صفحه 14 از 335 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

پیش فرض پاسخ : اسکن شده I-20 را برای تشکیل پرونده در وزارت علوم

من کپی I-20 برام آمده . وقت هم خیلی کم دارم. مساله اینه که سیاه وسفیده و فقط امضاش رنگیه. دوستانی که I-20 را دیدند می توانند راهنمایی کنند که آیا همه همینجوریه یا کیفیت اسکن پایین بوده؟
    Everything is possible

Junior Member

سلام
    I-20 همش سياه وسفيده. فقط امضاش ممكنه رنگي باشه.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fassih
    من کپی I-20 برام آمده . وقت هم خیلی کم دارم. مساله اینه که سیاه وسفیده و فقط امضاش رنگیه. دوستانی که I-20 را دیدند می توانند راهنمایی کنند که آیا همه همینجوریه یا کیفیت اسکن پایین بوده؟
    نه سیاه سفید هست فقط امضا اگه با خودکار رنگی باشه رنگی هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

reza khan
    Guest

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای تشکیل پرونده در وزارت علوم

سلام بچه ها
    من کارت پایان خدمت ندارم.می خوام با گذاشتن وثیقه 15 میلیونی واسه ادامه تحصیل از کشور خارج بشم.
    با یه استاد مکاتبه کردم، اونم مدارکمو خواسته. از این طرفم وزارت علوم واسه آزاد کردن مدارکم پذیرش دانشگاه رو می خواد.الان من باید چیکار کنم؟
    اگه میشه مراحلشو توضیح بدین . خواهش می کنم راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

دوستان خدا را شکر من گرفتم. فقط خانم اصفهانی برای یک لحظه اصل I-20 را نگاه می کنه و بعد فقط با کپی مدارک کار خواهند داشت. بنابراین اگر اسکن I-20 شما تر و تمیز باشه و امضایش رنگی (آبی) باشه حله. فقط از آن و از سایر مدارکتان یک کپی هم گرفته باشید و بعد برید پیش خانم اصفهانی که یه دفعه بیشتر نبیندش.
    Everything is possible

آقا مباركه...
    من و داش وحيد رو دعا كن :P
    بعضي وقتا اين مسولين وقتي نمي فهمن كه ايميل تو دنيا حكم سند رسمي رو داره بايد اينجوري دورشون زد.تقصير خودشونه.
    خدا بيامرزه ملا نصرالدين رو كه يه زماني خرش تو طويله نمي رفت به خرش گفته بود ببين اگه با سر نري تو طويله با ... مي برمت!حالا انتخاب كن؟
    حكايت اين وزارت علوم ما هم همينه... ;D
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

سلام

اگر تدریس در دانشگاه مقصد به زبان آلمانی باشه، وزارت علوم چه مدرک زبانی رو میخواد؟ آیا یک ترم خواندن آلمانی برای آنها کفایت میکنه تا پرونده تشکیل بشه؟!

ممنونم/

Junior Member bragsis آواتار ها

لزوما نباید مدارکت رسمی باشه من شخصا ریز نمراتمو ترجمه کردم براشون فرستادم اوناهم قبول کردن. میتونی توضیح بدی که این مدارک unofficial هستنو اینکه بعد از گرفتن پذیرش اصل مدارک رو تهیه می کنی.

Junior Member bragsis آواتار ها

با توجه به اینکه اینروزه اکثرا apply کردن به صورت اینترنتی و آن لاینه بنابراین نامه پذیرش هم به email شخص می آد در این موارد کپی میل برای وزارت علوم کفایت میکنه؟؟؟

من هفته قبل رفتم پرونده تشکيل بدم کپي رنگي نامه admission رو بردم خانم اصفهاني قبول نکرد گفت حتما بايد اصلش باشه. اين هفته که با اصلش رفتم کپي رو برابر اصل کرد و اصلش رو بهم پس داد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)