صفحه 333 از 335 نخستنخست ... 233283323324325326327328329330331332333334335 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,321 تا 3,330 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط Golpesar132 نمایش پست ها
    جدیدا توی سامانه سجاد درخواست معافیت تحصیلی اضافه شده. و چیزی که در مرحله اول ازت میخواد اینه قوانین رو تایید کنی تا بری مرحله بعد.

من امروز زفتم اینو از سازمان پرسیدم.
    گفتن اگر پذیرش کاندیشنال زبان نباشه مشکلی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط naeem92 نمایش پست ها
    من امروز زفتم اینو از سازمان پرسیدم.
    گفتن اگر پذیرش کاندیشنال زبان نباشه مشکلی نیست.
    تشکر به خاطر راهنماییتون
    یعنی الان میشه اقدام کرد؟ میگفتن سایت باز نشده، الان مشکلی از اون نظر هم نیست؟
    و این که اول باید از همون نشا برای نامه به نظام وظیفه اقدام کرد یا سجاد؟؟

ممنون میشم اگر مسیر باز بود و خودتون کارها رو انجام دادید به من هم اطلاع بدید چون من تهران نیستم

دوستانی که تهران هستند خواهشا اطلاع رسانی کنند

الان سازمان نامه درخواست معافیت تحصیلی برای September صادر میکنه یا نه هنوز؟؟

من اسفند 97 از اصفهان پا شدم رفتم تهران گفتند هنوز باز نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsalannnm نمایش پست ها
    دوستانی که تهران هستند خواهشا اطلاع رسانی کنند

الان سازمان نامه درخواست معافیت تحصیلی برای September صادر میکنه یا نه هنوز؟؟

من اسفند 97 از اصفهان پا شدم رفتم تهران گفتند هنوز باز نشده
    سلام.
    یه هفته ای هست سیستمشون باز شده.

سلام دوستان. من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم برا مقطع دکتری. این دانشگاه تو رده‌بندی وزارت علوم در رده ج قرار داره. مث اینکه یه قانون جدید تصویب شده که از 22 جوئن امسال (یک ماه و نیم پیش)، دانشگاه‌های رده ج برای تحصیل در مقطع دکتری دیگه ارزشیابی نمی‌شن! این به این معنیه که من برای دوره دکتری نمی‌تونم معافیت تحصیلی بگیرم. کسی تجربه‌ای با این موضوع داره؟ راهی برا دور زدنش هس؟

پیش فرض پاسخ : من امروز رفتم وزارت علوم

سلام دوستان.
    من از دانشگاه انگلستان برای مقطع دکترا پذیرش دارم. منتها با توجه به قانون جدیدی که درباره دانشگا های رده ج گذاشته شده اجازه خروج از کشور ندارم. برای همین از یک دانشگاه در اوکراین که مورد تایید پذیرش گرفتم. میخواستم ببینم این امکان وجود داره که با توجه به اجازه خروج از کشوری که برام صادر میشه این مساله برام ایجاد مشکل نمیکنه که به جای اوکراین برم انگلیس؟ متشکرم از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي دانشگاه تبريز

پیش فرض مشکل فرجه ی شش ماهه

سلام من بهمن 97 دفاع کردم الان ابان 98 هست هنوز فرجه ۱ سالم تموم نشده پذیزش گرفتم ولی تو سایت نشا نوشته یا فرجه ی شش ماهه رو بزنید یا آماده به خدمت (یعنی من باید برگه سبز بگیرم) ولی من دیدم بعضیا میگن سایت آپدیت نشده و همون فرجه ۶ ماهه رو هروقت از اون یکسال باشیم میشه زد.
    الان کدوم رو در نظر بگیرم به نظرتون برم دنبال برگ سبز یا همون شش ماه رو بزنم بره؟

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : مشکل فرجه ی شش ماهه

نقل قول نوشته اصلی توسط Igr_sk نمایش پست ها
    سلام من بهمن 97 دفاع کردم الان ابان 98 هست هنوز فرجه ۱ سالم تموم نشده پذیزش گرفتم ولی تو سایت نشا نوشته یا فرجه ی شش ماهه رو بزنید یا آماده به خدمت (یعنی من باید برگه سبز بگیرم) ولی من دیدم بعضیا میگن سایت آپدیت نشده و همون فرجه ۶ ماهه رو هروقت از اون یکسال باشیم میشه زد.
    الان کدوم رو در نظر بگیرم به نظرتون برم دنبال برگ سبز یا همون شش ماه رو بزنم بره؟
    قانون شون عوض شده. برای گذاشتن وثیقه باید برگ سبز داشته باشین. بعد از گرفتن معرفی از امور دانشجویان و با گرفتن برگ سبز میشه کارای معافیت تحصیلی رو انجام داد.

سلام کسی اطلاع داره که چرا سامانه نشا کلا در دسترس نیست؟

سلام دوستان

من جند روزی هست مدارکمو آپلود کردم تو سایت سجاد برا معافیت تحصیلی. هنوز وضعیتمو زده در دست بررسی. می تونم برم وزارت علوم برای ادامه پروسه یا باید صبر کنم وضعیت تغییر کنه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)