صفحه 98 از 441 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

دوستان بحث گرفتن bank statement همین جا دنبال می شه یا مربوط به تاپیک دیگه ای می شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramila نمایش پست ها
    دوستان بحث گرفتن bank statement همین جا دنبال می شه یا مربوط به تاپیک دیگه ای می شه؟
    تاپیک جداگانه ای برای این منظور وجود دارد

سلام
    من و خواهرم دعوتنامه از سوئد داريم. مي خواستم در مورد مدارك مورد نياز سفارت بخصوص بيمه و حساب بانكي اطلاعاتي كسب كنم.
    كسي ميدونه مبلغ بيمه چقدره و چطوري بايد اقدام كرد؟
    صورت حساب بانكي يا گواهي اشتغال به كار براي گرفتن ويزا الزاميه؟

Junior Member

یه سوالی از خدمت اساتید داشتم
    میخواستم بدونم جهت ارائه مدارک حضور خود فرد اجباریه یعنی نمیشه مدارکو به پدر یا مادر داد که ببرن سفارت؟؟

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

اطلاعات کلی در مورد ویزا دانشجویی:

1- جهت تشکیل پرونده خود دانشجو باید باشه حتما اما برای گرفتن ویزا سایرین هم می تونن به جاش برن.
    2- حساب بانکی معادل 146000 کرون لازمه که حدود 24 یا 25 ملیون میشه.
    3-سفارت وقت لازم نداره.باید برید مدارک و فرماتون رو تحویل بدید هر چه زودتر.
    4- پرینت فایل پذیرش تو پروفایل استودرا برا سفازت در حکم نامه پذیرش رسمیه!
    5- تو فرم حتما یادتون باشه بنویسید که بر میگردید ایران بعد از اتمام تحصیلتون که گیر ندن بهتون(تو قسمت برنامه برای آینده)
    6-تو سفارت شلوغ نکنید.صف بگیرید و عجله نکنید.همگی ویزا میگیرید اگه پذیرشتون اومده و حساب بانکیتونم درسته.

موفق باشید و لطفا از طرح سوال در این زمینه ها خودداری کنید دیگه.این تن بمیره!
    I am not in this site anymore.Alireza

من یه تاپیک در مورد سوالات مربوط به تکمیل فرم 105031 ایجاد کردم. لطفا برای تکمیل فرم 105031 به اینجا مراجعه کنین

Junior Member sahell آواتار ها

آقا من روم سیاه! انقدر فکر نمی کردم قبول شم که حتی پاسپورت هم ندارم! چه رسد به 25 ملیون پول. دقیقا تا کی می شه رفت سفارت. اگه ممکنه یکی جوابه منو بده.

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sahell نمایش پست ها
    آقا من روم سیاه! انقدر فکر نمی کردم قبول شم که حتی پاسپورت هم ندارم! چه رسد به 25 ملیون پول. دقیقا تا کی می شه رفت سفارت. اگه ممکنه یکی جوابه منو بده.
    شما هر وقت بخواین می تونید برید سفارت ولی بهتر هست که زود برین چون که این پروسه کمی طولانی هست و این در حالی هست که شما باید حداکثر 23 AUG. در سوئد باشید
    اگه دقت کنید در PDF پذیرش هم به این موضوع بارها اشاره شده که هر چه سریع تر این کار رو انجام بدین.
    موفق باشید
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

من خیلی بد شانسی اوردم و پذیرش نگرفتم و شاخ در اوردم من دو تا حق انتخاب داشتم که اولی رزرو 28 آخری هم پذیرش گرفتم اما از راه دوره ولی نوشته 30 اگوست باید در سوئد باشیم و ثبت نام کنیم حالا موندم ویزا میدن یا نه شرایط رشته اینه بعید می دنم دیگه الان کسی جواب منو بده همه خوشحال ان و دیگه اینجا سر نمیرنن
    The programme is based on distance learning with four compulsory physical meetings (residency sessions) in Sweden during the two year programme (three meetings the first year and one meeting at the end of the last year).

If you are not a Scandinavian citizen You need a valid passport for entry into Sweden.
    Citizens from some countries may need a Schengen Visa. Please contact the Swedish Embassy or Consulate in your country. You cannot get a residency permit to study this programme since the Swedish Migration Board does not grant such for internet based studies.

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_mahsa نمایش پست ها
    من خیلی بد شانسی اوردم و پذیرش نگرفتم و شاخ در اوردم من دو تا حق انتخاب داشتم که اولی رزرو 28 آخری هم پذیرش گرفتم اما از راه دوره ولی نوشته 30 اگوست باید در سوئد باشیم و ثبت نام کنیم حالا موندم ویزا میدن یا نه شرایط رشته اینه بعید می دنم دیگه الان کسی جواب منو بده همه خوشحال ان و دیگه اینجا سر نمیرنن
    The programme is based on distance learning with four compulsory physical meetings (residency sessions) in Sweden during the two year programme (three meetings the first year and one meeting at the end of the last year).
    If you are not a Scandinavian citizen You need a valid passport for entry into Sweden.
    Citizens from some countries may need a Schengen Visa. Please contact the Swedish Embassy or Consulate in your country. You cannot get a residency permit to study this programme since the Swedish Migration Board does not grant such for internet based studies.
    شما اگه مشکلی در مدارکتون نباشه چرا ویزا ندن ؟؟؟؟
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)