري رفت و پرسيد و برگشت گفت مشكلي نداره. بعدش هم چند بار به ما گفتن شما همونايي هستيد كه BS منشترك داشتيد؟!

نگران نباش اين سوال ها هيچ معنايي نداره! براي من هم كه بر عكس شما بود الكي گير دادن و بعد قبول كردن.

سلام. من هم یه سوال راجعه به BS داشتم.
    من BS ای که ارائه دادم شامل دو تا حساب بود ، یه حساب کوتاه مدت 18 میلیونی و یه حساب 1 ساله 6 میلیونی که دی ماه سر رسیدشه. از چند نفر شنیدیم که حساب بلند مدت دردسر ساز میشه.
    دوستانی که تجربه دارت لطفا نظرشون رو بگن. ممکنه به BS من گیر بدن؟

ضمننا BS برادرم کلا یه حساب بلندمدته. شده تا حالا بخاطر حساب بلند مدت کسی رو رد کنن؟

پیشاپیش ممنون.
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

Junior Member

من 12 MAY `پرونده ويزا رو تشكيل دادم و الان زنگ زدم سفارت گفتش ويزات حاضره ، با BS بلند مدت يكساله 30 ميليون تومان و زمان تقريبا" 3 هفته اي ويزام اومدش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CTH

نقل قول نوشته اصلی توسط a_abasi58
    من 12 MAY `پرونده ويزا رو تشكيل دادم و الان زنگ زدم سفارت گفتش ويزات حاضره ، با BS بلند مدت يكساله 30 ميليون تومان و زمان تقريبا" 3 هفته اي ويزام اومدش
    تبریک میگم
    میشه لطف کنید بفرمایید از کدوم دانشگاه پذیرش گرفتید ؟
    تا حالا فقط ویزای 2 تا از دوستان که از مالارداین پذیرش داشتن اومده, به نظر میرسه شما نفر سوم باشین ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCD

من هم امروز زنگ زدم سفارت گفت ویزات امادست !
    دانشگاه KTH پذیرش داشتم و درخواست ویزا رو فکر کنم 10 may دادم.

Junior Member

بچه ها اگر کسی برای گرفتن ویزاش رفت سفارت، لطف کنه سوال کنه اگه یکی ویزاش اومده باشه ولی به علت مشکلی مثلا بستری شدن در بیمارستان نتونه تا یک ماه دیگه برای گرفتن ویزاش مراجعه کنه چی میشه؟!

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCD

اتفاقا سوال بالا سوال من هم هست.
    من فردا می خوام برم سفارت کانادا. احتمالا پاسپورت و می گیرن و تا جواب نهایی پیش خودشون هست.
    من تا کی میتونم به سفارت سوید مراجعه کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-fr
    تبریک میگم
    میشه لطف کنید بفرمایید از کدوم دانشگاه پذیرش گرفتید ؟
    تا حالا فقط ویزای 2 تا از دوستان که از مالارداین پذیرش داشتن اومده, به نظر میرسه شما نفر سوم باشین ...
    من مستر 2 ساله از دانشگاه گوتنبرگ رشته SoftwareEngineer and Management پذیرش گرفتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)