صفحه 91 از 441 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

Arrow پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

با سلام
    من برای ترم بهار در کارشناسی ارشد در یک رشته ی 30 کریدیته پذیرش گرفته ام.آیا وزارت علوم برای من درخواست معافیت تحصیلی صادر میکند؟ یا فقط برای کسانی که دو ساله قبول میشوند صادر میشود؟ آیا کار خاصی باید انجام دهم تا در کمیسیون وزارتخانه موافقت صورت گیرد؟
    در ضمن ظاهرا سوئد برگه پذیرش ندارد و فقط بصورت ایمیل است.این مشکلی ایجاد نمیکند؟
    من بخاطر همین هنوز حتا پاسپورت هم ندارم چه برسه اقدام برای ویزا
    در ضمن coordinator و این چیزا هم نمی دمنم چیه؟
    من هم ماملو قبول شدم.

لطفا من را راهنمایی کنید.

Member Sina Aryana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Production Engineering and Management , KTH University, Stockholm, Sweden

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezap نمایش پست ها
    با سلام
    من برای ترم بهار در کارشناسی ارشد در یک رشته ی 30 کریدیته پذیرش گرفته ام.آیا وزارت علوم برای من درخواست معافیت تحصیلی صادر میکند؟ یا فقط برای کسانی که دو ساله قبول میشوند صادر میشود؟ آیا کار خاصی باید انجام دهم تا در کمیسیون وزارتخانه موافقت صورت گیرد؟
    در ضمن ظاهرا سوئد برگه پذیرش ندارد و فقط بصورت ایمیل است.این مشکلی ایجاد نمیکند؟
    من بخاطر همین هنوز حتا پاسپورت هم ندارم چه برسه اقدام برای ویزا
    در ضمن coordinator و این چیزا هم نمی دمنم چیه؟
    من هم ماملو قبول شدم.

لطفا من را راهنمایی کنید.
    با سلام،
    در مورد سوالهای پاراگراف اول اطلاعی ندارم اما در مورد برگه پذیرش ایرادی نمیگیرن و قاعدتآ مشکلی وجود نداره. شما مطمئنآ این ترم را از دست دادید چون برای ویزا دیر شده. Coordinator شخصی هست که مسئول هماهنگی رشته انتخابی شماست که در مورد نام و آدرس الکترونیکی این شخص میتوانید از سایت دانشگاه کسب اطلاعات کنید.
    شاد و پیروز باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط solix نمایش پست ها
    سلام دوستای من

امسال برای فال 2010 ، لیسانس میخوام اقدام کنم . خواستم قبل از اون بپرسم که سفارت با پذیرش لیسانس مشکلی برای ویزا دادن نداره؟؟ خوب ویزا میده؟؟

مرسی
    با سلام،
    بله دوست عزیز شما میتونید ویزا بگیرید اما با توجه به مدت زمان تحصیل باید نامه تمکن مالی را به سفارت ارایه کنید. تنها تفاوت فردی که برای لیسانس با فردی که برای فوق اقدام میکند که برای سفارت اهمیت داره میزان پولی است که شما برای نامه تمکن مالی نزد بانک گرو میگذارید. بدلیل اینکه مدت زمان تحصیل در دوره لیسانس بیش از فوق لیسانس هست در نتیجه این مبلغ بیشتر از میزانی است که دانشجوهای پذیرفته شده در مقطع فوق باید ارایه کنند.

با ویرایش m0h3n
    ویرایش توسط m0h3n : January 6th, 2010 در ساعت 04:25 PM دلیل: ارجاع پست حذف شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Aryana نمایش پست ها
    با سلام،
    بله دوست عزیز شما میتونید ویزا بگیرید اما با توجه به مدت زمان تحصیل باید نامه تمکن مالی را به سفارت ارایه کنید. تنها تفاوت فردی که برای لیسانس با فردی که برای فوق اقدام میکند که برای سفارت اهمیت داره میزان پولی است که شما برای نامه تمکن مالی نزد بانک گرو میگذارید. بدلیل اینکه مدت زمان تحصیل در دوره لیسانس بیش از فوق لیسانس هست در نتیجه این مبلغ بیشتر از میزانی است که دانشجوهای پذیرفته شده در مقطع فوق باید ارایه کنند.
    مرسی، میشه بگی حدودا چقدر میشه مبلغش؟
    PEACE COMES WITHIN, DO NOT SEEK IT WITHOUT

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solix نمایش پست ها
    مرسی، میشه بگی حدودا چقدر میشه مبلغش؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط virgo_zh نمایش پست ها
    دوستان، میشه لطفا اونهایی که برای ویزای ترم spring 2010 اقدام کردن همه رو در جریان اومدن ویزاشون و این که کی اقدام کردن و از کجا پذیرش دارن بذارن. من خودم از kth از kth پذیرش گرفتم و روز 18 آبان مدارکمو به سفارت تحویل دادم ولی تا الان هیچ خبری نشده. این که از کجا پذیرش دارین مهمه چون محل بررسی درخواست ویزا با توجه به دانشگاه قبولی فرق می کنه.
    من یکم نگران شدم. فکر می کردم چون سرشون خلوته و تعداد دانشجوها کمتر، پس سریعتر جوابو می دن. ترم قبل ویزای بعضی ها 23-25 روزه هم اومده(با توجه به مطالبی که همین جا گفتن).
    من مدارکم رو Nov 11 به سفارت تحویل دادم و Dec 5 که با سفارت تماس گرفتم ویزا اومده بود.پذیرش من از Lund بود ولی از KTHهم دیروز برای گرفتن ویزا آمده بودند سفارت .
    با شماره23712200 تماس بگیرید و نتیجه رو از visa sectionبپرسید.

رشته و دانشگاه

با سلام،
    از دوستانی که برای بهار 2009 پذیرش گرفته اند و ویزاشون هم رسیده ممنون میشم تاریخ اقدام و دریافت ویزا و تجاربی که در این راه کسب کرده اند را در این تاپیک به اطلاع دوستان دیگر هم برسانند
    شاد و پیروز باشید

با سلام،
    از دوستانی که برای بهار 2009 پذیرش گرفته اند و ویزاشون هم رسیده ممنون میشم تاریخ اقدام و دریافت ویزا و تجاربی که در این راه کسب کرده اند را در این تاپیک به اطلاع دوستان دیگر هم برسانند
    شاد و پیروز باشید
    اگه منظورتون بهار 2010 است ، من Nov 8 برای ویزا اقدام کردم و Dec 15 که زنگ زدم گفتن که ویزات حاضره. یعنی حدود 38-37 روز طول کشید.البته ویزای من در مرکز Örebro بررسی شده.
    .The world is not run by the laws written on paper, It's run by people
    ! Some according to the law, others not

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_applyabroad نمایش پست ها
    اگه منظورتون بهار 2010 است ، من Nov 8 برای ویزا اقدام کردم و Dec 15 که زنگ زدم گفتن که ویزات حاضره. یعنی حدود 38-37 روز طول کشید.البته ویزای من در مرکز Örebro بررسی شده.
    با سلام،
    بله دوست عزیز منظورم Spring 2010 بود که در اینجا از دوستان پوزش می طلبم و اصلاح می کنم. من اول دسامبر مدارک را تحویل دادم. جالب اینجاست هر دفعه که با اداره مهاجرت سوئد تماس گرفتم گفتند که مدارک من 22 نوامبر تحویل سفارت شده!!! حالا نمی دونم کدوم تاریخ مستند هست. دیروز که تماس گرفتم کیس آفیسر نبود و پروندم کماکان در دست بررسی بود. فردا با سفارت تماس می گیرم و از اونها هم می پرسم چون طبق تجارب دوستان باید کارهامونو حتما پیگیری کنیم. نگرانیم از این جهت هست که من کورس قبول شدم.
    برای تمامی دوستان که ویزا اقدام کردند آرزوی پیروزی دارم و درخواست دارم که نتایج ویزاشونو به اطلاع دوستان هم برسونند.
    شاد و پیروز باشید

با سلام،
    بله دوست عزیز منظورم Spring 2010 بود که در اینجا از دوستان پوزش می طلبم و اصلاح می کنم. من اول دسامبر مدارک را تحویل دادم. جالب اینجاست هر دفعه که با اداره مهاجرت سوئد تماس گرفتم گفتند که مدارک من 22 نوامبر تحویل سفارت شده!!! حالا نمی دونم کدوم تاریخ مستند هست. دیروز که تماس گرفتم کیس آفیسر نبود و پروندم کماکان در دست بررسی بود. فردا با سفارت تماس می گیرم و از اونها هم می پرسم چون طبق تجارب دوستان باید کارهامونو حتما پیگیری کنیم. نگرانیم از این جهت هست که من کورس قبول شدم.
    برای تمامی دوستان که ویزا اقدام کردند آرزوی پیروزی دارم و درخواست دارم که نتایج ویزاشونو به اطلاع دوستان هم برسونند.
    شاد و پیروز باشید
    دوست عزیز شماه ماه خودمون رو (آذر) با ماه اونا (December) قاطی کردی , اونا درست می گن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramila نمایش پست ها
    دوست عزیز شماه ماه خودمون رو (آذر) با ماه اونا (December) قاطی کردی , اونا درست می گن.
    نه ramila عزیز، بنده اشتباه نمیکنم. در واقع من یکشنبه 8 آذرماه مصادف با 29 نوامبر مدارکم را تحویل سفارت دادم، که فکر کنم شما فردای آن روز مدارکتونو تحویل دادید. البته امروز که با سفارت تماس گرفتم گفتند که تاریخ ثبت مدارک 29 نوامبر است، اما این 10-12 باری! که با اداره مهاجرت تماس گرفتم گفتند تاریخ ثبت مدارک 22 نوامبر هست!!!
    به هر صورت من فردا با کیس آفیسرم تماس میگیرم و کمی اصرار میکنم که پروسه را سریعتر انجام بدهند. این بلا تکلیفی خیلی احساس بدی هست. میدونم شما هم استرس دارید ولی امیدوارم همه دوستانی که برای ویزا اقدام کردند، ویزاشون هرچه زودتر صادر بشه.
    شاد و پیروز باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)