صفحه 106 از 335 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, TU Munich

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

با سلام. من میخواستم ببینم میتونم با فروارد کردن ایمیل پذیرش پروسه تشکیل پرونده رو شروع کنم؟ چون تا بخوام وایسام نامه بیاد طول میکشه و احتمال زیاد سرباز شدم. ایمیلی که دریافت کردم متنی (تکست) هست و نسخه اسکن شده نامه پذیرش رو نداره. آیا میشه؟

با تشکر.

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Perl نمایش پست ها
    با سلام. من میخواستم ببینم میتونم با فروارد کردن ایمیل پذیرش پروسه تشکیل پرونده رو شروع کنم؟ چون تا بخوام وایسام نامه بیاد طول میکشه و احتمال زیاد سرباز شدم. ایمیلی که دریافت کردم متنی (تکست) هست و نسخه اسکن شده نامه پذیرش رو نداره. آیا میشه؟

با تشکر.
    تا اونجایی که من دیدم شما برگه سبز نشون بدید واستون همه کاری میکنن. شایدم ازتون بخوان که از دانشگاهتون بخواهید که واسه وزارت علوم پذیرش را میل کنن.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام دوستان
    اگه شخصی بخواد برای معافیت پزشکی اقدام کنه و از طرفی پذیرش هم گرفته باشه باید اول بره دنبال معافی یا اینکه می تونه همزمان در وزارتخونه تشکیل پرونده بده و برای معافی هم اقدام کنه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه شخصی بخواد برای معافیت پزشکی اقدام کنه و از طرفی پذیرش هم گرفته باشه باید اول بره دنبال معافی یا اینکه می تونه همزمان در وزارتخونه تشکیل پرونده بده و برای معافی هم اقدام کنه؟
    ممنون
    برای معافی باید دفترچه ی اعزام رو پست کنی و معافیت پزشکی در صورتی بررسی میشه که معافیت تحصیلی نداشته باشی، برای وزارتخونه نمیدونم، اما برای نظام وظیفه نمیتونی همزمان برای معافیت پزشکی و تحصیلی اقدام کنی.

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام. من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم و نامه‌اش تو راهه. از طرفی هم اول اردیبهشت تاریخ اعزام به خدمت برای من زدن. اگر برم سربازی احتمالا تا یک یا دو هفته بعدش نامه میرسه در خونه و باید برم دنباله کار معافیت تحصیلی. خواستم ببینم اگر نرم سربازی این یکی دو هفته و نهایت سه هفته برام مشکل ایجاد میشه و غایب محسوب میشم و کارم رو راه نمیدازن؟

چون واقعا از سربازی متنفرم و توی این زمان میتونم کارهای دیگه‌ای که باید انجام بدم رو بهشون بپردازم.

با تشکر.

با سلام. من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم و نامه‌اش تو راهه. از طرفی هم اول اردیبهشت تاریخ اعزام به خدمت برای من زدن. اگر برم سربازی احتمالا تا یک یا دو هفته بعدش نامه میرسه در خونه و باید برم دنباله کار معافیت تحصیلی. خواستم ببینم اگر نرم سربازی این یکی دو هفته و نهایت سه هفته برام مشکل ایجاد میشه و غایب محسوب میشم و کارم رو راه نمیدازن؟

چون واقعا از سربازی متنفرم و توی این زمان میتونم کارهای دیگه‌ای که باید انجام بدم رو بهشون بپردازم.

با تشکر.
    دوست من، من که خدمتتون عرض کردم شما برو وزارت علووم برگه سبزتون را نشون بدید با ایمیل هم قبول میکنن. اگه برید سربازی که تمیتونید بیاید بیرون که. کسی از بیرون باید کارتون را بکنه. شما اگه نری سربازی 1.2 ، عمرا دیگه بهتون معافیت تحصیلی بدن. شما چه حوصله داری دوستم الان 1 هفته دیگه اعزامته ها. چهقد راحتی؟!!!! من 15 فرودین کارامو کردم که خیالم راحت باشه.

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Cool پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    دوست من، من که خدمتتون عرض کردم شما برو وزارت علووم برگه سبزتون را نشون بدید با ایمیل هم قبول میکنن. اگه برید سربازی که تمیتونید بیاید بیرون که. کسی از بیرون باید کارتون را بکنه. شما اگه نری سربازی 1.2 ، عمرا دیگه بهتون معافیت تحصیلی بدن. شما چه حوصله داری دوستم الان 1 هفته دیگه اعزامته ها. چهقد راحتی؟!!!! من 15 فرودین کارامو کردم که خیالم راحت باشه.
    آره خوب. من تا اندازه زیادی بی خیال هستم.

خوب حالا باید میلم رو پرینت بگیرم ببرم؟! مطمین هستی قبول میکنن؟ چند روز طول میکشه کارم ردیف بشه؟

آره خوب. من تا اندازه زیادی بی خیال هستم.

خوب حالا باید میلم رو پرینت بگیرم ببرم؟! مطمین هستی قبول میکنن؟ چند روز طول میکشه کارم ردیف بشه؟
    مَردییییییییییییییی!!!! ای ول ) lol
    حاجی پرینتش را بگیر ببر وزارت. شاید قبول کنن که بعید میدونم و بعد بهت میگن به دانشگاهت بگو پذیرش را واسه وزارت میل کنن
    البته باید حرف بزنی تا قانع شن. فقطم برگه سبز بشون نشون بده و تریپ بدبختی بیا!!! lol
    اگه پولت نقد باشه(15 میلیونت)، 1-2 روزه.

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه

حاجی پرینتش را بگیر ببر وزارت. شاید قبول کنن که بعید میدونم و بعد بهت میگن به دانشگاهت بگو پذیرش را واسه وزارت میل کنن
    البته باید حرف بزنی تا قانع شن. فقطم برگه سبز بشون نشون بده و تریپ بدبختی بیا!!! lol
    اگر یکی دو روزه کار انجام میشه پس این تشکیل شورا و تصمیم گیری و این جور چیزها که میگن مال کی هست؟

راستی دیگه نمیخواد توی نشا ثبت نام کنم؟!
    ویرایش توسط daniyal_arj : April 12th, 2012 در ساعت 07:59 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

دوست عزیز من همین 3-4 روز پیش اونجا بودم.اگه پولت نقد باشه 2روزه تمومه.در ضمن پذیرش منم پرینت بود.هیچکس قبول نمیکرد که در نهایت دادمش به آقای موسوی یه امضا روش زد و همه چی به خوبی تموم شد.
    آخر سر هم رفتم اداره گذرنامه گفت از فردا میتونی بری واسه پاس.حالا 2-3 روزه اومدم شهرستان رفتم پلیس 10+ میگن اسمت تو سیستم ثبت نشده.عجب بدبختیه ها......

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)