صفحه 95 از 441 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما كسي كه هم از نروژ و هم از سوئد پذيرش داشته باشه امكانش هست كه برا ي هر دو كشور درخواست ويزا بده؟ آخه من نروژ كارشناسي قبول شدم و شنيدم كه شانس دادن ويزا تا حدي پايينه. لطفا كمكم كنيد. متشكر
    سلام
    این مشکل منم هست
    ولی گویا میشه برای چند جا واسه ویزا اقدام کرد منتها واسه گرفتن ویزا در مرحله آخر باید که بقیه درخواست هاتون رو کنسل کنید
    کسی نظری نداره در این رابطه ؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

درود....

فرمایشات شما درسته...من هم چنین چیزی شنیدم که سفارت سوئد در حین روند ویزا گرفتن پاسپورت رو پیش خودش نگه نمیداره و گویا فقط در موقع صدور ویزا که میخاد مهر بزنه اون روز ویزا رو میخاد ولی خوب همانطور که اشاره کردید باید در نهایت ویزای بقیه جاها رو کنسل کنید....
    حتی شنیدم اگر گرفتن میشه از سفارت ها خواست که ویزا رو برای چند روز به صورت موقتی پس گرفت...
    اینها بر اساس شنیده هام بود و ...

روز خوش

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram_khs نمایش پست ها
    فوری فوری :
    کسی راجع به کردیت رشته های دانشگاهی سوئد تا حالا چیزی شنیده؟؟؟؟؟ حتما این پست رو بخونید.
    چند وقت پیش از یکی از بچه ها که از ذانشگاه umea مریت گرفته بود یه سوال پرسیدم که به همراه جوابش اینجا میزارم:

سوال من:

Thank you so much for your post in applyabroad.org
    Concerning your query , I have got the same MR and SG as you in computer science at Umea.But there I want to know whether you are sure about your admission with MR 180 and SG hpav or not? Is that enough for receiving an admission from Umea?
    I whoud be very glad if you answer to my query.

sincerely yours.

Pedram

جواب:

Salam Pedram; man admission gereftam ; visa behem nadadan be hamun dalil ke gofti yani credite reshteye man 7.5 bood va MR 180 and SG hpav .va behem goftan ke 7.5 baraye visa kafi nist va dar nahayat naraftam va alan iran hastam. amma khanumi az iran bood ke ba hamin credit rashteye mahmandari visa gerefte va rafte bood . ba bacheha ke sobat kardam goftan baziha ba hamin credit gereftan bazi ham nagereftan.
    be har hal tanha chizi ke man natije gereftam ine ke yeseri tasmim giri hast ke be khodeshoon bastegi dare ba sharayete barabar tasmimhaye na barabar gerefte mishe va in siasate unhast

کسی تا بحال درمورد کردیت رشته چیزی شنیده؟؟؟ لطفا اگه کسی چیزی میدونه بگه من خیلی گیج شدم!
    چون خیلی مهم بود این پست رو اینجا گذاشتم
    درود...
    اول از همه برام عجیبه که ایشون نمونه ای رو ارودن که در رشته ی مهمانداری خانمی با کردیت 7.5 واحدی تونستن ویزا بگیرن!

اصولا ما و بسیاری از دوستان هنوز شک داریم که سفارت به فوق های یکساله ویزا میده یا نه؟اون وقت 7.5 و 15 واحدی و اینا بماند!

دوم هم بگم که ویزا گرفتن اصلا هیچ ربطی به مریت و SG شما و پیغام ها و اعدادی که در انها قید میشه نداره...

روز خوش

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود....

فرمایشات شما درسته...من هم چنین چیزی شنیدم که سفارت سوئد در حین روند ویزا گرفتن پاسپورت رو پیش خودش نگه نمیداره و گویا فقط در موقع صدور ویزا که میخاد مهر بزنه اون روز ویزا رو میخاد ولی خوب همانطور که اشاره کردید باید در نهایت ویزای بقیه جاها رو کنسل کنید....
    حتی شنیدم اگر گرفتن میشه از سفارت ها خواست که ویزا رو برای چند روز به صورت موقتی پس گرفت...
    اینها بر اساس شنیده هام بود و ...

روز خوش

دوستان تو فروم نروژ خم نوشتن كه سفارت نروژ هم پاس رو نگه نمي داره و پس مي ده و خب در اينصورت شما به راحت مي تونيد در نهايت اصلا دنبال ويزا نريد. ولي من ميگم چون اسن ويزاها شنگن هست به نظرتون اينا با هم هماهنگ نيستن و ممكن نيست چك كنن كه آيا كسي داره از يه كانال ديگه هم سعي مي كنه ويزا بگيره يا نه؟ اصلا تا حالا خودتون شنيدين كه كسي چنين كاري انجام داده باشه. اميدوارم بتونيد كمكم كنيد،‌تو بد مخمصه اي گير كردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in biology, guilan university

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    دوستان تو فروم نروژ خم نوشتن كه سفارت نروژ هم پاس رو نگه نمي داره و پس مي ده و خب در اينصورت شما به راحت مي تونيد در نهايت اصلا دنبال ويزا نريد. ولي من ميگم چون اسن ويزاها شنگن هست به نظرتون اينا با هم هماهنگ نيستن و ممكن نيست چك كنن كه آيا كسي داره از يه كانال ديگه هم سعي مي كنه ويزا بگيره يا نه؟ اصلا تا حالا خودتون شنيدين كه كسي چنين كاري انجام داده باشه. اميدوارم بتونيد كمكم كنيد،‌تو بد مخمصه اي گير كردم.
    خواهشا کسی می دونه کمک کنه این مشکله منم هست. من واسه ویزای فنلاند اقدام کردم حالا دلم می خواهد واسه سوئدم اقدام کنم. از یکی شنیدم چون ویزاها شینگن نمی شه برای ویزای همزمان اقدام کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط zizi84 نمایش پست ها
    خواهشا کسی می دونه کمک کنه این مشکله منم هست. من واسه ویزای فنلاند اقدام کردم حالا دلم می خواهد واسه سوئدم اقدام کنم. از یکی شنیدم چون ویزاها شینگن نمی شه برای ویزای همزمان اقدام کرد.
    فنلاند پاسپورت شما رو نگرفت؟ لطفا اگه براي دوستان امكان داره تو فروم هاي ديگه اروپا هم مطرج كنن تا ببينن قبلا سابقه داشته همچين چيزي يا نه؟ خيلي حياتيه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

. فقط یه مسئله ای یادمه یه بار یه جایی خوندم که چون ویزای شینگن کشورهاش به هم کانکتن از هر لحاظ امکانش وجود نداره : ( ولی مطمئن نیسم حتی کجا خوندم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پاسپورتمو نگرفتن

. فقط یه مسئله ای یادمه یه بار یه جایی خوندم که چون ویزای شینگن کشورهاش به هم کانکتن از هر لحاظ امکانش وجود نداره : ( ولی مطمئن نیسم حتی کجا خوندم
    آخه وقتي هنوز ويزايي نگرفتيم از كجا مي فهمن؟ چرا بچه هاي با تجربه و قديمي نظري نميدن؟
    باوركنبد من اگه مطمئن باشم كه ويزا مي گيرم مريض نيستم اين كار رو بكنم ولي من نروژ كارشناسي قبول شدم و پارسال به تعدادي از بچه ها ويزا ندادن. مي تونيد تو فروم نروژ ببينيد و چون اون رشته رو خيلي دوست دارم ترجيح ميدم اون رو بخونم ولي نمي خوام اگه نشه باز مجبور بشم ايران بمونم.

پاسپورتمو نگرفتن
    ولي حتما داخلش مهر تقاضاي ويزا زدن ديگه،نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)