صفحه 321 از 335 نخستنخست ... 221271311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,201 تا 3,210 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad_Ra نمایش پست ها
    سلام.
    تو همون مراحل اولیش توضیح داده که کسانی که توی ۶ ماهه دوم هستن باید دفترچه اعزام هم بفرستن. من خودم برای ازاد کردن مدارکم فرستاده بودم قبلا و چون توی ۶ ماهه دوم هم بودم توی سایت آماده به خدمت رو انتخاب کردم ولی دیدم بچه هایی رو که ۶ ماهه دوم بودن و نفرستاده بودم و مشکلی هم پیش نیومد ( همون فرجه ۶ ماهه رو بزنید بره)
    بحث مشکل پیش اومدن و نیومدن نیست.
    سایت قدیمیه و اشتباهی ۶ ماه ذکر شده. قانونش تغییر کرده به یک سال و بنابراین باید فرجه‌ رو زد.

Junior Member

سلام و خسته نباشید. ببخشید مزاحم میشم.
    من یک سوالی برام پیش اومده پیرامون مسئله معافیت تحصیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من بهمن 94در رشته نوازندگی موسیقی جهانی از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم و معافیت تا پایان بهمن 95 خواهد بود. از طرفی بدون کنکور ارشد پذیرفته شدم که خود به خود که شهریور ثبت نام کنم تا 3 سال معافیت تمدید میشه. الان مسئله اینجاست که من بعد از گرفتن پذیرش چه کار باید انجام بدم؟ ترم 2 ارشد انصراف بدم و با توجه به یک سال فرجه ای که دارم آیا میتونم دانشنامه رو آزاد کنم؟ و برای سفارت و دانشگاه آمریکا مشکلی پیش نمیاد؟ یا اینکه بعد از انصراف باید با نامه پذیرش معافی رو از طریق نظام وظیفه تمدید کنم که برای بعد مشکلی پیش نیاد
    الان خیلی گیج شدم چون در نامه معافیت اگر درج شه این جا ارشد دارم میخونم ممکنه برام بد شه و البته تا قبل از ویزا انصراف نمیدم
    از اونجا که ارشد اینجا ناچارا رشته آهنگسازی باید برم و رشته من نیست و من برای مستر نوازندگی اپلای خواهم کرد آیا این قانع کننده خواهد بود؟
    اگر راهکاری دارید در اختیارم بذارید ممنون میشم

Junior Member

من پذیرش دکتری از یه دانشگاه مورد تایید وزارت علوم دارم. مدرک زبان ندارم. آیا راهی وجود داره که وزارت علوم نامه آزاد کردن مدرک من رو بده ؟ و برای نظام وظیفه منو معرفی کنه که وثیقه بذارم ؟
    یعنی اگه کسی کارت پایان خدمت داشته باشه مدرک رو میگیره بدون نمره زبان ؟

Junior Member sourenika آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    متلورژی صنعتی __> شناسایی و انتخاب

دوستان عزیز، میتونید تمامی مراحل مورد نیاز را برای """" دریافت تسهیلات نظام وظیفه از اداره اعزام با هزینه شخصی"""" ، را در این لینک ، ببینید، از خود سایت وزات خونه هستش، پس قابل اعتماد ترین چیزه،

همچنین میتونید ، در سایر قسمتهای سایت ، به جستجو و مطالععه بپردازید

If you don`t build your Dream, someone will hire you to build theirs
    Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible
    If opportunity doesn't knock, Build a Door
    The Best way to predict the Future is to Make it

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

دوستان من فردا می خواهم با نامه ی امور دانشجویان برم اداره گذرنامه تهران، مدارک خاص دیگه ای باید همراه داشته باشم؟معرفی نامه می دم مثلا بیام مشهد گذرم رو بگیرم؟و اینگه باید برم اداره در شهرارا دیگه؟
    همچنین من شروع تحصیلم رو زده بودن برج 5، اما من فکر نکنم تا اخرای شهریور ویزام بیاد و برم، این به نظرتون مشکل ساز می شه؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من یک سوالی داشتم.
    الان دانشگاه مقصد من، برام نامه ی ادمیشن رو با ایمیل فرستاده، سربرگ و شماره و توضیحات مربوطه رو داره، منتها امضا و مهر نداره. الان این رو قبول می کنن؟

Junior Member

من باید تا زمان ثبت نام اصل مدرک خود را به دانشگاه در ترکیه ببرم. نمره زبان ندارم و فقط نمره ریاضی جی آر ای دارم. آیا می توانم با تعهدی چیزی بعد از تشکیل پرونده و ثبت نام در دانشگاه نمره زبان را برای نشا ببرم؟ اگر اصل مدرک را تا زمان شروع ثبت نام نبرم پذیرشم کنسل می شود. لیسانسم از دانشگاه آزاد.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین زودتر کمک کنین (فوری)
    من ارشدمو تازه دفاع کردم و چند روز پیش کارای تسویه با دانشگاه تموم شد ، فرم سامانه نشا رو که پر. میکردم واسه نامه معافیت تحصیلی از من خواسته مدرکی از وضعیت فارق التحصیلی آخرین مدرکم آپلود کنم همچنین مدرکی واسه وضعیت معافیت سربازی (من معافیت تحصیلی داشتم ولی الان دفاع کردم )
    واسه این دو. تا چی باید. آپلود. کنم ؟؟؟همچین مدارکی رو من ندارم! !؟ (دانشگاه تهران بودم)

Junior Member

سلام

سوال من این هست :
    در حین تحصیل در مقطع دکتری ذر ایران اگر پذیرش مقطع دکتری از خارج از کشور داشته باشم امکان این هست که انصراف از دانشگاه ایران بدهم و به دانشگاه خارج از کشور بروم ؟
    ایا نظام وظیفه خروجی من را تایید می کند ؟

سلام، شما در کل دوران تحصیل می توانید فقط یکبار در یک مقطع انصراف دهید و دوباره همان مقطع را بخوانید. بنابراین اگر در دوران کارشناسی یا کارشناسی ارشد این کار را نکرده اید برای دکترا باید بتوانید. برای اطلاعات بروز سایت نظام وظیفه را ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan9090 نمایش پست ها
    سلام

سوال من این هست :
    در حین تحصیل در مقطع دکتری ذر ایران اگر پذیرش مقطع دکتری از خارج از کشور داشته باشم امکان این هست که انصراف از دانشگاه ایران بدهم و به دانشگاه خارج از کشور بروم ؟
    ایا نظام وظیفه خروجی من را تایید می کند ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)