صفحه 13 از 335 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای تشکیل پرونده در وزارت علوم

سلام دوست عزیز من امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل بشه.
    سعی کن همزمان روی هر دو کار کنی که هر کدوم زودتر جواب داد به نتیجه برسی.
    وزارت علوم رو هم پیگیری کن و حتما دنبالش باش.
    اگر بتونی یک نامه رسمی از اون دانشگاه بگیری که این نیازمندیشان رو توضیح داده باشن شاید با نامه استادت بتونی وزارت علوم رو راضی کنی.
    البته اینکه دانشگاه گفته باید تمام مدارکت رو داشته باشی تا بهت نامه رسمی پذیرش بدیم هم خیلی عجیبه!!!!
    شاید خوب باشه که یه ایمیل به مسئول پذیرش ها بزنی و شرایطت رو توضیح بدی و بگی که یه نامه پذیرش بهت بدن و فقط توش کمبود مدارکت رو قید کنن و بگن که بدون این مدارک پذیرش منتفیه(البته خوبه که نگن) مثل نامه های پذیرش بچه ها برای کانادا و امریکا.
    ولی از همه چیز دو دست تر وزارت علومه. خوبیش اینه که اگه امروز بری فردات انگار نه انگار که تو یبار اونجا رفتی (من که یادم نمی اد چیزی یادشون مونده باشه از روزهای قبل و مراجعت بچه ها) البته این هم به خاطر اینه که سرشون شلوغه.

Senior Member pouya4 آواتار ها

آقا واسه تمدید مهر خروج کسی مراحلشو طی کرده؟
    ممنون!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

سلام
    من امروز بالاخره تونستم نامه خروج موقت از کشور رو برای امتخان تافل بگیرم (بعد از کلی دروغ گفتن و شامورت در آوردن) ولی به من تاکیید کردن که وزارت علوم این نامه رو قبول نمیکنه چون برای تافل هست. و آخر سر نامه رو برای مدیر کل دانشجویان داخل آقای مسلمی نایینی زدن. بقیه دوستان هم نامشون برای دکتر نایینی بوده یا جای دیگه؟
    ممنون از کمکتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    آقا واسه تمدید مهر خروج کسی مراحلشو طی کرده؟
    ممنون!
    آقا مراحلشو كه طي كردي بيا اينجا بگو تا ما هم بدونيم. تو پاس من فقط دو ماه مجوز خروج دادن براي شما هم همينطوريه؟ براي همه دو ماهه مجوز خروج مي دن؟
    البته اگر در اين دو ماه خارج شيم از عوارض معافيم اگر تمديد كنيم و از اين معافيت استفاده نكنيم اون هم تمديد ميشه؟

Senior Member pouya4 آواتار ها

منم مثل تو. کاشکی اسکندری پیدا شود...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

برای همه یک مهر خروج 2 ماهه میخوره و دوباره میشه تمدیدش کرد، البته نمیدونم تا چند بار میشه.
    مراحل انجام آن رو هم که از خانم اصفهانی پرسیدم، گفت دقیقا همانی است که برای گرفتن اولی طی کردیم. نترسید :P این بار از اینجا شروع میشه: نامه از وزارت علوم و آقای مقیمی به نظام وظیفه داده میشه (1 ساعت کار داره در وزارت خونه) و میبریم نظام وظیفه تا دوباره پاسپورت مهر بخوره.

در مورد عوارض خروج من هم اطلاعی ندارم. کسی چیزی میدونه؟ آیا ایندفعه باید عوارض بدیم اگر از مهر خروج اولی استفاده نکرده باشیم؟
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman
    برای همه یک مهر خروج 2 ماهه میخوره و دوباره میشه تمدیدش کرد، البته نمیدونم تا چند بار میشه.
    تا 3 بار ميشه تمديدش كرد.(البته فكر ميكنم بار سومش فقط واسه كسانيه كه ميخوان برن آمريكا)
    نيازي به پرداخت عوارض خروج در دفعه هاي بعد نيست.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman
    تا 3 بار ميشه تمديدش كرد.(البته فكر ميكنم بار سومش فقط واسه كسانيه كه ميخوان برن آمريكا)
    نيازي به پرداخت عوارض خروج در دفعه هاي بعد نيست.
    بهروز جان
    تا جایی که میدونم کسایی که آمریکا میخوان برن تا 3 بار میتونن خارج بشن.
    حالا اگه یه بار اجازه خروج بگیرن و نرن فکر کنم میتونن تمدید کنن بدون اینکه 1 بار از سهمیشون کم بشه
    مطمئنی تمدید هم یک بار حساب میشه؟
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

استاد وحيد عزيز:
    در مورد اينكه واسه آمريكا 3 بار ميشه خارج شد كه بحثي نيست.ولي نميدونم كه آيا اگه كسي خارج نشه( در طي مدت اجازه خروج ) آيا ازين سهميه 3 بارش كم ميشه يا نه.بذار فردا از آقاي مقيمي بپرسم(محض فضولي ;D)نتيجش رو اينجا ميذرام.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    استاد وحيد عزيز:
    در مورد اينكه واسه آمريكا 3 بار ميشه خارج شد كه بحثي نيست.ولي نميدونم كه آيا اگه كسي خارج نشه( در طي مدت اجازه خروج ) آيا ازين سهميه 3 بارش كم ميشه يا نه.بذار فردا از آقاي مقيمي بپرسم(محض فضولي ;D)نتيجش رو اينجا ميذرام.
    آره دستت درد نکنه بپرس که خیلی لازم هست
    اگه تونستی ضمنا ازش بپرس ما که تشکیل پرونده دادیم و یک بار هم خارج شدیم واسه بار دوم دیگه با نظام وظیفه که کاری نداریم؟ فقط باید بریم وزارت علوم تا معرفی کنن به اداره گذرنامه دیگه؟
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)