صفحه 9 از 441 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    سلام...با عرض تبریکات صمیمانه و آرزوی پیروزی...
    لطفا بفرمایید : 1)  داستان بیمه و فرمهای E111 ,  E 128  چیه ؟ ... چجوری باید خودمونو از ایران بیمه کنیم؟...باید به سفارت نشون بدیم که بیمه هستیم؟
                       2) چه وقت باید مدارک لیسانس و فوق لیسانس رو به سفارت ارایه داد؟
                       3) سند خونه و ملک و شناسنامه اعضای خانواده مبنی بر اینکه ما تعلقات و  متعلقاتی در کشورمون داریم که حتما به خاطرشون برمیگردیم ، لازمه که 
                           ارایه بشه؟
                       4) مصاحبه صورت میگیره ؟
                       5) دانشگاه معتبر یعنی چی؟  Halmstad  معتبر هست؟...رتبه 25 سوئد رو داره ولی وزارت علوم قبولش نداره!!! شانسی برا ویزا گرفتن میاره؟
                        6) فرم Residence Permit کلی پرسیده که قصد ادامه تحصیل بعد از اتمام این دوره در سوئد رو دارید؟...اگه بگیم میخوایم PhD اقدام کنیم مشکوک   
                            میشن که قصد موندن داریم؟...لطفا برا پرکردن فرم همفکری کنیم...
               کلی سوال دیگه هم دارم...لطفا بچه های تهران بیشتر همکاری کنن که ما بچه شهرستانیها با دستی پرتر و مدارکی کامل به تهران بیایم و الاف نشیم.

خیر از جوونیتون ببینید ایشالله
    همانطور که در تاپیک "مدارک برای ویزای دانشجویی" گفتم. بیمه برای کسانی است که دوره تحصیلی آنها کمتر از یکسال است.
    سند و ملک و...نمی خواهد.

در رابطه با پرکردن فرم اجازه دهید چند نفر بروند ،حتما هم فکری خواهندکرد.

هر سوال بخصوصی مانند دانشگاه و ..دارید از خود سفارت سوئد بپرسید..

از یکشنبه تا 4 شنبه ساعت 2 تا 4 بعد از ظهر.     تلفن: 23712200

دوستان تمام مدارک مورد نیاز در این تاپیک گفته شده است:

http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg37746
    Resigned Mod. <br />.

دوستان چه خبر از دم سفارت ؟
    باید قبلا معرفی بگیریم ؟
    چقدر وقت تلفی داره ؟
    مدارکمون همون روز اول می گیرن ؟
    سایر موارد ؟

باید قبلا معرفی بگیریم ؟
    چقدر وقت تلفی داره ؟
    سایر موارد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    باید قبلا معرفی بگیریم ؟
    چقدر وقت تلفی داره ؟
    سایر موارد ؟
    احتمالا اکثرا تا حالا یک سری به سفارت زدن.
    برای اونایی که تا حالا نرفتن :
    صف ویزای دانشجویی با ویزای تجاری یکی هست و به فرموده کنسول! اولویت با ویزای تجاری هست. => در هر روز حدود 5-6 نفر بیشتر نمی تونن مدارک رو تحویل بدن
    از امروز شروع کردن به وقت دادن به دانشجوها برای ویزای دانشجویی ، بنابراین اگه تا حالا وقت نگرفته اید حتما برید از در پایین سفارت وقت بگیرید (مثل متقاضیان دیدار) => شهرستانی ها توجه ویژه داشته باشید!!!
    به فرموده کنسول و به دلیل تعداد زیاد متقاضیان و اینکه وقت کافی نیست، قرار شده پنج شنبه ها سفارت باز باشه و تمامی 5 تا اتاق مدارک دانشجویی رو دریافت کنند . (در حال حاضر فقط یک اتاق پذیرش دانشجویی داره)

این مورد آخر رو وقتی داشتم مدارکم رو تحویل می دادم شنیدم. یه خانم سوئدی به کارمند ایرانی که مدارک رو تحویل می گرفت ، گفت.

نکته آخر اینکه سفارتی ها هم یه جورایی شوکه شدن وقتی اینهمه متقاضی ویزای دانشجویی رو دیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط msaeida
    باید قبلا معرفی بگیریم ؟
    چقدر وقت تلفی داره ؟
    سایر موارد ؟
    از امروز شروع کردن به وقت دادن به دانشجوها برای ویزای دانشجویی ، بنابراین اگه تا حالا وقت نگرفته اید حتما برید از در پایین سفارت وقت بگیرید (مثل متقاضیان دیدار) => شهرستانی ها توجه ویژه داشته باشید!!!
    به فرموده کنسول و به دلیل تعداد زیاد متقاضیان و اینکه وقت کافی نیست، قرار شده پنج شنبه ها سفارت باز باشه و تمامی 5 تا اتاق مدارک دانشجویی رو دریافت کنند . (در حال حاضر فقط یک اتاق پذیرش دانشجویی داره)
    به من می گفتن توسوئد شهری برو که ایرانی نداشته باشه . نمی دونستم برای چی ؟(به صف که رسید پست ما رو 2 روز کسی جواب نداد از قرار معلوم دوستان فرومی ما شب ها ساعت 11 شب می رفتن برای نوبت فردا جلوی سفارت می خوابیدن)
    من امروز رفتم نوبت گرفتم برای پنج شنبه ولی نه برگه ای به من دادن و نه عددی حالا من نمی دونم پنج شنبه هرکسی زودتر رفت جلوتره یا طبق برگه ای که خودشون نوبت دادن عمل می کنن.

از این ور اون ور شنیدم که پول 127000 تومان رو خود شعبه بریزید بهتره .(باجه بانک صادرات شهرستانمون گفت )
    بانک صادرات شعبه صاحبقرانیه خیلی خلوته من پولم رو اونجا واریز کردم .

لطفا بگید برا وقت گرفتن چه مدارکی لازم هست؟...برای بچه های شهرستان خیلی سخته که فقط بابت وقت گرفتن بیان تهران...میشه مدارک رو برا اقوام ساکن تهران ارسال کرد تا برن وقت بگیرن؟..ممنون میشیم راهنمایی کنید..
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    لطفا بگید برا وقت گرفتن چه مدارکی لازم هست؟...برای بچه های شهرستان خیلی سخته که فقط بابت وقت گرفتن بیان تهران...میشه مدارک رو برا اقوام ساکن تهران ارسال کرد تا برن وقت بگیرن؟..ممنون میشیم راهنمایی کنید..
    هیچ مدرکی لازم نیست بدون مدرک نوبت میدن . ولی برای اطمینان کپی پاسپورت را بهشون بدید . می تونی بگی بچه های فروم که هنوز وقت نگرفتن و می خوان وقت بگیرن برات وقت بگیرن (اگه برای یک نفر دو تا وقت بدن ). ( من تهران نیستم وگرنه برات وقت می گرفتم )

یعنی ساعت 8 بریم بهمون نوبت میدن برای روزهای بعد و دیگه لازم نیست 5 صبح بریم دم در سفارت و صف ببندیم؟یا اینکه باید بریم صف ببندیم تا نوبتمون بشه و اگر تو صف آخرها بودیم برای روزهای آینده نوبت میدن؟؟؟چجوریه؟آخه ما از شهرستان باید بیاییم.

نقل قول نوشته اصلی توسط msaeida
    باید قبلا معرفی بگیریم ؟
    چقدر وقت تلفی داره ؟
    سایر موارد ؟
    به من می گفتن توسوئد شهری برو که ایرانی نداشته باشه . نمی دونستم برای چی ؟(به صف که رسید پست ما رو 2 روز کسی جواب نداد از قرار معلوم دوستان فرومی ما شب ها ساعت 11 شب می رفتن برای نوبت فردا جلوی سفارت می خوابیدن)
    من امروز رفتم نوبت گرفتم برای پنج شنبه ولی نه برگه ای به من دادن و نه عددی حالا من نمی دونم پنج شنبه هرکسی زودتر رفت جلوتره یا طبق برگه ای که خودشون نوبت دادن عمل می کنن.

دوستان

نوبت دهی به دانشجویان از روز یکشنبه یعنی روز اول 21/2/87 شروع شد.روز اول فقط به 7 نفر نوبت دادند درحالی که سی نفری اومده بودند! ظاهرا هم انتظار این همه دانشجو نبوده و نه برنامه ریزی خاصی کرده بودند و مهمتر ازهمه اینکه متقاضیان ویزای تجاری در اولویت هستند!
    در روز دوم یعنی امروز دوشنبه هم به 7 نفر وقت رسید.2 نفر هم تجاری بودند که اول رفتند داخل! به من هم برای فردا نوبت رسید در حالی که از شب قبل اونجا بودم!
    به بقیه دوستانی که امروز اومده بودند برای فردا-پس فردا و... به ترتیب اسمهامونو در فرم خودشون نوشتند.هرکسی هم که بهش میگن فردا بیا لازم نیست هیچ کاری کنه.بهش همون روز یک نوبت بصورت پرینت شده می دهند و باید صبر کنه تا نوبتش بشه.وقتی هم رفتید داخل فقط کلیه مدارک و پاسپورتتون رو ازتون می گیرند و مشخصاتتون رو وارد کامپیوتر می کنند.هیچ مصاحبه ای هم در کار نیست.خیالتون جمع!
    درضمن دوستانی که صبح زود میان حتما باخودشون لباس گرم و پتو بیارن چون خیلی سرده اینجا! جدی گفتما... موفق باشند همه...

You were born an original. Don't die as a copy

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)