صفحه 3 از 335 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : من امروز رفتم وزارت علوم

ویا جان بگو دقیقا چیکار کرده!؟ متعجب من این ترم که مرخصی گرفتم و ترم بعد هم یک 3 واحدی دارم ! میشه کامل بگی چیکار کرده تا ببینم ریسکش کمه یا نه؟ یعنی چی تا 2 ماه وقت داری بری؟ باید کلیر نشدن و خیلی مسایل دیگه رو هم در نظر گرفت. راه حل دوست قبلی هم خوبه اگر ایرادی نداشته باشه.
    والله دقیقا" نمیدونم چیکار کرده. یه نامه از دانشگاه گرفته که تا فلان تاریخ دانشجویه و نظام وظیفه هم داره بهش پاس میده فقط گفته تا 2 ماه بعد از فارغ التحصیلی میتونی با این شرایط از کشور خارج بشی.در ضمن آمریکا هم مقطدش نیست...
    شرمنده که بیشتر از این نمیدونم....
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    ویا جان بگو دقیقا چیکار کرده!؟ متعجب من این ترم که مرخصی گرفتم و ترم بعد هم یک 3 واحدی دارم ! میشه کامل بگی چیکار کرده تا ببینم ریسکش کمه یا نه؟ یعنی چی تا 2 ماه وقت داری بری؟ باید کلیر نشدن و خیلی مسایل دیگه رو هم در نظر گرفت. راه حل دوست قبلی هم خوبه اگر ایرادی نداشته باشه.
    والله دقیقا" نمیدونم چیکار کرده. یه نامه از دانشگاه گرفته که تا فلان تاریخ دانشجویه و نظام وظیفه هم داره بهش پاس میده فقط گفته تا 2 ماه بعد از فارغ التحصیلی میتونی با این شرایط از کشور خارج بشی.در ضمن آمریکا هم مقطدش نیست...
    شرمنده که بیشتر از این نمیدونم....
    دشمنت شرمنده، احتمال زیاد برای ایشون اون 6 ماه فرجه رو شروع کرده اند (البته با اعلام رضایت دوست شما) . یعنی 4 ماه ترم آخر رو با 2 ماه پس از فراغت یکی کردن و گفتن باید زودتر از کشور خارج بشی ( یا مدرک پذیرش رو بیاری). من به اون 6 ماه فرجه پس از فراغت از تحصیل یکم حساسیت دارم، اصلا safety نداره این حرکت. باز هم ممنون از راهنمایی.

ApplyAbroad Veteran

من به اون 6 ماه فرجه پس از فراغت از تحصیل یکم حساسیت دارم، اصلا safety نداره این حرکت.
    چرا نداره؟ من همسرم هم همین کارو کرد و از تو اون 6 ماه کسی کاری بهش نداشت!safety( البته بعدش معافی گرفت ). ولی خیلی هارو میشناسم که از این روش استفاده کردن.معمولا" میدونم این کارو میکنن که یه تک درس میذارن برای ترم دوم و بعدش با 6 ماه فرجه تا اواخر تیر معاف میشن. بعدش هم اگه خدا بخواد یا تو ایران قبول شدن یا کار اونور درست شده یا هم دیگه ..... خدمت مقدس!
    البته شماها تو این زمینه از من واردترین و حتما" همه راهها رو هم بلدین! موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    من به اون 6 ماه فرجه پس از فراغت از تحصیل یکم حساسیت دارم، اصلا safety نداره این حرکت.
    چرا نداره؟ من همسرم هم همین کارو کرد و از تو اون 6 ماه کسی کاری بهش نداشت!safety( البته بعدش معافی گرفت ). ولی خیلی هارو میشناسم که از این روش استفاده کردن.معمولا" میدونم این کارو میکنن که یه تک درس میذارن برای ترم دوم و بعدش با 6 ماه فرجه تا اواخر تیر معاف میشن. بعدش هم اگه خدا بخواد یا تو ایران قبول شدن یا کار اونور درست شده یا هم دیگه ..... خدمت مقدس!
    البته شماها تو این زمینه از من واردترین و حتما" همه راهها رو هم بلدین! موفق باشید
    رویا جان من الان همون 3 واحد ترم 2 رو گرفتم و از اون جهت حساسیت داره که میخوام تکلیف دانشگاه های خاصی روشن بشه و ببینیم ویزا میرسه یا نه که اگر خدایی نکرده کار به جای باریک رسید، بشه روی دانشگاه های دیگه کار کرد

منظورتون رو از
    یه تک درس میذارن برای ترم دوم و بعدش با 6 ماه فرجه تا اواخر تیر معاف میشن
    متوجه نمیشم، اگر کسی اون کار رو بکنه (مثل من)، تا تیر میتونه دانشجو باشه و تا 6 ماه بعدش هم فرصت داره ! یعنی تا اواخر دی تقریبا !

ApplyAbroad Veteran

من الان همون 3 واحد ترم 2 رو گرفتم و از اون جهت حساسیت داره که میخوام تکلیف دانشگاه های خاصی روشن بشه و ببینیم ویزا میرسه یا نه که اگر خدایی نکرده کار به جای باریک رسید، بشه روی دانشگاه های دیگه کار کرد چشمک
    شما ها که باید بیشتر بدونین! اونجا من اشتباه گفتم ترم دوم.(مال همسرم و خیلی ها که من میشناسم ترم اول بوده.یعتی تا بهمن تک درس رو نمره اش رو رد کردن). تا اون موقع که ما ایران بودیم میدونم که این قانون بود که آقایون تا 6 ماه بعد از تحصیل میتونن از معافیت تحصیلی استفاده کنن که تا مثلا" جواب کنکور دوره بعدشون (به فرض فوق ) بیاد.ولی نمیدونم شامل کسایی که تیر فارغ التحصیل میشن هم میشه یا نه.

اگه ادعای فارغ التحصیلی کنیم و همه واحدها رو بگیریم می شه پروژه رو نگه داشو دفاع نکردتا 1 سال؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir32002
    اگه ادعای فارغ التحصیلی کنیم و همه واحدها رو بگیریم می شه پروژه رو نگه داشو دفاع نکردتا 1 سال؟
    فکر نکنم تا نمره آخرت (حالا چه پروژه چه درس) رد بشه، بتونی ادعای فارغ التحصیلی بکنی. تا اونجا که من میدونم میشه پروژه رو تمدید کرد برای ترم بعدی. ولی من خودم شخصا پروژه رو تموم کردم و یک درس 3 واحدی نگه داشتم که هر وقت بخوام با یک امتحان پاسش بدم و برم دنبال کار فراغت و معافیت تحصیلی برای خروج ...

پیش فرض گرفتن پذیرش بدون مدرک زبان

با سلام،

می خوام بدونم من می تونم از یک دانشگاه خارجی پذیرش بگیرم اما بعد از سفر به آنجا مدرک زبانم بگریم.
    یعنی برای گرفتن پاسپورت (مشکل مشمولی) حتما باید مدرک زبان داشته باشم؟

مرسی

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش بدون مدرک زبان

اگه اروپا بخوای بری ممکن هست بتونی بدون مدرک زبان پذیرش بگیری (آمریکا که خیلی سخت هست)ولی اگه مشمول هستی من فکر میکنم واسه کارای وزارت علوم یکی از مدارکی که ازت میخوان مدرک زبان باشه. فکر کنم به مشکل بر بخوری
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش بدون مدرک زبان

در حال حاظر وایه موسساتی که واسه مالزی دانشجو می فرستن تقریبا چیزی را که شما می خواهید رو اجرا می کنند
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)