صفحه 101 از 335 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    باید مدرک زبان همراهتون باشه. بهتره یک فکری به حالش بکنید. شاید از پروفایلتون پرینت بگیرید ببرید با چونه زدن کارتون راه بی افته.
    تشکر از جوابتون. اگر بخوام حضوری برم بپرسم باید برم کدوم قسمت وزارت علوم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehnam نمایش پست ها
    تشکر از جوابتون. اگر بخوام حضوری برم بپرسم باید برم کدوم قسمت وزارت علوم؟
    من امروز اونجا بودم. اصل مدرک زبان رو میخوان متاسفانه.!! البته اینجا چونه زدن رو در مورد کپی میشه بکار برد، خانم خوشرویی هستند و قبول می کنن. ولی بدون مدرک نمیشه.
    طبقه همکف، اداره دانشجویان خارج، اعزام با هزینه شخصی. انقدر شلوغه کاملا مشخصه، جماعتی الاف گرفتن ارز دانشجویی هستند همونجا.

رفقای مدیر،
    ممکنه یه تاپیک جدید با عنوان FAQ یا مدارک مورد نیاز باز کنید که استیکی هم بشه و مدارک مورد نیاز رو بنویسه...
    آخه من فکر می‌کردم به ویزا نیازه، ولی‌ الان ۲،۳ جا تو فروم خوندم که نیاز نیست...
    اگه بشه یه جایی‌ مدارک رو بنویسید و استیکی هم بکنید که نفرات بعدی هم راحت پیدا کنند عالی‌ می‌شه...

ببخشید دوستان، می دونم با این وضعیت اصلن پرسیدن این سوال درست نیست ولی مجبورم دیگه !
    خواستم بپرسم الان هم مثل قبل تشکیل پرونده الان بصورت آنلاین هست یا حضوری؟ اگه معافیت کفالت داشته باشم توی مدارکم چی باید بفرستم؟
    البته منم موافقم با aragornna عزیز برای ایجاد FAQ !

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    اگه اشتباه نکنم شما اصلا نیازی به تشکیل پرونده نداری چون مشکل سربازی نداری!
    دوستان من درست میگم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    ببخشید دوستان، می دونم با این وضعیت اصلن پرسیدن این سوال درست نیست ولی مجبورم دیگه !
    خواستم بپرسم الان هم مثل قبل تشکیل پرونده الان بصورت آنلاین هست یا حضوری؟ اگه معافیت کفالت داشته باشم توی مدارکم چی باید بفرستم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    باید کارت پایان خدمتتون رو ارائه کنید. شما با کارت پایان خدمت به راحتی میتونید گذرنامه دریافت کنید. چرا تشکیل پرونده؟!

Banned

سلام.
    1.در هنگام ثبت نام اسم دقیق رشته ای که توشپذیرش شدیم وجود نداره! چیکار کنیم؟
    2.تاریخ اتمام تحصیل هم که هنوز معلوم نیست. معلوم نمیشه که میشه 4 ترمه ارشد رو اونجا خوند یا نه. چه تاریخی باید وارد کنیم؟ تاریخ شروع تحصیل که قراره امسال باشه بعلاوه 2 سال کنیم؟
    ممنون.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط beygi1368 نمایش پست ها
    سلام.
    1.در هنگام ثبت نام اسم دقیق رشته ای که توشپذیرش شدیم وجود نداره! چیکار کنیم؟
    2.تاریخ اتمام تحصیل هم که هنوز معلوم نیست. معلوم نمیشه که میشه 4 ترمه ارشد رو اونجا خوند یا نه. چه تاریخی باید وارد کنیم؟ تاریخ شروع تحصیل که قراره امسال باشه بعلاوه 2 سال کنیم؟
    ممنون.
    1- اسمی که تو نامه پذیرش نوشته رو انتخاب کنید و یا اگر نیست شبیه ترین اسم رو انتخاب کنید. اشکالی نداره.
    2- تاریخ دقیق شروع و پایان تحصیلتون رو تو نامه پذیرش یا I-20 برای آمریکا میزنن.

سلام

من جدیدا از انگلستان پذیرش گرفتم با فاند. اما شنیدم که وزارت علوم برای پذیرش های انگلستان دیگه نامه نظام وظیفه صادر نمی کنه. می خواستم ببینم واقعیت داره؟ و باید چی کار کنیم دقیقا؟ راهی برای رفع این مشکل هست؟

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

سلام
    من در سایت نشا تازه ثبت نام کردم برای نامه معافیت و در قسمت درخواست نامه بانک با این جمله مواجه شدم : "ظرفيت شما براي درخواست نامه بانک فعلا تکميل است" ....
    در حالی که من تازه ثبتنام کردم و هیچ درخواستی در این قسمت نداشتم.به نظرتون راهی برای حل این مشکل در سایت هست؟جریان چطوریه؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)