صفحه 19 از 335 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_ra
    من برام ایمیل Admission اومده ولی هنوز نامه اش نرسیده. میتونم با این پرینت این نامه برای پاسپورت اقدام کنم یا باید صبر کنم تا نامه رسمی بیاد؟ برای وقت سفارت جدیدا حتما باید شماره پاس رو بدی.
    باید نامه اصلی رو داشته باشی. من هم اینچوری خواستم پرونده تشکیل بدم که نشد. پس سعی کن اون نامه رو داشته باشی...

برای اینکار می تونی یه سفر علمی یا زیارتی اقدام کنی تا پاسپورتت رو داشته باشی.... ( توضیحات توی یکی از انجمن ها اومده... سرچ کنی می تونی پیدا کنی!)
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

سلام
    من 31 شهریور فارغ التحصیل میشم! ولی دانشگاهمون میگه نامه ای بهت میدیم به نظام وظیفه .( چون درسم تا تیر تموم میشه و آخرای تیر نامه رو میدن ولی 31 شهریور فارغ التحصیل میشم!)

همچین چیزی ممکنه ؟

فایده ای داره؟؟

Junior Member

سلام
    من تصفیه حساب کردم ولی میگن 5 هفته طول میکشه دانش نامه و بعدش نامه بدن.من باید 29 تیر آمزیکا باشم.هنوز پاسپورت ندارم.چی کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzads
    سلام
    من تصفیه حساب کردم ولی میگن 5 هفته طول میکشه دانش نامه و بعدش نامه بدن.من باید 29 تیر آمزیکا باشم.هنوز پاسپورت ندارم.چی کار کنم؟
    Defer
    اگر پاسپورت نداری بهترین کار defer هستش. واقع بین باش به قضیه و بهترین راه رو انتخاب کن

مشکل که پاسپورت نیست. مشکل ویزا گرفتن هست. وگرنه پاسپورت و که با زور میشه سه روزه هم بگیرن.
    شما 25 اردیبهشت که نامه رو بگیری و بری و وزارت علوم، احتمال زیاد تا 5 خرداد بتونی پاسپورت و مهر خروج ئ بگیرین.
    یک ماه و بیست روز واسه ویزا گرفتن وقت میمونه. حالا نمیدونم دیگه اون چقدر زمان میبره.

Junior Member

ممنون از جوابت. ولی برای defer کردن چی کار کنم؟من نمیدونم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzads
    سلام
    من این پنج هفته رو کردم سه روز! بهشون بگو من دانشنامه نمیخوام فعلا اما نامه رو سریع میخوام ... اونقدر برو و اونقدر وایستا و اونقدر براشون توضیح بده که مجبور بشن بفهمن!
    برای defer هم عجله نکن، سه ماه دیگه هم میتونی defer کنی ...

Junior Member

سلام
    من 31 شهریور فارغ التحصیل میشم! ولی دانشگاهمون میگه 10 تیر نامه ای بهت میدیم به نظام وظیفه .( چون درسم تا تیر تموم میشه و 10 تیر نامه رو میدن ولی توش احتمالا مینویسه 31 شهریور فارغ التحصیل میشم!)

همچین چیزی ممکنه ؟

فایده ای داره؟؟
    ( من 31 آگوست باید کلگری باشم)

پاسپورتو میگیرم زودتر ولی اینو برا ویزا میگم

میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم؟؟ کلا !!!

ApplyAbroad Hero

در کل اونایی که در ترم دوم فارغ می شند تیرماه براشون می زنند تاریخ رو. پس شما درسی رو نگه داشتید یا نمرش تا شهریور رد نمی شه درسته؟!!

اگه اینطوز باشه. تو این مدت 60 روزه شما باید کلی کار انجام بدید. من در مورد پروسه تا پاس رو می تونم بهتون اطمینان بدنم 10 روزه می تونید همه رو انچام بدید.
    روز شمار میگم.
    10 تیر چهارشنبه) نامه رو می بریدو برای تشکیل پرونده وزارت ( بهت می گن 15 تیر ماه بیا نامت رو بگیر)

تا 15 تیر تو این کا رو بکنی بنفعته: ( پرداخت آموزش رایگانت).+ معین کردن نوعه وثیقه + اگه باید برای ویزا وقت بگیری بگیر + بلیط و حتما رزو کن

15
    تیر ماه نام ات رو می بری نطام وظیفه + می گن وثیقه ( اون وقت تو هون روز بذار ) + نامه معافیت رو برات صادر می کنند + می ری از اونجا وزارت تا نامه رو برای آموزش رایگان دانشگاهت بدهند ( تو قبلا تصفیه کردی پس لازم نیست) اونا نامه به اداره گذرنامه می دهند.

16
    تیرماه
    میری اداره گذرنامه ( بر می گردی اداره گذرنامه تا چونه بزنی زود تر بدهند ) معرقی بشی پلیس 10+ مدارکت رو می دی.
    ر
    19
    تیرماه احتمالا زودتر هم بشه گذرنامه دسته.

حالا دیگه باید بری دنبال کارهای سفارت.

حالا اگه می خوای این کار بکنی شروع کن.. اگه نه می تونی defer کنی..

;D

می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

اونایی که یه بار به بهونه مثلا GMAT پاسپورت دارن و الان از دانشگاه کانادا پذیرش گرفتن اول بریم ویزا بگیریم و بعدش بیایم تشکیل پرونده و نظام وظیفه؟درسته؟
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)