صفحه 53 از 335 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    من کلی مخ این آقای موسوی و خوردم، ولی مرغ فقط یک پا داشت، گفتم از مشهد اومدم این همه راه، می گفت اگه الان کار شما و راه بنداز اونوقت کار این دوستان دیگه ای که از شهرهای دیگه سر موقع اومدن عقب می یوفته.
    تازه یک چیزی گفت که نمی دونم حقیقت داشت یا نه، ولی گفت تمامی درخواست ها باید بره تو جلسه شورا بررسی بشه بعد تصمیم گیری می شه، جلسه امروز هم برگزار شده، نمی دونم راست می گفت یا نه؟
    به هر حال اگر از دوستان کسی رفت و کارش و زودتر از اون 7 روز انجام دادن اینجا حتماً ذکر کنه.
    دوست عزیز من گفتم قبلا! کار من رو یک روز بعد از ثبت نام در سیستم نشا راه انداختن. البته من گفتم سربازم و بعد ازم گواهی اشتغال به خدمت گرفتن. شورا هم فکر نکنم به کار باشه. چون وقتی می‌ری اونجا خانم خسروی یک برگه بهت می‌ده که اسم و شماره اتاق آدم‌هایی رو که باید برات تایید کنند تو سیستم نوشته. این یعنی اینکه شورایی به اون معنا تشکیل نمی‌شه.

Junior Member

سلام
    اینا که اصلا به این شمارشون 82233100 که گذاشتن تو سایت جواب نمنیدن!
    تکلیف ما چیه اونوقت؟ بیایم تهران ازشون سوالمونو بپرسیم برگردیم؟!
    اقا کسی میدونه اون دانشگاه های امریکا که تو لیست گروه ب (خوب) وزارت علوم قرار دارن همه شون مورد تایید هستن یا نه؟
    اخه دانشگاه من تو اون لیست هست (تازه دوتا از دوستام هم سال های قبل رفتن همونجا) ولی تو لیست دانشگاه های صفحه نشا نیست! میدونید چیکار باید کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saaghi نمایش پست ها
    سلام
    اینا که اصلا به این شمارشون 82233100 که گذاشتن تو سایت جواب نمنیدن!
    تکلیف ما چیه اونوقت؟ بیایم تهران ازشون سوالمونو بپرسیم برگردیم؟!
    اقا کسی میدونه اون دانشگاه های امریکا که تو لیست گروه ب (خوب) وزارت علوم قرار دارن همه شون مورد تایید هستن یا نه؟
    اخه دانشگاه من تو اون لیست هست (تازه دوتا از دوستام هم سال های قبل رفتن همونجا) ولی تو لیست دانشگاه های صفحه نشا نیست! میدونید چیکار باید کرد؟
    در مورد سوال دوم،بله دیگه و اینکه دانشگاه های تو همون لیست تو لیست سایت نشا هم هست.شاید نام دانشگاه شما به صورت Abbreviation باشه و به صورت کتمل نباشه مثل MIT،WPI،NJIT،IIT و...

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    راهی نداره، من دیروز وزارت علوم بودم، هر کس اونجا مدارکش ناقص بود، اون مسئول اصلی یعنی آقای موسوی می گفت خداحافظ، اون که خیلی قاطع بود، بعید می دونم این کار و انجام بدن، چون واسه کشورهای مختلف کارشناس دارن، اون کارشناس باید تایید کنه که پذیرش شما قابل قبول هست یا نه، در واقع اولین کاری که می کنن این که پذیرش شما و نگاه می کنن اگر مشکل نداشت بعد میرید مراحل بعد.

واسه گرفتن معافیت تحصیلی همه افراد مدارکشون جوره و فقط همین پذیرش مهمه که باید درست باشه. وزارت علوم کاری نداره که وزارت علوم اون کشور قبول داره یا نه، به لیست خودش نگاه می کنه.
    کدوم دانشگاه هست؟
    نگفتید کدوم کشور؟

بعضی کشورها هستند که اگر وزارت علوم اون کشور قبول داشته باشه میشه ارزشیابی کرد، مثل بلژیک. اما به مقطع و این ها ارتباط داره. همه این توضیحات و تو لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم داده. گفته اگرم اسم دانشگاه تو لیست نیست بیاید وزارت تا ارزشیابی بشه

سلام
    ببخشید من دارم الان تو سایت نشا اطلاعاتمو ثبت می کنم رشته تحصیلیم مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم افزاره ، کلا توی رشته ها کامپیوتر فقط 3 تا داره
    مهندسي برق وکامپيوتر
    علوم کامپيوتر
    آهنگسازي با کامپيوتر
    من باید چیو انتخاب کنم ؟ مهندسی برف و کامپیوتر گویا یه رشته دیگس فرق داره با مال من !
    Join OpenSource Movement

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdadd نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من دارم الان تو سایت نشا اطلاعاتمو ثبت می کنم رشته تحصیلیم مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم افزاره ، کلا توی رشته ها کامپیوتر فقط 3 تا داره
    مهندسي برق وکامپيوتر
    علوم کامپيوتر
    آهنگسازي با کامپيوتر
    من باید چیو انتخاب کنم ؟ مهندسی برف و کامپیوتر گویا یه رشته دیگس فرق داره با مال من !
    اگر دقت کرده باشین، سایت های دپارتمان خیلی از دانشگاه ها رشته برق(همه گرایش ها) و رشته کامپیوتر(همه گرایش ها)-Computer & Electrical Engineering- رو با هم جمع می بندن و یه جا ذکر می کنن.شما هم باید همون مهدسی برق و کامپیوتر و بزنین و گرایشتون رو نرم افزار انتخاب کنبن.

سلام به همه. دوستای عزیز بی زحمت منو راهنمایی کنن. من 31 تیر فارغ التحصیل می شم. 12 مرداد بلیط گرفتم. تمام کارای سفارت رو هم انجام دادم و ویزا رو هم گرفتم. دانشگاه هم تا قبل از 31 تیر گواهی فارغ التحصیلی نمیده. حالا سوال من اینه که من تو این 2 هفته به تمام کارای وزارت علوم و نظام وظیفه می رسم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط best_wise88 نمایش پست ها
    سلام به همه. دوستای عزیز بی زحمت منو راهنمایی کنن. من 31 تیر فارغ التحصیل می شم. 12 مرداد بلیط گرفتم. تمام کارای سفارت رو هم انجام دادم و ویزا رو هم گرفتم. دانشگاه هم تا قبل از 31 تیر گواهی فارغ التحصیلی نمیده. حالا سوال من اینه که من تو این 2 هفته به تمام کارای وزارت علوم و نظام وظیفه می رسم؟
    بله. اگر همه مراحل کارتون عادی پیش بره می تونید. قسمتی از کار که به شما بستگی داره مساله وثیقه است که سریعترینش پرداخت نقدی هست و زمانبرترین سند گذاشتن که دیگه خودتون باید انتخاب کنید.

دانشگاه اگه بتونی مخشونو بزنی فارغ التحصیلی رو میده ! من 14 تیر گرفتم
    Join OpenSource Movement

سلام به همگی

من نامه پذیرش را برای سفارت فرستادم برای ویزا گرفتن.از طرفی به زودی فارغ التحصیل میشم و مدرکم صادر خواهد شد.

می خواستم ببینم که کپی نامه پذیرش و کپی نامه فاند براشون قابل قبوله ؟

در ضمن کل این پروسه چقدر طول میکشه ؟ از زمان شروع به اقدام تا زمانی که مجوز خزوج را صادر کنن ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)