صفحه 5 از 335 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : تائيد پذيرش :لطفا کسانی که رفتن وزارت علوم جواب بدن

Hi,
    I don't remember the whole letter but I'm sure the country name is there. And they put the country name in your passport. If you want to change the country (I ve changed mine from Canada to US after 4months being in Canada) you need to process it in "vezarate olum" and "Nezam vazife" again...z
    Read, Think, then Talk....z

Junior Member

بیا! این نامۀ منه! امروز گرفتم!
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

پیش فرض لطفاً کسانی که وزارت علوم رفتند جواب بدن، در مورد مشکل نظام وظیفه .

من هنوز I-20 به دستم نرسیده، نامه فارغ التحصیلی هم هنوز آماده نیست. اما I-20 یک دانشگاه که نمی خوام برم برام اومده. آیا می تونم برم وزارت علوم و کارم رو جلو بندازم؟ مثلا نامه ای بگیرم ازشون که برم کارای نظام وظیفه ام رو انجام بدم، یا اینکه منتظر بمونم که نامه فراغت و I-20 اصلیم بیاد؟؟؟ آیا کسی هست که در این مورد تجربه ای داشته باشه؟ ممنون
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض پاسخ : لطفاً کسانی که وزارت علوم رفتند جواب بدن، در مورد مشکل نظام وظیفه .

نه دوست عزیز

شما اول باید معرفی نامتون به نظام وظیفه رو بگیرید (که مستلزم تسویه حساب با دانشگاه هست و نه الزاما پرداخت هزینه ها). بعد با I-20 برید وزارت خونه. اونا رو این مدارکه که شما رو معرفی می کنن به نظام وظیفه برای وثیقه گذاشتن و باقی ماجراها.
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

Junior Member

سلام
    یه نکته ای توی این عکس آپلود شده برام سوال بود و اون اینکه اشاره شده بود مشمول بعد از یک سال از فراغت از تحصیل باید خودشو معرفی کنه؟!
    مگه 6 ماه نبود؟

Junior Member

نه! کسانی که می رند خارج، یکسال بعد باید بیان!

Senior Member pouya4 آواتار ها

کسی می دونه که برای عوض کردن محدودیت هم وجود داره؟ مثلا میشه 1 ماه بعد رفت و دانشگاه مقصد رو عوض کرد؟

بعد یه سوال کلیدی این که یکی می گفت پذیرش مشروط (Conditional) قبول نیست. خب ما که مذکریم! مدرک بهمون نمی دن که. خیلی دانشگاه ها مشروط به مدرک لیسانس می کنن. وزارت علوم قبول می کنه یا نه؟

مرسی.
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

دانشگاه اگه تو همون کشور باشه مشکلی فکر نکنم داشته باشه ولی فقط یکبار میتونید کشور رو عوض کنید. اونم به گفته خانم اصفهانی در صورتی که نظام وظیفه موافقت کنه. اینم یکی دیگه از برکات داشتن سربازی هستش.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پذیرش مشروط اصلاً اشکالی نداره، مال من هم مشروط بود.
    فقط اون خانومه کارشناس کانادا، شرط رو می خونه ببینه چیه، مال من مدرک لیسانس بود، اگه منطقی باشه ok می ده.

مهم نیست اگه دانشگاه عوض بشه، من اینو از خانم اصفهانی پرسیدم، فقط باید مراحل رو تکرار کنی.

البته نظام وظیفه به عوض شدن کشور خیلی گیر می ده، مثلاً پذیرش کانادا ارائه کنی و پاسپورت بگیری بعد بری آلمان، وقتی برگردی حالتو می گیرند!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط maziaar83
    پذیرش مشروط اصلاً اشکالی نداره، مال من هم مشروط بود.
    فقط اون خانومه کارشناس کانادا، شرط رو می خونه ببینه چیه، مال من مدرک لیسانس بود، اگه منطقی باشه ok می ده.

مهم نیست اگه دانشگاه عوض بشه، من اینو از خانم اصفهانی پرسیدم، فقط باید مراحل رو تکرار کنی.

البته نظام وظیفه به عوض شدن کشور خیلی گیر می ده، مثلاً پذیرش کانادا ارائه کنی و پاسپورت بگیری بعد بری آلمان، وقتی برگردی حالتو می گیرند!!!
    آقای مازیار،‌میشه بیشتر توضیح بدید. با این اوضاع ویزا دادن کانادا خب آدم مجبور میشه ویزای شینگن هم اقدام کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)