صفحه 102 از 335 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    سلام
    من در سایت نشا تازه ثبت نام کردم برای نامه معافیت و در قسمت درخواست نامه بانک با این جمله مواجه شدم : "ظرفيت شما براي درخواست نامه بانک فعلا تکميل است" ....
    در حالی که من تازه ثبتنام کردم و هیچ درخواستی در این قسمت نداشتم.به نظرتون راهی برای حل این مشکل در سایت هست؟جریان چطوریه؟
    مرسی
    به اون اطلاعیه توجه نکنید. با شماره پرونده هر موقع خواستید به وزارت علوم مراجعه کنید. این بخش شلوغ نیست و کارتون رو براحتی راه می اندازند.

Junior Member behdadgoewy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architectural

سلام دوستان

من از آمریکا پذیرش گرفتم، دانشگاه می گه برای صدور I-20 باید مدرک لیسانستو بفرستی من که نمی تونم بدون تشکیل پرونده تو وزارت علوم که شرطش داشتن I-20 مدرکمو آزاد کنم حالا باید به دانشگاه چی بگم؟

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

سلام
    من واسه ی master of engineering اقدام کردم برای رشته عمران واسه چند تا از دانشگاه های کانادا ! حالا امروز دوستی به من گفت که وزارت علوم MEng رو قبول نداره و فقط MSc رو قبول داره ! این حرف درسته یا نه ؟

من مشمولم و باید وثیقه بزارم !!!

کمک کنید لطفا
    مرسی

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    سلام
    من واسه ی master of engineering اقدام کردم برای رشته عمران واسه چند تا از دانشگاه های کانادا ! حالا امروز دوستی به من گفت که وزارت علوم MEng رو قبول نداره و فقط MSc رو قبول داره ! این حرف درسته یا نه ؟

من مشمولم و باید وثیقه بزارم !!!

کمک کنید لطفا
    مرسی
    سلام نه کی گفته همچین مطلبی رو که قبول ندارند؟ منم مثل شما M Eng پذیرش دارم و به زودی میرم وزارت علوم برای طی مراحل لازمه.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    سلام نه کی گفته همچین مطلبی رو که قبول ندارند؟ منم مثل شما M Eng پذیرش دارم و به زودی میرم وزارت علوم برای طی مراحل لازمه.
    مرسی

من پذیرش کانادام هنوز نیومده ولی پذیرش ایتالیام اومده ! البته به صورت pdf هست ! ایا میشه برم وزارت علوم با پذیرش ایتالیا وصیقه بزرام و پاسم رو زودتر بگیرم که پذیرش کانادا که اومد سریع برم دنبال کارای کانادا ؟

راستی فرجه معافیت تحصیلی بعد از لیسانس که شده 1 سال برای من که اسفند 90 فارغ التحصیل شدم تعلق میگیره یا واسه ما همون 6 ماهه ؟
    پیشاپیش ممنون

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    مرسی

من پذیرش کانادام هنوز نیومده ولی پذیرش ایتالیام اومده ! البته به صورت pdf هست ! ایا میشه برم وزارت علوم با پذیرش ایتالیا وصیقه بزرام و پاسم رو زودتر بگیرم که پذیرش کانادا که اومد سریع برم دنبال کارای کانادا ؟

راستی فرجه معافیت تحصیلی بعد از لیسانس که شده 1 سال برای من که اسفند 90 فارغ التحصیل شدم تعلق میگیره یا واسه ما همون 6 ماهه ؟
    پیشاپیش ممنون
    تا اونجا که من میدونم یا باید اصل نامه پزیرش رو ببرید یا اینکه از دانشگاه بخواهید تا پزیرشو به وزارت علوم ایمیل کنند.با پزیرش ایتالیا میتونید پاس بگیرید ولی بعدش باید برید تعویضش کنید به کانادا.
    راجع سوال دوم هم بله یکسال شامل شما میشه
    (حالا باز دوستان دیگه هم شاید بهتر راهنماییتون کنند)
    راستی کسی اطلاع داره وزارت علوم از فردا باز میشه؟

Junior Member

دوستان گل عیدتون مبارک!
    من خیلی خوندم ولی جواب مشکلم رو ندیدم. لطفا راهنمایی کنید.

بهمن ماه دفاع کردم و الان پذیرش در دست، پاسپورت ندارم! حالا می خام بعد از تعطیلات بیام تهران که کارهای فارغ التحصیلی رو انجام بدم.
    حالا کسی می دونه که واسه خروج یک ماهه (واسه سفارت) باز باید گواهی فارغ التحصیلی نشون داد؟
    الان با وضعیت من چه باید کرد؟ آیا بهتره کلا کارهای فارغ التحصیلی رو انجام بدم و یک دفعه توی نشاء تشکیل پرونده بدم یا واسه خروجی موقت تلاش کنم؟؟
    مدیریت گردشگری Tourism Mang، دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا Penn State،Fall 2012. همسفرا پیغام بدن

برای دریافت نامه خطاب به گذرنامه باید به کدام بخش وزارتخانه مراجعه کرد. طبقه چندم؟

Junior Member

سلام و درود
    من از دانشگاه Concordia کانادا برای MEng پذیرش گرفتم. زمانی که داشتم مدارکمو برای دانشگاه میفرستادم دانشجوی سال آخر بودم و ریز نمراتمو تا ترم اخر براشون فرستادم (بدون دانشنامه). الان توی نامه پذیرشم نوشته:
    Your acceptance is contingent upon presentation of final original language documents and translations in English or French (Transcript and Diploma) from University of Applied Science and Technology, Iran, confirming that your Bachelor's degree has been conferred.
    پذیرشم مشروط شده به ارائه مدرک قبل از سپتامبر. این موضوع مشکلی نیست چون من خیلی زودتر درسم تموم میشه ولی یه جا خوندم که وزارت علوم پذیرش مشروط رو قبول نداره و نامه به نظام وظیفه نمیزنه. آیا این موضوع صحت داره؟؟ یعنی با مشروط بودن به این صورت من کارم انجام نمیشه؟ کسی هست که مشکل مشابه داشته باشه؟

سلام
    من از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفتم و البته هنوز i20 بدستم نرسیده. فقط با ایمیل بهم اطلاع دادن. آیا با این ایمیل میتونم از وزارت علوم نامه خطاب به گذرنامه بگیرم. البته سربازی رفتم فقط میخوام از پرداخت هزینه صدور گذرنامه معاف بشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)