صفحه 320 از 335 نخستنخست ... 220270310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,191 تا 3,200 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط bicycleran نمایش پست ها
    یک نفر به من بگه با توجه به اینکه خانم هستم ایا میتونم از نشا استفاده کنم دانشنامه امو با ارایه پذیرش بگیرم؟ چقدر باید پول بدم ؟ چه چیزایی به جز ایلتس و پذیرش میخوان ایا تعهدی هم باید بدیم؟
    شما بدون استفاده از نشا هم میتونید دانشنامه رو بخرید. مبلغش هم با توجه به سال ورود و مقطع متفاوت هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط saturn325 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میپخواستم بدونم بدون مدرک زبان وفقط با یه پذیرش از دانشگاه مالزی که مورد تایید وزارت علوم هم هست میشه تو وزارت علوم تشکیل پرونده دادو مدارکو ازاد کرد؟چون می خوام مدارکمو برای آلمان بفرستم از اونجا پذیرش بگیرم و مدرک زبانمم المانیه ،لطفا راهنماییم کنین خیلی نگرانم
    با تشکر
    سلام.
    مدرک زبان یکی از مدارک ضروری تشکیل پرونده هست.

دوستان عزیز سلام. کسی میتونه منو در این باره راهنمایی کنه: من الان مشغول تحصیل در آمریکا هستم، با وثیقه خارج شده بودم. الان برای سفر به ایران، باید چه روندی رو طی کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. توی سایت نشا نتونستم بفهمم. از طرفی هر کی اینجا یه چیز میگه، یه عده میگن گواهی اشتغال به تحصیلتو باید ببری سفارت تائید کنن، یه عده میگن نمیخاد و ...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdietemadi نمایش پست ها
    بچه ها هیشکی نظری نداره؟؟؟؟
    به نظرم ایمیل بزنید از دفتر حافظ منافع پیگیری کنید بهتره. ایمیل ها رو هم نگه دارید به عنوان منبع! ولی تا اونجایی که در جریانم باید چیزی رو ببرید دفتر برای تایید!

سلام دوستان
    هنگام دریافت نامه معافیت تحصیلی خارج، تو نظام وظیفه تاریخ شروع تحصیل ثبت میشه. اگه دانشجو تحصیلش در واقع یک یا دوماه بعد از تاریخ ثبت شده شروع بشه مشکلی برای خروجش پیش میاد؟ منظورم مشکل از نظر نظام وظیفه هست که بگه چرا تو تاریخ گفته شده تحصیل رو شروع نکردی. اصلا نظام وظیفه تو خروج دانشجوها دخالتی داره و این قضیه رو چک میکنه؟؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان من 4 ماه از فارغ التحصیلی ارشدم میگذره و پذیرش دکتری گرفتم اما نمره زبانم پایین بود و دانشگاه پذیرش کاندیشنال داده. تو سایت نشا خوندم با پذیرش کاندیشنال نمیشه معافیت تحصیلی گرفت. این قانون فرجه ی 6 ماهه چیه؟ چند جا خوندم گفته بود یک سال معافیت تحصیلی داده میشه اما چند جا دیگه گفته قبل از 6 ماه باید دفترچه اعزام ارسال کرد. من چیکار کنم که تا حدود 1 سال رو بتونم استفاده کنم؟
    ممنون

دوستان یه سوال خیلی مهم و اورژانسی دارم! مدرک اشتغال به تحصیل از یک کشور خارجی (فنلاند) رو اگر به جای مهر سفارت ببرم مهر رسمی وزارت امور خارجه ی فنلاند رو روش بزنم آیا وزارت علوم قبولش میکنه؟

یعنی میخوام گواهی اشتغال به تحصیل رو اصلش رو از دانشگاه بگیرم و بعدش Ministry of Foreign Affairs of Finland مهرش کنه برام و مهر سفارت رو نزنم (سفارت برام مهر نمیزنه چون تغییر کشور دادم برای مقطع جدید و توی کشور جدید پرونده تشکیل ندادم و رفتم سفارت پرونده تشکیل بدم بهم گفتش باید پاسپورتت رو تغییر بدی!!! چون توی پاسپورتت محل اقامتت رو زده کشوری به جز ایران برای همین حق تشکیل پرونده نداری و باید اول پاسپورت جدید ازمون بگیری که توش نوشته محل اقامت ایران!!! منم الان وقت ندارم اینکارا رو کنم و میخوام چند روز دیگه برم ایران). با این وضعیت آیا وزارت علوم قبول میکنه مدرکم رو برای بروز رسانی پروندم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samandj15 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 4 ماه از فارغ التحصیلی ارشدم میگذره و پذیرش دکتری گرفتم اما نمره زبانم پایین بود و دانشگاه پذیرش کاندیشنال داده. تو سایت نشا خوندم با پذیرش کاندیشنال نمیشه معافیت تحصیلی گرفت. این قانون فرجه ی 6 ماهه چیه؟ چند جا خوندم گفته بود یک سال معافیت تحصیلی داده میشه اما چند جا دیگه گفته قبل از 6 ماه باید دفترچه اعزام ارسال کرد. من چیکار کنم که تا حدود 1 سال رو بتونم استفاده کنم؟
    ممنون
    سلام
    شما 1 سال فرصت دارید و برای استفاده ازش کار خاصی نمیخواد انجام بدید. اون 6 ماه مربوط به قدیم هست.

سلام دوستان
    من که الان در بازه ی یکساله بعد از فارغ التحصیلی هستم تو ساین نشا باید وضعیت نظام وظیفه رو چی بزنم؟ میدونم که اونجا به اشتباه فرجه رو به جای یک سال 6 ماه زده.
    من الان بیشتر از 6 ماه گذشته از تاریخ دفاعم. همون 6 رو انتخاب کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabunited نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من که الان در بازه ی یکساله بعد از فارغ التحصیلی هستم تو ساین نشا باید وضعیت نظام وظیفه رو چی بزنم؟ میدونم که اونجا به اشتباه فرجه رو به جای یک سال 6 ماه زده.
    من الان بیشتر از 6 ماه گذشته از تاریخ دفاعم. همون 6 رو انتخاب کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام.
    تو همون مراحل اولیش توضیح داده که کسانی که توی ۶ ماهه دوم هستن باید دفترچه اعزام هم بفرستن. من خودم برای ازاد کردن مدارکم فرستاده بودم قبلا و چون توی ۶ ماهه دوم هم بودم توی سایت آماده به خدمت رو انتخاب کردم ولی دیدم بچه هایی رو که ۶ ماهه دوم بودن و نفرستاده بودم و مشکلی هم پیش نیومد ( همون فرجه ۶ ماهه رو بزنید بره)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)