صفحه 15 از 335 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای تشکیل پرونده در وزارت علوم

دو تا سوال:

یکی اینکه روزهای یکشنبه و سه شنبه چه ساعتی پرونده ها رو بررسی میکنن؟ میخوام ببینم که اگه مثلا سه شنبه اول وقت مدارکو ببرم، همون روز سه شنبه بررسی میشه و نامه به نظام وظیفه همون روز بهم داده میشه؟

دوم اینکه اگه کپی برگ clearance رو ببرم، کلا کمکی میکنه؟ و اینکه از تعداد خروجی های مجازم که سه بار هست، کم میشه یا نه؟

در مورد ساعتش من چيزي نميدونم.ولي گويا عصر بررسي ميشه.ولي در هر صورت اگه سه شنبه ببرين ميفته واسه جلسه يكشنبه.مگه اينكه پارتي چيزي داشته باشين.
    در مورد سوال دوم بردن يا نبردن اين نامه فرقي نداره.به هر حال به شما 3 بار اجازه خروج ميدن.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656
    دو تا سوال:

یکی اینکه روزهای یکشنبه و سه شنبه چه ساعتی پرونده ها رو بررسی میکنن؟ میخوام ببینم که اگه مثلا سه شنبه اول وقت مدارکو ببرم، همون روز سه شنبه بررسی میشه و نامه به نظام وظیفه همون روز بهم داده میشه؟

دوم اینکه اگه کپی برگ clearance رو ببرم، کلا کمکی میکنه؟ و اینکه از تعداد خروجی های مجازم که سه بار هست، کم میشه یا نه؟
    تا جایی که میدونم پرونده ها عصر و آخر ساعت بررسی میشن
    بردن اون برگه فایده ای نداره. نه کم میشه نه زیاد
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

سلام دوست من یه مشکلی داره گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی جوابشو بدونه:
    این عزیز برا ترم Sep پذیرش داره ولی هنوز تز فوقشو تموم نکرده. تا فارغ التحصیل بشه و نامه فراغت از تحصیلشو بگیره احتمال داره حتا تا 10 Sep طول بکشه در حالی که تو نامه Admission ش نوشته ترم از اول سپتامبر شروع میشه. آیا این تاخیر ممکنه باتعث بشه وزارت علوم یا خصوصا نظام وظیفه بهش گیر بدن و اجازه خروج بهش ندن؟

می شه راجع به این یه کمی توضیح بدید؟ اگه این گواهی نباشه وزارت علوم پذیرش و بررسی نمی کنه؟
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Junior Member

گواهی باید "نامه دانشگاه شما به نظام وظیفه" باشه که در اون معمولا قید شده که از شماره معافیت xxxxxx برای مقطع xxxxxxx استفاده کرده اید و در تاریخ xxxx فارغ التحصیل شده اید. البته با جزئیات بیشتر!
    من که پرسیدم گفتن "خیر".

فکر کنم در این رابطه زیاد بحث شده....

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaeedi
    این عزیز برا ترم Sep پذیرش داره ولی هنوز تز فوقشو تموم نکرده. تا فارغ التحصیل بشه و نامه فراغت از تحصیلشو بگیره احتمال داره حتا تا 10 Sep طول بکشه در حالی که تو نامه Admission ش نوشته ترم از اول سپتامبر شروع میشه. آیا این تاخیر ممکنه باتعث بشه وزارت علوم یا خصوصا نظام وظیفه بهش گیر بدن و اجازه خروج بهش ندن؟
    yes. they may say even we allow you, you do not have time to be there on time. my friend had the same problem but solved it by perseverence
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaeedi
    سلام
    یکی از دوستای منم با این مشکل مواجه، کسی دیگه نظری دیگه ای نداره؟
    دوستم واسه ترم زمستان ( 10 دی شروع میشه ) پذیرش داره ولی حدودا 5 دی فارغ التحصیل میشه، خانم اصفهانی بنظرتون موافقت می کنه چون مدرک فارغ التحصیلی نداره.
    لطفا راهنمایی کنید.
    ممنونم

Junior Member

سلام.
    من يه چندتا سئوال دارم.
    من از UM مالزي پذيرش گرفتم. گفتا كه 29 آذر معارفه است و حداكثر تا 20 دي مهلت دارم براي ثبت نام.
    1 آذر MCHE دادم كه تا اول دي جوابش نمياد. 22 اذر هم تافل دارم.
    فكر مي كنيد بتونم به موقع برسم؟
    خدمت نرفتم و هفت خان وزلرت علوم تا ... را بايد طي كنم.
    اگه برم وزارت علوم، بدون مدرك زبان قبول ميكنن بهم نامه بدن؟ مثلا اگه برم پيش جناب وزير؟
    اصل پذيرش رو بايد دستي ببرم يا اينكه دانشگاه اونجا براي وزارت علوم پست كنه؟
    يا اينكه مي تونم برم واحد زبان و بخوام كه نمره MCHE رو زودتر بهم بدن؟

اين كارا امكان داره؟
    دارو از فكر ديوونه ميشم!!!! > :-[

Junior Member

سلام

چون این تاپیک بوی قفل شدن میده من دیر پاسخ دادم!

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad777
    فكر مي كنيد بتونم به موقع برسم؟
    اگر وثیقه رو نقدی بذارید حتما می رسید.

اگه برم وزارت علوم، بدون مدرك زبان قبول ميكنن بهم نامه بدن؟ مثلا اگه برم پيش جناب وزير؟
    خیر!

اصل پذيرش رو بايد دستي ببرم يا اينكه دانشگاه اونجا براي وزارت علوم پست كنه؟
    دستی!

يا اينكه مي تونم برم واحد زبان و بخوام كه نمره MCHE رو زودتر بهم بدن؟
    بله میتونید. اواسط هفته آینده برید پیش خانم اصفهانی تا نامه بدن برای گرفتن نتیجه آزمون.

اين كارا امكان داره؟
    بلی!

کلا استرس زا هست این موضوعات. نگران نباشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)