صفحه 70 از 441 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

سلام
    بچه ها یک سوال برام پیش اومد و البته نمیخوام جو بد و استرس بدم: اینکه مشکلات سیاسی به وجود اومده ممکن تو روند ویزا‌های ما اثر بذاره. همین احضار کردن سفیران اروپا مثلا؟( یکی از همکاران دوست من هفته پبش از کانادا بدلیل همین روند سیاسی رد شد).
    مرسی
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

سلام
    البته من فکر کنم مشکلات سیاسی ایران با اروپا بیشتر از این حرفهاست و تازگی نداره . وضع ما بدتر ازین دیگه نمیشه پس نگران نباشید . دادن یا ندادن چند تا ویزای دانشجویی مشکلیو حل نمیکنه. امیدوارم که وضع بهتر بشه چون مطمئنم بدتر ازین نیست .
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member

به نظر من جای نگرانی نیست. منو خیلیای دیگه از 13 May هم چند روز پیش تو همین مسائل اخیر ویزاهامونو گرفتیم. مساله انگلیس و کانادا به دلیل پیشینه که داشتن فرق می کنه و ممکنه رو ویزای این کشور ها تاثیری گذاشته باشه، ولی رو کشورهای دیگه اروپاخصوصا کشور بی طرفی مثل سوئد بعیده تاثیری بذاره. در هر صورت توکل به خدا داشته باشید. انشالا مشکلی پیش نمی آد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    سلام
    بچه ها یک سوال برام پیش اومد و البته نمیخوام جو بد و استرس بدم: اینکه مشکلات سیاسی به وجود اومده ممکن تو روند ویزا‌های ما اثر بذاره. همین احضار کردن سفیران اروپا مثلا؟( یکی از همکاران دوست من هفته پبش از کانادا بدلیل همین روند سیاسی رد شد).
    مرسی
    من نمی دونم چرا مسائل رو می پیچونید!
    هیچ مشکلی نخواهد بود و به نظر من به نفع شما هم خواهد بود...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    سلام
    مرسی
    چرا استرس بیخود وارد می کنید؟ اصلا سفارت کانادا چه ربطی به سوئد داره؟ از کجا میدونید دوستتون برای چی ویزای کانادا نگرفته؟ شاید مشکل دیگه ای داشته.
    لازم است در این وضعیت خراب آدم با منطق و مستند ، نه بر پایه شایعه و احساس و تخیلی نظر بده و بقیه رو در استرس شدید بندازه. این از اهداف فروم بدور است.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    چرا استرس بیخود وارد می کنید؟ اصلا سفارت کانادا چه ربطی به سوئد داره؟ از کجا میدونید دوستتون برای چی ویزای کانادا نگرفته؟ شاید مشکل دیگه ای داشته.
    لازم است در این وضعیت خراب آدم با منطق و مستند ، نه بر پایه شایعه و احساس و تخیلی نظر بده و بقیه رو در استرس شدید بندازه. این از اهداف فروم بدور است.
    درسته. دليلي وجود نداره نگران باشيد.
    تمام اين موارد در نهايت بين دولت هاست. اينكه ويزا بگيريد يا نه به هر چيزي ربط داشته باشه به ناآراميهاي اخير ربطي نداره.

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

سلام خدمت دوستان عزیزم.
    چندی پیش تصمیم داشتم در مراکز دولتی سوئد تحصیل کنم (در رشته انیمیشن) که با جستجو هایی که انجام دادم متوجه شدم این رشته فقط به زبون سوئدی تدریس میشه!
    با راهنمایی های یکی از شما دوستان، با مراکز آموزشی غیره دولتی سوئد آشنا شدم و متوجه شدم برخی از اونها که کیفیت بالایی هم دارند، این رشته رو به زبان انگلیسی ارائه میدن.
    حالا سوال اینجاست که وقتی کسی برای تحصیل توی این مراکز اقدام میکنه، تکلیف ویزاش چی میشه؟؟
    یعنی دولت با این مراکز هماهنگی داره و به دانشجو هایی که از این مراکز تایید شدن، ویزای دانشجویی میده؟؟
    ( فعلاً خودم امکان ارتباط مستقیم با این مراکز رو ندارم )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Language and culture

سلام بچه ها
    کسی هست که 14 می apply کرده باشه و ویزاش اومده باشه؟ من بعد از کلی زنگ زدن به سفارت و جوابای مختلف شنیدن تصمیم گرفتم خودم برم سفارت آقای حیدری گفت کسانی که 20 می apply کردن حتی جوابشون اومده اما تلفنی به من گفتن نیومده اما من امروز رفتم پاسم رو دادم تا چک کنن..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط p_akbarzadeh2002
    سلام بچه ها
    کسی هست که 14 می apply کرده باشه و ویزاش اومده باشه؟ من بعد از کلی زنگ زدن به سفارت و جوابای مختلف شنیدن تصمیم گرفتم خودم برم سفارت آقای حیدری گفت کسانی که 20 می apply کردن حتی جوابشون اومده اما تلفنی به من گفتن نیومده اما من امروز رفتم پاسم رو دادم تا چک کنن..
    ‫من ۲۰ می اقدام کردم و هنوز خبری از ویزام نیست. من از ایران اقدام نکردم البته.

سلام.
    ویزای من هفته پیش اومد.
    من 13 May اقدام کرده بودم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)