صفحه 50 از 335 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    تو رو خدا دقیق بخون
    من که گفتم واسه این 30000 تا باید اول پاشی بری دانشگاه خارجییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییی گواهی اشتغال به تحصیل بگیری
    یعنی الان اصلا هیچی
    ممنون از پاسختون.
    به جون خودم اینی که گفتید رو دقیقا خونده بودم و می دونستم و اصلا سوالم این نیست
    شما از کدوم سوال من برداشت کردید که من نخوندم و سوالم اینه؟‌
    That's why many fail; because they don't get started
    They don't go. They don't overcome inertia
    They don't begin

نقل قول نوشته اصلی توسط akhademzadeh نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    به جون خودم اینی که گفتید رو دقیقا خونده بودم و می دونستم و اصلا سوالم این نیست
    شما از کدوم سوال من برداشت کردید که من نخوندم و سوالم اینه؟‌
    "راستش (با توجه به اینکه تشکیل پرونده اینترنتی!!! نیاز به مراجعه حضوری داره :دی) این سوال رو برای این می پرسم که ببینم آیا ارزش داره من از مشهد پاشم بیام تهران یا فقط گفته می شه که اینو می دن و در عمل خبری نیست. "

شما حالا برین از ایران بعداز اونایی که اونجا هستن بپرسین ببینین چیزی بهشون رسیده یا نه:دی

دوستان من یه چیزی رو متوجه نشدم.مجوز خروج از کشور رو که میگید دو ماهه میزنن.مگه دوره تحصیل برای فوق یک ساله و بعضا دو ساله نیست؟؟؟پس چه جوری میشه؟بعد دو ماه وثیقه رو ضبط میکنن و ما غیبت میخوریم؟مگه اجازه صادر نمیشه که تا پایان دوره تحصیل فوق خارج از کشور بمونی؟؟؟؟

نه دوست عزیز شما 2 ماه وقت خروج از کشور رو داری و بعد از اون دیگه نمیتونی خارج شی و اگر تا 2 ماه از کشور خارج شدی دیگه مشکلی نیست و میتونی 1 یا 2 یا حتی 3 سال واسه دوره ارشد اونجا بمونی
    نقل قول نوشته اصلی توسط alma_atabay نمایش پست ها
    دوستان من یه چیزی رو متوجه نشدم.مجوز خروج از کشور رو که میگید دو ماهه میزنن.مگه دوره تحصیل برای فوق یک ساله و بعضا دو ساله نیست؟؟؟پس چه جوری میشه؟بعد دو ماه وثیقه رو ضبط میکنن و ما غیبت میخوریم؟مگه اجازه صادر نمیشه که تا پایان دوره تحصیل فوق خارج از کشور بمونی؟؟؟؟

Banned

سلام

برای تشکیل پرونده و مرخصی تحصیلی، آیا وزارت علوم به رشته هم توجه می کنه؟ من می تونم از دانشگاه معتبر از یه رشته یا دوره معمولی پذیرش بگیرم، به شرطی که دانشگاه منو دانشجو حساب کنه، بعد که رفتم اونجا رشته ام رو عوض کنم؟

Member babakmhr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Science and Culture 

نقل قول نوشته اصلی توسط bbk_agp نمایش پست ها
    سلام

برای تشکیل پرونده و مرخصی تحصیلی، آیا وزارت علوم به رشته هم توجه می کنه؟ من می تونم از دانشگاه معتبر از یه رشته یا دوره معمولی پذیرش بگیرم، به شرطی که دانشگاه منو دانشجو حساب کنه، بعد که رفتم اونجا رشته ام رو عوض کنم؟
    دوره ای که قبول میشید باید مکمل دوره قبل باشه(اینجا لیسانس،اونجا فوق..) و باید طول دوره،مدرکی که میگیری و تاریخ شروع دوره مشخص باشه،رشته زیاد مهم نیست و قابل تغییر هم هست اما منظور شما رو از دوره معمولی نمی فهمم؟!کورس مد نظر شما هست یعنی(دوره های کوتاه مدت)؟ اگر اینطوره خیر،و نظام وظیفه هم مجوز خروج نخواهد داد.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

سلام

دوستان من اگر اطلاعات و تو سیستم نشا وارد کنم و بعد فرداش برم وزارت خونه، موردی نداره؟
    من باید از مشهد بلند شم برم، نرم اونجا بگن زود اومدی.

ممنون

سلام
    دوستان من رو ببخشید من اطلاعاتم درباره ای تشکیل پرونده ناچیز هست ((: یعنی تازه الان متوجه شدم، سوالم اینه که این فقط مربوط به کسانی است که در دانشگاه های دولتی درس خواندن دیگه؟!! به دانشگاه آزاد ربطی نداره نه؟!
    ممنون

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من رو ببخشید من اطلاعاتم درباره ای تشکیل پرونده ناچیز هست ((: یعنی تازه الان متوجه شدم، سوالم اینه که این فقط مربوط به کسانی است که در دانشگاه های دولتی درس خواندن دیگه؟!! به دانشگاه آزاد ربطی نداره نه؟!
    ممنون
    دوستان دانشگاه آزادی هم می تونن از این خدمات استفاده کنن

سلام دوست عزیز
    بچه ها قبلا اینکارو کردن و مشکلی هم پیدا نکرده ولی اگه شما میخوای خیلی مطمئن باشی 5 روز بعد از تشکیل پرونده برو وزارت.

کلا به این نشا هم فکر نکن چون اصلا کاری برات نمیکنه تا خودت حضوری نری اونجا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    سلام

دوستان من اگر اطلاعات و تو سیستم نشا وارد کنم و بعد فرداش برم وزارت خونه، موردی نداره؟
    من باید از مشهد بلند شم برم، نرم اونجا بگن زود اومدی.

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)