صفحه 10 از 335 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1925

5. اصل نامه به نظام وظیفه که از دانشگاه گرفته بودم و کپی آن. در این مورد هم پس از تطبیق اصل و کپی، اصل مدرک رو به من برگردوندن و کپی رو نگه داشتن.

این رو چجوری گرفتی؟ نام پذیرشو بردی نظام وظیفه دانشگاه و اون بهت این نامه رو داد؟ بعد از اینکه از دانشگاه گرفتی اول رفتی نظام وظیفه یا رفتی وزارت علوم؟

لطفا از بقیه مراحل هم مارو در جریان بگذار.

ممنون از لطفت.

اين موضوع ربطي به نامه پذيرش و اينا نداره.شما وقتي با دانشگاه تصفيه حساب كردي خود دانشگاه يه نامه به نظام وظيفه ميزنه كه اين آقا تو فلان تاريخ از اين دانشگاه فارغ التحصيل شده و توش شماره معافيت دوران تحصيل قبليت مثلا ليسانس رو هم نوشته كه نظام وظيفه با اون شماره نامه معافيت تحصيلي قبلي شمارو كنسل مي كنه .از روي اين نامه يك رونوشت هم به خود شما ميدن.منظور از اصل نامه همينه.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    اين موضوع ربطي به نامه پذيرش و اينا نداره.شما وقتي با دانشگاه تصفيه حساب كردي خود دانشگاه يه نامه به نظام وظيفه ميزنه كه اين آقا تو فلان تاريخ از اين دانشگاه فارغ التحصيل شده و توش شماره معافيت دوران تحصيل قبليت مثلا ليسانس رو هم نوشته كه نظام وظيفه با اون شماره نامه معافيت تحصيلي قبلي شمارو كنسل مي كنه .از روي اين نامه يك رونوشت هم به خود شما ميدن.منظور از اصل نامه همينه.
    نه. منظورم اینه که مثلا برای من که الآن دانشجو ترم آخر لیسانس هستم و میخوام این نامه رو بگیرم باهاش برم قبرس چه باید بکنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir32002

نه. منظورم اینه که مثلا برای من که الآن دانشجو ترم آخر لیسانس هستم و میخوام این نامه رو بگیرم باهاش برم قبرس چه باید بکنم ؟
    شما كه قصد دارين براي موقت از كشور خارج بشين بايد گواهي اشتغال به تحصيل ببرين و پس از گذاشتن ضمانت كه فكر مي كنم پنج ميليون هستش مي تونين پاستون رو بگيرين. داشتن اصل نامه به نظام وظيفه فقط براي كسانيه كه فارغ التحصيل شدن.
    پس از اينكه وزارت علوم پذيرش رو تاييد مي كنه بهمون يه نامه مي ده كه براي نظام وظيفه هست. بعد از اون ميشه رفت نظام وظيفه و براي گذاشتن ضمانت اقدام كرد.

Junior Member

پیش فرض اسکن شده I-20 را برای تشکیل پرونده در وزارت علوم

وزارت علوم فرم اسکن شده (و بعد پرینت شده) I-20 را برای تشکیل پرونده قبول می کنه؟ فرم I-20 را هنوز از پست دریافت نکردم!
    We are the CHAMPIONS my friends, and we&#39;ll keep on fighting till the end

پیش فرض پاسخ : اسکن شده I-20 را برای تشکیل پرونده در وزارت علوم

راستشو بخواي اونجا نوشته بود اصله I20!!!!ولي يه پيشنهاد دارم:
    اگه فرم اسكن شده اي كه داري كيفيتش خوبه يه پرينت رنگي مشتي بگير ببر صداشم درنيار,اگر هم كيفيتش اونقدر پايينه كه وقتي پرينت بگيري طرف خيلي زود مي فهمه كه اصل نيست راه حلش استفاده از فتو شاپه :P
    فقط اگه پرينت گرفتي و رو فرمت امضا هم داشت با يك خودكار بدون جوهر رو اون امضا بكش كه وقتي از پشت برگه نگاه كردي مشخص باشه كه طرف فرم رو امضا كرده و لااقل قسمت فشار دستش موقع امضا معلوم بشه(نكته ظريفي بود مگه نه؟ ;D)
    اصلا تو وزارت علوم هر مدرك اصلي رو واسه 2 تا 3 ثانيه نگاه ميكنن و زود پس ميدن و ازون به بعد كپي مدرك كار ميكنن.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

پیش فرض پاسخ : اسکن شده I-20 را برای تشکیل پرونده در وزارت علوم

راه حل جالبی رو بهروز گفته ولی اگرم نخواستی ریسک کنی میتونی بگی به دلیل کمبود وقت پرونده ات رو ببرن شورا (که البته پرونده همه رو به شورا میبرند) و شورا هم تصویب میکنه به شرط نشان دادن اصل I-20 . هر وقتم که رسید سریع میبری و فرم رو میگیری. شورا هم یکشنبه و سه شنبه ها تشکیل میشه.

پیش فرض سوال در مورد اسکن شده I-20 برای تشکیل پرونده در وزارت علوم؟؟؟

سلام دوستان،

من هنوز فارغ التحصیل نشدم و قبل از فارغ التحصیلیم (که حدودا اواسط تیر میشه) به بهانه شرکت در امتحان GRE 2 تیر دارم میرم ترکیه. و شنیدم که سفارت آمریکا برای Clearance، نامه پذیرش و I20 و کارنامه ی تافل رو از ما میگیره. سواله من اینه که اگه خدا خواست و ما ویزا مون ok شد، چون اصل نامه پذیرش و I20 و کارنامه ی تافل رو نداریم میشه با کپی اونها تو وزارت علوم برای نامه معافیت تشکیل پرونده داد یا اینکه گیر میدن؟ لطفا راهنمایی کنید و راه چاره ره نشون بدید.

ممنونم - مهیار
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

پیش فرض سوال در مورد تشکیل پرونده در وزارت علوم

سلام دوستان،

من هنوز فارغ التحصیل نشدم و قبل از فارغ التحصیلیم (که حدودا اواسط تیر میشه) به بهانه شرکت در امتحان GRE 2 تیر دارم میرم ترکیه. و شنیدم که سفارت آمریکا برای Clearance، نامه پذیرش و I20 و کارنامه ی تافل رو از ما میگیره. سواله من اینه که اگه خدا خواست و ما ویزا مون ok شد، چون اصل نامه پذیرش و I20 و کارنامه ی تافل رو نداریم میشه با کپی اونها تو وزارت علوم برای نامه معافیت تشکیل پرونده داد یا اینکه گیر میدن؟ لطفا راهنمایی کنید و راه چاره ره نشون بدید.

ممنونم - مهیار
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

همین امروز یکی تو فروم گفت که میشه نامه پذیرش رو برد وزارت علوم و اونا کپی برابر اصل میکنن تا بعدا بشه باهاشون تشکیل پرونده داد.
    البته در مورد تافل نمیدونم این کارو بکنن.
    من که رفتم قبرس و با پیر مرده مصاحبه داشتم بهم تافل و GRE رو پس داد. یکی دیگه از دوستام هم با اون یکی مصاحبه داشت و وقتی دید آخرش پس نمیده خودش ازش خواست که پس بده و اونم بهش داد.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)