صفحه 109 از 335 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط tikovel نمایش پست ها
    دانشگاه آزاد تو صادر کردن دانشنامه خیلی تعلل می کنه ، اگر مطمئن هستی دانشنامت می رسه اقدام کن .
    ببخشید دوستان من تا جایی که شنیدم هر واحد دانشگاه آزاد که درس خونده باشین ،اون واحد دانشنامه رو صادر میکنه میفرسته تهران و وقتی که شما کارای نظام وظیفه رو انجام دادی اگه دانشنامت صادر شده بود و در دانشگاه مرکزی تهران موجود بود مدرکتو از همونجا میگیری و به واحد دیگه کاری نداری (و این کار بلافاصله انجام میشه) به جز مدرک پیش دانشگاهی که اونو باید از واحد گرفت.
    اینا که گفتم درسته؟
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط im_am نمایش پست ها
    مگه تفاوتی میکنه دانشگاه؟ من سراسری هستم.ولی چندتا از دوستام آزاد و علمی کاربردی تحصیل میکنن با همین مشکل شرایط ها متفاوته؟
    نه دیفرنمی تونم بکنم سفارت اول برای 5 مردا وقت داده بود حالا عوض شده 4 و 5 تیر!
    برای پاس نمیتونم تفریحی یا زیارتی یا هر چی که بشه بگیرم با او پاس برم واسه ویزا ؟!
    در مورد آمریکا اگر I-20 براتون صادر شده نیازی به دانشنامه نیست، فقط یک ریز نمرات نهایی از شما میخوان. شما هر ترم 1 بار اجازه خروج دارید، با اون برای مصاحبه ویزا برید. سپس بعد از فارغ التحصیلی با وثیقه 15 میلیونی خارج میشید و میرید برای تحصیل، کارهای دانشنامه رو بعدا اینجا خانواده انجام میدن و در صورت نیاز براتون می فرستن.

واسه واحد من ، ریز نمرات رو دانشگاه صادر کرد. چند تا امضا زد. و بعد فرستاد تهران که امضا واحد فارق التحصیلان روش بخوره . بعدشم رفتم گرفتم . اگر می خوای زودتر کارت انجام بشه می تونی بدی بعضی پست ها این کار رو برات انجام می دن یعنی نامه ریزنمرات امضا نشده رو از واحد خودت می گیزی می دی پست یه پولی می دی . می ره امضا می کنه واست پس میاره .

شاید همه این کارها مستقیما از تو سازمان مرکزی تهران هم ممکن باشه. یعنی بری تهران یدفعه و بگی ریز نمره بدین که قطعا دارن ! اما باز شاید بگن مهر شهرستان می خواد ! مطمئن نیستم اینشو ! من از راه بالا رفتم با پست جداگانه.

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    ممنون که سوال اولمو کسی جواب نداد، حالا سوال دوممو بپرسم:
    در مورد ریزنمرات نهایی نشنیدم تو این انجمن بحث بشه . آیا بعد که وثیقه گذاشتیم ما دانشگاه آزادیا باید ریز نمرات نهایی رو از واحدومون بگیریم و باز یه بار دیگه بریم دانشگاه مرکزی تهران قسمت فارغ التحصیلان یا همون تهران خودش ریز نمرات رو صادر میکنه؟
    ببخشید شاید سوالم زیاد به موضوع انجمن مربوط نباشه ولی انجمن مرتبط تری رو پیدا نکردم
    I don`t need time.What i need is a Deadline

Junior Member im_am آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

از کنسول پرسیدم گفت باید اصل دانشنامه رو داشته باشی! تا 1 ماه قبل شروع کلاسها حق داری بیاری فکر می کنم تا اواخر مرداد میشه.
    تا اون موقع یعنی وقت دارم دیگه (که پاس رو هم تا همون موقع آماده کنم؟)یا نه تو تاریخی که گفتن 5 تیر باید برای ویزا با پاس برم دانشنامه رو بعدا" ببرم؟

یک سوال اضطراری: من برگه اعزام شنبه دارم. احتمالا دوشنبه باید خودم رو به پادگان آموزشی معرفی کنم. و امروز نامه پذیرش من برام ایمیل شد. الان من باید چی کار کنم؟ چند صفحه اخر فروم رو هم خوندم دقیقا نفهمیدم. الان من باید سایت نشا رو پر کنم بعد برم وزارت علوم پذیرش با برگه اعزام رو نشون بدم بعد برم نظام وظیفه برای معافیت تحصیلی. خوب اینجا نفهمیدم جریان چیه؟ من تا وثیقه نذارم معافیت تحصیلی نمیدن؟ آخه تازه نامه پذیرش اومده. کو تا خارج شدن.... پاسپورت + ویزا . حالا جریان من چی میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط ss8701644ss نمایش پست ها
    یک سوال اضطراری: من برگه اعزام شنبه دارم. احتمالا دوشنبه باید خودم رو به پادگان آموزشی معرفی کنم. و امروز نامه پذیرش من برام ایمیل شد. الان من باید چی کار کنم؟ چند صفحه اخر فروم رو هم خوندم دقیقا نفهمیدم. الان من باید سایت نشا رو پر کنم بعد برم وزارت علوم پذیرش با برگه اعزام رو نشون بدم بعد برم نظام وظیفه برای معافیت تحصیلی. خوب اینجا نفهمیدم جریان چیه؟ من تا وثیقه نذارم معافیت تحصیلی نمیدن؟ آخه تازه نامه پذیرش اومده. کو تا خارج شدن.... پاسپورت + ویزا . حالا جریان من چی میشه؟
    داداش اگه 15 تومن نقد داری 2روزه کارت تمومه.همین فردا صبح برو وزارت علوم بعدش هم نظام وظیفه(البته 5شنبه است.نمیدونم روز اداری محسوب میشه یا نه).البته باید قبلش تو نشاء ثبت نام کرده باشی و شماره پرونده و مدارک لازم همراهت باشه.وقتی هم رفتی اونجا اول از همه پرینت نامه ی پذیرشت رو بگیر ببر پیش آقای موسوی برات تایید کنه.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط day_priest نمایش پست ها
    داداش اگه 15 تومن نقد داری 2روزه کارت تمومه.همین فردا صبح برو وزارت علوم بعدش هم نظام وظیفه(البته 5شنبه است.نمیدونم روز اداری محسوب میشه یا نه).البته باید قبلش تو نشاء ثبت نام کرده باشی و شماره پرونده و مدارک لازم همراهت باشه.وقتی هم رفتی اونجا اول از همه پرینت نامه ی پذیرشت رو بگیر ببر پیش آقای موسوی برات تایید کنه.
    موفق باشی
    ممنون. حالا اگر بخوام سند بذارم چی؟ طول میکشه؟ داستانی شد واسه ما

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ss8701644ss نمایش پست ها
    ممنون. حالا اگر بخوام سند بذارم چی؟ طول میکشه؟ داستانی شد واسه ما
    سند میشه 2 نوع گذاشت
    پست 31
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...83%D9%8A/page4

من مطالب این بخشو که میخوندم بیشتر راجع به نظام وظیفه بود، این تشکیل پرونده اصلا جریانش به چه شکلیه و همه حتی کسانی که تعهد خدمت به نظام ندارن هم باید مدارکو ببرن اونجا تشکیل پرونده بدن؟!!

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad1925 نمایش پست ها
    من مطالب این بخشو که میخوندم بیشتر راجع به نظام وظیفه بود، این تشکیل پرونده اصلا جریانش به چه شکلیه و همه حتی کسانی که تعهد خدمت به نظام ندارن هم باید مدارکو ببرن اونجا تشکیل پرونده بدن؟!!
    واسه ارز دانشجویی
    واسه اینکه اگه رفتی و 1 روز خواستی برگردی باید بدونن کچا بودی و مدارکت را تطبیق بدن به ایران

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)