صفحه 94 از 394 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

درود....

فرمایشات شما درسته...من هم چنین چیزی شنیدم که سفارت سوئد در حین روند ویزا گرفتن پاسپورت رو پیش خودش نگه نمیداره و گویا فقط در موقع صدور ویزا که میخاد مهر بزنه اون روز ویزا رو میخاد ولی خوب همانطور که اشاره کردید باید در نهایت ویزای بقیه جاها رو کنسل کنید....
    حتی شنیدم اگر گرفتن میشه از سفارت ها خواست که ویزا رو برای چند روز به صورت موقتی پس گرفت...
    اینها بر اساس شنیده هام بود و ...

روز خوش

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود....

فرمایشات شما درسته...من هم چنین چیزی شنیدم که سفارت سوئد در حین روند ویزا گرفتن پاسپورت رو پیش خودش نگه نمیداره و گویا فقط در موقع صدور ویزا که میخاد مهر بزنه اون روز ویزا رو میخاد ولی خوب همانطور که اشاره کردید باید در نهایت ویزای بقیه جاها رو کنسل کنید....
    حتی شنیدم اگر گرفتن میشه از سفارت ها خواست که ویزا رو برای چند روز به صورت موقتی پس گرفت...
    اینها بر اساس شنیده هام بود و ...

روز خوش

دوستان تو فروم نروژ خم نوشتن كه سفارت نروژ هم پاس رو نگه نمي داره و پس مي ده و خب در اينصورت شما به راحت مي تونيد در نهايت اصلا دنبال ويزا نريد. ولي من ميگم چون اسن ويزاها شنگن هست به نظرتون اينا با هم هماهنگ نيستن و ممكن نيست چك كنن كه آيا كسي داره از يه كانال ديگه هم سعي مي كنه ويزا بگيره يا نه؟ اصلا تا حالا خودتون شنيدين كه كسي چنين كاري انجام داده باشه. اميدوارم بتونيد كمكم كنيد،‌تو بد مخمصه اي گير كردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in biology, guilan university

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    دوستان تو فروم نروژ خم نوشتن كه سفارت نروژ هم پاس رو نگه نمي داره و پس مي ده و خب در اينصورت شما به راحت مي تونيد در نهايت اصلا دنبال ويزا نريد. ولي من ميگم چون اسن ويزاها شنگن هست به نظرتون اينا با هم هماهنگ نيستن و ممكن نيست چك كنن كه آيا كسي داره از يه كانال ديگه هم سعي مي كنه ويزا بگيره يا نه؟ اصلا تا حالا خودتون شنيدين كه كسي چنين كاري انجام داده باشه. اميدوارم بتونيد كمكم كنيد،‌تو بد مخمصه اي گير كردم.
    خواهشا کسی می دونه کمک کنه این مشکله منم هست. من واسه ویزای فنلاند اقدام کردم حالا دلم می خواهد واسه سوئدم اقدام کنم. از یکی شنیدم چون ویزاها شینگن نمی شه برای ویزای همزمان اقدام کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط zizi84 نمایش پست ها
    خواهشا کسی می دونه کمک کنه این مشکله منم هست. من واسه ویزای فنلاند اقدام کردم حالا دلم می خواهد واسه سوئدم اقدام کنم. از یکی شنیدم چون ویزاها شینگن نمی شه برای ویزای همزمان اقدام کرد.
    فنلاند پاسپورت شما رو نگرفت؟ لطفا اگه براي دوستان امكان داره تو فروم هاي ديگه اروپا هم مطرج كنن تا ببينن قبلا سابقه داشته همچين چيزي يا نه؟ خيلي حياتيه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

. فقط یه مسئله ای یادمه یه بار یه جایی خوندم که چون ویزای شینگن کشورهاش به هم کانکتن از هر لحاظ امکانش وجود نداره : ( ولی مطمئن نیسم حتی کجا خوندم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پاسپورتمو نگرفتن

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

اطلاعات کلی در مورد ویزا دانشجویی:

1- جهت تشکیل پرونده خود دانشجو باید باشه حتما اما برای گرفتن ویزا سایرین هم می تونن به جاش برن.
    2- حساب بانکی معادل 146000 کرون لازمه که حدود 24 یا 25 ملیون میشه.
    3-سفارت وقت لازم نداره.باید برید مدارک و فرماتون رو تحویل بدید هر چه زودتر.
    4- پرینت فایل پذیرش تو پروفایل استودرا برا سفازت در حکم نامه پذیرش رسمیه!
    5- تو فرم حتما یادتون باشه بنویسید که بر میگردید ایران بعد از اتمام تحصیلتون که گیر ندن بهتون(تو قسمت برنامه برای آینده)
    6-تو سفارت شلوغ نکنید.صف بگیرید و عجله نکنید.همگی ویزا میگیرید اگه پذیرشتون اومده و حساب بانکیتونم درسته.

موفق باشید و لطفا از طرح سوال در این زمینه ها خودداری کنید دیگه.این تن بمیره!
    I am not in this site anymore.Alireza

من زنگ زدم سفارت سوئد و از www.migrationsverket.se هم پرسیدم . برا سوئد گفتن مشکلی نیست. اما سفارت فنلاند گفت نه نمی شه و اگه بفهمن اصلا مدارک از اینجا تایید نمی شه! گفتم اگه اول بیایم سفارت فنلاند بعد بقیه جاها چی؟ گفت اینا مدام استعلام می گیرن و حتی تو آخرین مرحله هم بفهمن برا کشورا اروپایی اقدام کردی اول باید بری جاها دیگه رو کنسل کنی . اما میل زدم به sanomat.teh@formin.fi که ایمیل سفارت فنلاند گفت مشکلی نیست و می شه!
    چیزی که فهمیدم اینمه برا سوئد مطمئنا مشکلی نیست اما برا بقیه جاها نمی دونم.
    حالا کسی اگه از جاها معتبری پرسید و چیزی فهمید بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raya100 نمایش پست ها
    من زنگ زدم سفارت سوئد و از www.migrationsverket.se هم پرسیدم . برا سوئد گفتن مشکلی نیست. اما سفارت فنلاند گفت نه نمی شه و اگه بفهمن اصلا مدارک از اینجا تایید نمی شه! گفتم اگه اول بیایم سفارت فنلاند بعد بقیه جاها چی؟ گفت اینا مدام استعلام می گیرن و حتی تو آخرین مرحله هم بفهمن برا کشورا اروپایی اقدام کردی اول باید بری جاها دیگه رو کنسل کنی . اما میل زدم به sanomat.teh@formin.fi که ایمیل سفارت فنلاند گفت مشکلی نیست و می شه!
    چیزی که فهمیدم اینمه برا سوئد مطمئنا مشکلی نیست اما برا بقیه جاها نمی دونم.
    حالا کسی اگه از جاها معتبری پرسید و چیزی فهمید بگه
    من همین الان زنگ زدم سفارت سوئد گفتن نمی شه برا دو یا چند کشور عضو شینگن با هم اقدام کنید , من برا فرانسه اقدام کردم حالا نمی دونم چیکار کنم؟!

Junior Member

من هم برای فرانسه اقدام کردم ومنتظر جوابم , الان زنگ زدم سفارت سوئد می گه نمیتونی اقدام کنی برا سوئد باید اول فرانسه رو کنسل کنی ! چجوری باید ویزا رو کنسل کرد؟!ویزایی رو که هنوز نیومده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)