صفحه 332 از 335 نخستنخست ... 232282322323324325326327328329330331332333334335 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,311 تا 3,320 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

سلام من هم برای آگوست پذیرش دارم رفتم و همین جوابو دادن واقعا عجیبه.
    شما چیکار کردین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryar_n نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه مشکلی واسه من پیش اومده که برام عجیبه و گویا جدیدا ایجاد شده، از دوستان اگه کسی تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنه. من برای فوریه 2019 پذیرش گرفتم و چون تو فرجه یک ساله هستم رفتم امور دانشجویان وزارت علوم که درخواست نامه معافیت تحصیلی خطاب به نظام وظیفه رو صادر کنن اما گفتن که نظام وظیفه هنوز سیستم رو برای پذیرش فوریه باز نکرده (حتی برای ژانویه هم باز نشده). پرسیدم کی باز میشه گفتن شاید یک ماه دیگه، حتی خودشونم تاریخ دقیق نمیدونستن. از طرف دیگه رفتم میدون سپاه از نظام وظیفه بپرسم کی باز میکنن که اون سربازی که تو صف تحصیلی هست به من گفت حتی اگه نامه وزارت علوم هم داشته باشی اگه تاریخ شروع دوره ات 1 ماه آینده باشه اجازه داخل رفتن داری. البته نمیدونم این حرفش رو چه حساب بود و آیا با داشتن اون نامه واقعا اجازه میده یا نه. البته ازش پرسیدم این قانون جدیده که گفت نه روالش همین بوده. میخواستم بپرسم دوستان به چنین مشکلی برخوردن؟ آیا شده با داشتن نامه وزارت علوم زودتر از یک یا دو ماه معافیت تحصیلی براشون صادر بشه؟ چون پروسه گرفتن ویزا وقت گیره. خیلی ممنون
    شما چیکار کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdixx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده در دی ماه سال گذشته دفاع در مقطع ارشد انجام دادم ولی حدود ۲۰ روز پیش کارهای نهایی دانشگاه رو انجام دادم و دانشگاه نامه ای به نظام وظیفه زد و تاریخ فارغ التحصیلی بنده همون روز خورد (یعنی حدود ۲۰ روز پیش)
    توی سیستم خود نظام وظیفه به صورت آنلاین چک کردم و تاریخ معافیت از تحصیل من طبق همون نامه موقع ثبت نام دانشگاه خورده یعنی 97/06/31
    حالا سوال مهمی که برام پیش اومده اینه که من از چه زمانی سرباز هستم و باید قبلش اقدام کنم ؟ آیا این درست هست که من در بدترین شرایط تا 98/06/31 مهلت دارم برای ارسال دفترچه ؟
    یه مقدار نگران شدم که دچار غیبت و ... نشم

ممنون
    تا تاریخ 1398/06/31 وقت داری وضعیت خدمتی خودت رو مشخص کنی

سلام وقتتون بخیر
    منم به این مشکل مربوط به "بسته بودن سیستم" توی سازمان امور دانشجویان برخوردم.
    میخوام برای ویزا هم اقدام کنم، پاسپورت ندارم و داره دیر میشه واقعا!
    کسی ایده ای داره چیکار میشه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirrezaMim نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    منم به این مشکل مربوط به "بسته بودن سیستم" توی سازمان امور دانشجویان برخوردم.
    میخوام برای ویزا هم اقدام کنم، پاسپورت ندارم و داره دیر میشه واقعا!
    کسی ایده ای داره چیکار میشه کرد؟
    اگر معافیت تحصیلی دارید یا توی فرجه بعد از فارغ التحصیلی هستید میتونید با گذاشتن وثیقه 15 میلیونی درخواست بدید. نظام وظیفه میتونه بیشتر راهنماییتون کنه.

دوستان یه سوال. ما باید اول توی سامانه نش ثبت نام کنیم یا سامانه سجاد؟
    چرا توی سامانه سجاد یهو حداقل نمره زبان اینقدر زیاد شده؟ توی نشا آیلتس 5 میخواد ولی توی سجاد نوشته آیلتس 6.5.
    من تمام کارهامو طبق چیزهایی که توی نشا گفته شده بود انجام دادم و نمره من 6 هست. ممکنه که پذیرش من رو قبول نکنن؟

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Golpesar132 نمایش پست ها
    چرا توی سامانه سجاد یهو حداقل نمره زبان اینقدر زیاد شده؟ توی نشا آیلتس 5 میخواد ولی توی سجاد نوشته آیلتس 6.5.
    من تمام کارهامو طبق چیزهایی که توی نشا گفته شده بود انجام دادم و نمره من 6 هست. ممکنه که پذیرش من رو قبول نکنن؟
    سامانه ی نشا
    برای کارهای مربوط به امور دانشجویان وزارت علوم که آدرس همین سازمان نزدیک میدون فردوسیه، کارهای مربوط به ثبت و تأیید پذیرش، معرفی به نظام وظیفه جهت گذاشتن وثیقه، معرفی به اداره گذرنامه جهت گرفتن پاسپورت و ... رو انجام میده

سامانه ی سجاد
    برای آزاد کردن مدرک، لغو تعهد آموزش رایگان و ... است

ترتیب خاصی نداره، اما هر دوتاش باید ثبت نام کنی. مینیمم نمره ی زبان شون فکر می کنم خیلی پایین باشه مشکلی نیست، البته اصلاً توجهی نمی کنند چون نمره برای دانشگاه مقصد که پذیرش میده مهمه نه برای اینا

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط naeem92 نمایش پست ها
    شما چیکار کردین؟
    تا همین چند ماه پیش این طوری بود که نظام وظیفه چند ماه قبل از شروع سال میلادی جدید، برای پذیرش های سال بعد به امور دانشجویان ابلاغ می کرد.
    برای خودم همین مشکل پیش اومد که سپتامبر 2018 برای کارهای پذیرش اون جا بودم ولی گفت که نظام وظیفه برای 2019 ابلاغی به ما نکرده، میدون سپاه هم رفتم که خیلی شلوغ بود و عملاً فقط در صورتی میشه وارد ساختمان اصلی شد که نامه ی رسمی از باجه ی مربوطه داشته باشی.
    البته چند روز بعدش از همون امور دانشجویان زنگ زدند و گفتند که برای 2019 ابلاغ شده و دوباره رفتم و کارا رو انجام دادند.
    برای 2019 نباید الان مشکلی باشه اگر قانونش به صورت همون ابلاغ سالیانه باشه هنوز

نقل قول نوشته اصلی توسط Golpesar132 نمایش پست ها
    جدیدا توی سامانه سجاد درخواست معافیت تحصیلی اضافه شده. و چیزی که در مرحله اول ازت میخواد اینه قوانین رو تایید کنی تا بری مرحله بعد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Koorosh9091 نمایش پست ها
    سامانه ی نشا
    برای کارهای مربوط به امور دانشجویان وزارت علوم که آدرس همین سازمان نزدیک میدون فردوسیه، کارهای مربوط به ثبت و تأیید پذیرش، معرفی به نظام وظیفه جهت گذاشتن وثیقه، معرفی به اداره گذرنامه جهت گرفتن پاسپورت و ... رو انجام میده

سامانه ی سجاد
    برای آزاد کردن مدرک، لغو تعهد آموزش رایگان و ... است

ترتیب خاصی نداره، اما هر دوتاش باید ثبت نام کنی. مینیمم نمره ی زبان شون فکر می کنم خیلی پایین باشه مشکلی نیست، البته اصلاً توجهی نمی کنند چون نمره برای دانشگاه مقصد که پذیرش میده مهمه نه برای اینا
    شما همین مراحل رو انجام دادید؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)