صفحه 325 از 335 نخستنخست ... 225275315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سایت آپدیت نیست. همون یکسال هستش
    خیلی ممنون. پس تو مرحله بعد هم وضعیت نظام وظیفه رو باید همون فرجه 6ماهه بزنم؟ چون گزینه دیگه ای نداره؟ و اینه وضعیت اقامت رو پرسیده منظورش توی ایران هستش یا جایی که میخوام برم؟ یعنی باید روادید دانشجویی بزنم یا اقامت دایم؟

Junior Member

دوستان در قسمت ثبت نام و بخش نوع اقامت منظورش اقامت توی ایران هستش یا نوع اقامتی که توی کشور مقصد میخوایم داشته باشیم؟؟ یعنی باید گزینه روادید دانشجویی رو بزنم یا اقامت دایم؟

Junior Member

دوستان من تو ساین نشا ثبت نام کردم کافیه و باید برم تهران؟ چون پیامی مینب بر اینکه وقت بهم داده باشن دریافت نکردم! آیا باید درخواستی بدم یا حضورا باید برم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amirwanted نمایش پست ها
    دوستان من تو ساین نشا ثبت نام کردم کافیه و باید برم تهران؟ چون پیامی مینب بر اینکه وقت بهم داده باشن دریافت نکردم! آیا باید درخواستی بدم یا حضورا باید برم؟
    بله،
    بلافاصله بعد از ثبت نام به همراه تمامی مدارک لازم و نالازم (هر چیزی که به ذهنتون میرسه ممکنه درخواست بشه، خصوصا اگه از شهرستان تشریف می برید) به سازمان مراجعه کنید.

موفق باشید

سلام دوستان.. من اگر کارشناسی ارشد داخل ایران ثبت نام کنم و معافیت تحصیلی بگیرم آیا بعدا که پذیرش از دانشگاه خارجی در مقطع ارشد بگیرم و از دانشگاه داخل ایران انصراف بدم بازم بهم معافیت تحصیلی برای دانشگاه خارجی میدن؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

دوستان من به دلیل اینکه دانشگاه کارهای فارغ التحصیلی ارشدم رو طول داد متاسفانه غیبت خوردم، سوال داشتم ازتون خواهش میکنم جواب بدین.

1. با توجه به اینکه از زمان ورود به غیبت تا ارسال دفترچه تقریبا 20 روز میشه، ایا امکانش هست در صورت پذیرش در مقطع دکتری داخل یا خارج به من معافیت تحصیلی بدن؟

ممنون میشم من رو از نگرانی در بیارین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

سلام دوستان،
    می خواستم ببینم این سامانه نشا فقط مخصوص مشمولین هست یا خیر؟
    من معافیت کفالت دارم و میخواستم ببینم برای خروج از کشور ( پذیرش دانشگاه خارج دارم ) باید در نشا تشکیل پرنده بدم یا نیازی نیست؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنمایی ها

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdad909 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    می خواستم ببینم این سامانه نشا فقط مخصوص مشمولین هست یا خیر؟
    من معافیت کفالت دارم و میخواستم ببینم برای خروج از کشور ( پذیرش دانشگاه خارج دارم ) باید در نشا تشکیل پرنده بدم یا نیازی نیست؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنمایی ها
    بله،
    شما نیازی به تشکیل پرونده ندارید ولی اگر مایل به استفاده از امکانات خاص (مثلا عدم پرداخت عوارض خروج) هستید، میتونید تشکیل پرونده بدین.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    بله،
    شما نیازی به تشکیل پرونده ندارید ولی اگر مایل به استفاده از امکانات خاص (مثلا عدم پرداخت عوارض خروج) هستید، میتونید تشکیل پرونده بدین.

موفق باشید
    سپاسگزارم از راهنماییتون
    فقط یه سوال دیگه این که در بخشی که در مورد دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتیم می پرسه ، یه جا داره که باید یکی از دو گزینه (بورس دانشگاه خارج/ سفر با هزینه شخصی) رو انتخاب کنیم.من خب مقداری بورس هستم و نه کامل. از طرفی برای فقط و فقط ارز دانشجوییش میخوام ثبت نام کنم(چون همونطور ک گفتم معافم). اگه بزنم بورس دانشگاه خارج پس فردا نمی گن چون بورسی ارز نمیدیم؟! چون جایی نداره که اطلاع بدم بورس 100% نیستم و هزینه ماهیانم + مابقی هزینه دانشگاهی که بورس نیستم رو بابتش ارز میخوام هست! به نطرتون کدوم رو بزنم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایتون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdad909 نمایش پست ها
    سپاسگزارم از راهنماییتون
    فقط یه سوال دیگه این که در بخشی که در مورد دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتیم می پرسه ، یه جا داره که باید یکی از دو گزینه (بورس دانشگاه خارج/ سفر با هزینه شخصی) رو انتخاب کنیم.من خب مقداری بورس هستم و نه کامل. از طرفی برای فقط و فقط ارز دانشجوییش میخوام ثبت نام کنم(چون همونطور ک گفتم معافم). اگه بزنم بورس دانشگاه خارج پس فردا نمی گن چون بورسی ارز نمیدیم؟! چون جایی نداره که اطلاع بدم بورس 100% نیستم و هزینه ماهیانم + مابقی هزینه دانشگاهی که بورس نیستم رو بابتش ارز میخوام هست! به نطرتون کدوم رو بزنم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایتون

خواهش میکنم،
    اگه "تمامی" خرج های شما توسط دانشگاه مقصد پوشش داده نمیشه، گزینه ی "هزینه ی شخصی" رو انتخاب کنید.
    اینکه به شما ارز تعلق بگیره یا خیر بیشتر به نوع اقامت شما مربوط میشه، کشور با کشور متفاوت هست و در نهایت با چونه زدن قابل تغییره.

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)