صفحه 104 از 335 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

سلام
    من از آلمان پذیرش گرفتم.نامه پذیرشم رو با ایمیل گرفتم فعلا.ولی هنوز اصل نامه بدستم نرسیده.متاسفانه اسکنی هم که واسم فرستادن رنگی نیست و با کیفیت پایین. سایت نشاء هم ثبت نام کردم.شنبه هم باید برم تهران وزارت علوم. یه کم عجله دارم و باید سریع پاسم رو بگیرم. موندم چیکار کنم بدون اصل نامه پذیرش.....اگه ازشون بخوام نامه پذیرش واسشون ایمیل کنن حله؟ ایمیلش کدومه؟ ezamazad@iranscholarship.net یا eet nesha.msrt@gmail.com

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط day_priest نمایش پست ها
    سلام
    من از آلمان پذیرش گرفتم.نامه پذیرشم رو با ایمیل گرفتم فعلا.ولی هنوز اصل نامه بدستم نرسیده.متاسفانه اسکنی هم که واسم فرستادن رنگی نیست و با کیفیت پایین. سایت نشاء هم ثبت نام کردم.شنبه هم باید برم تهران وزارت علوم. یه کم عجله دارم و باید سریع پاسم رو بگیرم. موندم چیکار کنم بدون اصل نامه پذیرش.....اگه ازشون بخوام نامه پذیرش واسشون ایمیل کنن حله؟ ایمیلش کدومه؟ ezamazad@iranscholarship.net یا eet nesha.msrt@gmail.com
    دوستم من پذیرش اصیلم نیمده بود و امروزم وزارت بودم و پرونده تشکیل دادم. برگه سبز داشتم خیلی عالی برخورد میکنن. به خانم خسروی بگید بهترین کاارمندیه که تا حالا دیدم. اگه سربازی دارید که 3 سوت کار را راه میندازن. سوال داشتید خصوصی بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    بچه ها کسایی که 30.06.90 فارغ التحصیل باشن و ترم دانشگاهشون از 07.91 شروع بشه نظام وظیفه بهش معافیت نمیده. من امروز به فنا رفتم. مسول نظام وظیفه به طور کاملا اتفاقی پسر خاله دوستم در اومد و گف برو وزارت علوم و ازشون بخواه ترمه دانشگاهتو بزارن 05.91 حداقل تا با شناختی که داریم بتونم کاری کنم واست و معافیت بهت بدم. تمام. کلا روزه بدی بود. افتضاح.
    گف اگه نتونستی وزارت علوم کاری کنی باید بری سربازی و مثلا بعد 2 ماه بیا تا معافیت بهت بدم.
    بچه ها من 1 پذیرش دیگمو واسشون رو کردم که زودتر شروع میشد
    ماه 6 سال 91 شروع میشد و مرام گذاشتن و زدن 5.91
    کلا آقای مسلمی و خانم خسروی
    خیلی راه میان.
    ویرایش توسط daniyal_arj : April 5th, 2012 در ساعت 05:58 PM

Banned

سلام
    دوستان من مدارکم رو می خواستم در سایت نشا آپ کنم ولی با این پیفام رو برو میشم برای ارز البته :
    " ظرفيت شما براي درخواست نامه بانک فعلا تکميل است"

یعنی چی الان این ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط atabak-aut نمایش پست ها
    تا جایی که یادمه تو وزارت علوم نه نیازی به شخص نبود، اما نظام وظیفه رو نمیدونم.
    نظام وظیفه هم من امروز رفتم ... فرقی نمیکرد خودم باشم یا کس دیگه ای
    ویرایش توسط daniyal_arj : April 9th, 2012 در ساعت 03:47 AM

Junior Member

سلام به همگی.
    دوستان من برای fall 2012 از کانادا پذیرش دارم و خیلی زود باید برای ویزا اقدام کنم. زمانی که مدارک رو برای کانادا فرستاده بودم هنوز درسم تموم نشده بود. و نمرات یک ترم رو نفرستاده بودم. به همین خاطر توی نامه پذیرشم نوشته: Your acceptance is contingent upon presentation of final original language documents and translations in English or French
    مشروط به تمام شدن دوره لیسانس. که البته الان درسم تموم شده. پس شرط برقراره. اما اینطور که شنیدم وزارت علوم پذیرش مشروط رو قبول نداره و پرونده تشکیل نمیده؟؟ به نظر شما با این شرط که توی پذیرشم هست میتونم پرونده تشکیل بدم یا خیر؟ اگر نه، من تا دوباره مدرک تحصیلیمو بفرستم کانادا و پذیرشم از مشروطی در بیاد کلی زمان میبره. مسلما به ویزا نمیرسم. کسی هست مشکل مشابه داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bagheris نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    دوستان من برای fall 2012 از کانادا پذیرش دارم و خیلی زود باید برای ویزا اقدام کنم. زمانی که مدارک رو برای کانادا فرستاده بودم هنوز درسم تموم نشده بود. و نمرات یک ترم رو نفرستاده بودم. به همین خاطر توی نامه پذیرشم نوشته: Your acceptance is contingent upon presentation of final original language documents and translations in English or French
    مشروط به تمام شدن دوره لیسانس. که البته الان درسم تموم شده. پس شرط برقراره. اما اینطور که شنیدم وزارت علوم پذیرش مشروط رو قبول نداره و پرونده تشکیل نمیده؟؟ به نظر شما با این شرط که توی پذیرشم هست میتونم پرونده تشکیل بدم یا خیر؟ اگر نه، من تا دوباره مدرک تحصیلیمو بفرستم کانادا و پذیرشم از مشروطی در بیاد کلی زمان میبره. مسلما به ویزا نمیرسم. کسی هست مشکل مشابه داشته باشه؟
    من مشابه نیستم. اما آدمای فهمیده ای هستن. اونا پذیرش به شرط زبان را شنیدم قبول نمیکنن که اونم نمیئونم کاملا درسته یا نه. اما اینو ببینن میفهمن. کلا با شعورا و مثل بقیه ادارات نیستن. من که فک میکنم انجام میدن واستون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Khajeh Nasir

با سلام
    امیدوارم که سوالمو جای مناسبی مطرح کرده باشم.

من گذرنامه دارم (برای یک کنفرانس توی شهریور گرفتم) و مدارک لیسانس و فوق لیسانس را خریدم.

الان پذیرش گرفتم از آمریکا برای دکترا. البته نامه پذیرش برام ایمیل کردن.

فقط می خواستم بدونم که این تشکیل پرونده توی وزارت علوم، وثیقه گذاشتن و کلا کارای سربازی مربوط به خروج از کشور چقدر طول می کشه؟

این سوال را پرسیدم چون میخوام وقت سفارت بگیرم .

ممنون میشک اگه دوستان نظرشون بگن

نقل قول نوشته اصلی توسط adel87 نمایش پست ها
    با سلام
    امیدوارم که سوالمو جای مناسبی مطرح کرده باشم.

من گذرنامه دارم (برای یک کنفرانس توی شهریور گرفتم) و مدارک لیسانس و فوق لیسانس را خریدم.

الان پذیرش گرفتم از آمریکا برای دکترا. البته نامه پذیرش برام ایمیل کردن.

فقط می خواستم بدونم که این تشکیل پرونده توی وزارت علوم، وثیقه گذاشتن و کلا کارای سربازی مربوط به خروج از کشور چقدر طول می کشه؟

این سوال را پرسیدم چون میخوام وقت سفارت بگیرم .

ممنون میشک اگه دوستان نظرشون بگن
    وزارت علوم 30 دقیقه. البته باید آی20 باشه و اگه مورد اضطراری دارید میلش را قبول میکنن.
    وثیقه نقد در ادامه همون روز اول. اما اگر میخواهید ضمانت نامه بزارید بسته به بانکتون 1 2 3 روز اضافه میشه. بعدم بر میگردید وزارت علوم نامه میدن واسه اداره گدرنامه و مهر خروج میخورید و ...
    (خروج خوردن را نمیدونم چهقد طول میکشه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    وزارت علوم 30 دقیقه. البته باید آی20 باشه و اگه مورد اضطراری دارید میلش را قبول میکنن.
    وثیقه نقد در ادامه همون روز اول. اما اگر میخواهید ضمانت نامه بزارید بسته به بانکتون 1 2 3 روز اضافه میشه. بعدم بر میگردید وزارت علوم نامه میدن واسه اداره گدرنامه و مهر خروج میخورید و ...
    (خروج خوردن را نمیدونم چهقد طول میکشه)
    ممنون از توجه
    راستش هنوز I-20 دستم نیست
    من میخوام وثیقه نقدی بذارم (توی بانک شهرستان) و با این توضیحاتی که شما گفتین، یک هفته در نظر بگیرم برای این کارای نظام وظیفه
    بازم ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)