صفحه 319 از 335 نخستنخست ... 219269309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,181 تا 3,190 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط lgiman نمایش پست ها
    ممنون
    ولی راه دیگه ای غیر این هست؟
    برنامه ای که بهش فکر میکنم اینه: انصرافمو پس بگیرم، و بعد از قطعی شدن رفتنم به آمریکا (حدودا 5 ماه دیگه) واسه ویزا وثیقه بزارم برم ترکیه و برگردم وثیقه رو پس بگیرم، و در نهایت پس از گرفتن ویزای امریکا مجددا ویزای توریستی برای ترکیه بگیرم و وثیقه (فکر کنم حدود 15 تومن) بزارم و برای همیشه برم آمریکا (در این حالت دیگه 15 تومن از کفم میپره).
    ایا این چیزی که فکرمیکنم درسته؟
    راه دیگه ای جز ریسک رفتن به سربازی هست؟ (اگه برم سربازی و معافیت تحصیلی واسه دوره دکتری بگیرم، باید بعدش برگردم که من حالا حالاها قصد برگشت ندارم).
    Look forward to hearing from you
    اگر نتونید ویزا بگیرید به مشکل بر میخورید تازه طول داره ویزا امریکا و ممکن است زمان بندی بهم بخوره و مجبور شید برگردید ایران و 15 میلیون هم ضبط شه... ولی اگر قانونی با معافیت تحصیلی برید ویزا رو که گرفتید میرید درس میخونید نخواستید دیگه هم بر نمیگردید و اجباری هم نیست برگردید که میگید باید برگردم...

Junior Member

سلام دوستان لطفا راهنمایی فرمایید
    برای رفتن به کشورهای اسلامی مثل عراق و عربستان 5 میلیون وثیقه میگیرن درصورتی که برای سایر کشورها 15 تومن وثیقه میخواد؛
    برای رفتن به امریکا میشه:
    ابتدا ویزای ترکیه رو از ایران بگیری و به بهانه زیارت بری عراق و از اونحا بری ترکیه برای پیگیری کارات، ایا این کار عملیه؟ موقع عبور از مرز ایران به عراق چون 2 تا ویزا (عراق و ترکیه) تو پاسپورت باشه سر مرز گیر نمیدن؟ (اگه درست باشه اینطوری 5 تومن از دست میدی در صورتی که اگه مستقیم بری ترکیه 15 تومان از دست میدی)
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical

سلام دوستان

من پذیرش آمریکا دارم و وثیقه گذاشتم ولی متاسفانه چند روز پیش دبی ریجک شدم. یادمه توی اداره ی گذرنامه پلیس بهم گفت که فعلا یک بار میتونم خارج شم و دوماه وقت دارم. حالا من اگر بخوام برم انکارا دوباره برای ویزا وزارت علوم نامه به اداره ی گذرنامه میده؟

و باتوجه به اینکه من وثیقه گذاشتم چقدر وقت دارم که برای خدمت خودم را معرفی کنم؟
    قومی متفکرند اندر ره دین / قومی به گمان فتاده در راه یقین--میترسم از آن که بانگ آید روزی /کای بیخبران راه نه آنست و نه این>> (خیام)

نقل قول نوشته اصلی توسط sds_njf نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پذیرش آمریکا دارم و وثیقه گذاشتم ولی متاسفانه چند روز پیش دبی ریجک شدم. یادمه توی اداره ی گذرنامه پلیس بهم گفت که فعلا یک بار میتونم خارج شم و دوماه وقت دارم. حالا من اگر بخوام برم انکارا دوباره برای ویزا وزارت علوم نامه به اداره ی گذرنامه میده؟

و باتوجه به اینکه من وثیقه گذاشتم چقدر وقت دارم که برای خدمت خودم را معرفی کنم؟
    سلام بله دوباره بهتون نامه میدند. برای امریکا 3 بار نامه میدند و هر بار دو ماه مهلت خروج دارید و میتونید تو این دو ماه 1 بار خارج شید. نه تو وزارت علوم و نه توی گذرنامه هم کسی نمیپرسه کدوم کشور میری یا از کدوم مرز خارج میشی.
    راجع به معرفی هم بعد از گذاشتن وثیقه 6 ماه مهلت داری درست رو شروع کنی و اگه نکنی قانون دقیقش رو نمیدونم ولی احتمالا دانشجوی انصرافی به حساب میای که 1 سال فرصت معرفی داره. اینو از وزارت علوم بپرسید و به ما هم جوابش رو بگید. مرسی

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من الان یه نامه پذیرش به صورت فایل pdf از آلمان دارم و میخوام برای معافیت تحصیلی تشکیل پرونده بدم
    سوال من این هست که الان این نامه رو از من قبول میکنند ؟
    برای ثبت نام در سامانه نشا کدوم صفحه رو آپلود کنم چون چندین صفحه داره و همش غیر از یک صفحه به آلمانی هست در صورتی که این گرایش رو من به زبان انگلیسی پذیرش گرفتم و آلمانی بلد نیستم
    اگر این نامه رو قبول نمی کنند بهترین کار به نظرتون چی هست ؟؟؟
    همین رو آپلود کنم بعد برم وزارت ببینم چی میگن ؟؟؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط midway نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من الان یه نامه پذیرش به صورت فایل pdf از آلمان دارم و میخوام برای معافیت تحصیلی تشکیل پرونده بدم
    سوال من این هست که الان این نامه رو از من قبول میکنند ؟
    برای ثبت نام در سامانه نشا کدوم صفحه رو آپلود کنم چون چندین صفحه داره و همش غیر از یک صفحه به آلمانی هست در صورتی که این گرایش رو من به زبان انگلیسی پذیرش گرفتم و آلمانی بلد نیستم
    اگر این نامه رو قبول نمی کنند بهترین کار به نظرتون چی هست ؟؟؟
    همین رو آپلود کنم بعد برم وزارت ببینم چی میگن ؟؟؟
    فکر نمی‌کنم مشکلی باشه.
    من خودم دو صفحه‌ی پی‌دی‌اف رو تبدیل به یک عکس کردم و آپلود کردم. صفحه‌ی اول و اون صفحه‌ی انگلیسی با هم مثلاً می‌تونه گزینه‌ی خوبی باشه.

سلام. دوستان من چند روز پیش یه افر از کانادا دریافت کردم برای پاییز. شروع ترم 1 سپتامبره. الان در حین خدمتم و باید برای معافیت تحصیلی اقدام کنم و بعد از انجام پروسه دریافت گذرنامه و گرفتن ویزا اقدام کنم. حالا سوال من اینه که:1) تو این مدت باقیمونده من می رسم کارامو انجام بدم یا به فکر دیفر باشم؟2)اصلا هر کدوم از این مراحل چقدر طول میکشه(اقدام برای معافیت تحصیلی-گرفتن وقت سفارت- دریافت ویزا)3)در نهایت کسی هست بدونه که میشه به جای پول نقد ضمانت بانکی یا سند گرو گذاشت؟پروسه اش چقد طول میکشه.خیلی ممنون از دوستان

یک نفر به من بگه با توجه به اینکه خانم هستم ایا میتونم از نشا استفاده کنم دانشنامه امو با ارایه پذیرش بگیرم؟ چقدر باید پول بدم ؟ چه چیزایی به جز ایلتس و پذیرش میخوان ایا تعهدی هم باید بدیم؟
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Junior Member

سلام دوستان
    میپخواستم بدونم بدون مدرک زبان وفقط با یه پذیرش از دانشگاه مالزی که مورد تایید وزارت علوم هم هست میشه تو وزارت علوم تشکیل پرونده دادو مدارکو ازاد کرد؟چون می خوام مدارکمو برای آلمان بفرستم از اونجا پذیرش بگیرم و مدرک زبانمم المانیه ،لطفا راهنماییم کنین خیلی نگرانم
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bicycleran نمایش پست ها
    یک نفر به من بگه با توجه به اینکه خانم هستم ایا میتونم از نشا استفاده کنم دانشنامه امو با ارایه پذیرش بگیرم؟ چقدر باید پول بدم ؟ چه چیزایی به جز ایلتس و پذیرش میخوان ایا تعهدی هم باید بدیم؟
    استفاده از نشاء به جنسیت شما ربطی نداره، میتونید استفاده کنید. باید از دانشگاه بپرسید ببینید چقدر باید برای مدرک هزینه کنید. بعد باید برید وزارت علوم و این کارها رو پیگیری کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)