صفحه 54 از 335 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdadd نمایش پست ها
    دانشگاه اگه بتونی مخشونو بزنی فارغ التحصیلی رو میده ! من 14 تیر گرفتم
    14 تیر که گرفتی تاریخ فارغ التحصیلی رو کی زده؟

14 jتیر تاریخ فارغ التحصیلی 15 تیر تاریخ لغو معافی نظام وظیفه امروزم رفتم وزارت علوم گفت تا 3 شنبه برم نامه نظام وظیفه رو بگیرم
    Join OpenSource Movement

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

من امروز گرفتم نامه ی نظام وظیفه رو، ولی بهترین راه اینه که مدت 7 روز رو صبر کنید.البته این رو هم بگم برای کسایی که شرایط خاصی دارند مثل اونایی که برگ سبز براشون اومده بیشتر کمک می کنند. کلا مسئولین این بخش وزارت علوم خوبند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran.sahandi نمایش پست ها
    من امروز گرفتم نامه ی نظام وظیفه رو، ولی بهترین راه اینه که مدت 7 روز رو صبر کنید.البته این رو هم بگم برای کسایی که شرایط خاصی دارند مثل اونایی که برگ سبز براشون اومده بیشتر کمک می کنند. کلا مسئولین این بخش وزارت علوم خوبند.
    ممکن هست بگید کی شما تو نشا ثبت نام کردید؟ یعنی چند روز صبر کردید؟ توی سایت براتون پیامی اومد که برین اونجا؟
    کلاً اگه یه توضیحی بدین ممنون می شم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

بله من تو سیستم نشا ثبت نام کردم، کلا بعد از 7 روز برید پیش اقای موسوی حتی اگه سیستم مراحلش کامل نشده باشه ، کارهاتون رو انجام می دند،

مگه نامه‏هایی که میدن برای اداره گذرنامه برای کسی که ویزا داره با کسی که پاسپورت نداره فرق میکنه؟ از من اصلا چیزی در این مورد نپرسیدن، یک نامه صادر کردن که صدور گذرنامه و خروج از کشور بلا مانع است، ولی من هم پاسپورت دارم و هم ویزا! این چه جوری هستش؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط zeous66 نمایش پست ها
    من که نمیتونستم وارد پروفایل بشم رفتم خود وزارت علوم و خانم خسروی برام درست کردن. اگه مشکل منو دارید باید برید خود وزارت علوم و یا باهاشون تماس بگیرید. بهتره کل مدارک رو هم با خودتون ببرید.
    این رو هم بگم که تو این چند روز که من نتونستم برم تو پروفایل خودم، کارها تو وزارت علوم پیش رفته بود. یعنی اونا مدارک منو کامل دریافت کرده بودن و یکسری از تاییدها انجام شده بود. من که رفتم اصل مدارکو ازم خواست و بررسی کرد و بعد هم نامه نظام وظیفه رو بهم داد.
    دو نکته مهم رو اضافه کنم:
    1- اگه قبلا با هر ترفندی از کشور خارج شدید و ویزای امریکا رو گرفتید و توی پاسپورتتون دارید حتما اسکن ویزاتونو هم با مدارک دیگه آپلود کنید. چون اگه این کار رو نکنید ممکنه اونا فکر کنن که شما تازه می خواهید برای مصاحبه ویزای امریکا از کشور خارج بشید. اینو خانم خسروی به من گفت. برای کشورهای دیگه هم بهتره که اگه ویزا دارید اسکنشو تو مدارک بذارید.
    2- فقط یکبار پروفایل تشکیل بدید و اگه پروفایل شما مشکل داشت با وزارت علوم تماس بگیرید تا مشکلو حل کنن. تشکیل دو یا چند پروفایل با یک شماره ملی ممکنه تو سیستم آنلاین مشکل ساز بشه!
    موفق باشید

دوستان یه سوال فوری، برای upload کردن مدارک ( I۲۰ و نامه پذیرش) فقط می‌شه یک فایل رو upload کرد، من می‌خواستم ۳ صفحه I۲۰ و نامه پذیرش رو PDF کنم به صورت یک فایل پیوسته، اما فقط فرمت JPEG قبول میکنه، می‌شه فقط صفحه اول I۲۰ رو فرستاد؟ بدون نامه پذیرش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babakrezaie نمایش پست ها
    مگه نامه‏هایی که میدن برای اداره گذرنامه برای کسی که ویزا داره با کسی که پاسپورت نداره فرق میکنه؟ از من اصلا چیزی در این مورد نپرسیدن، یک نامه صادر کردن که صدور گذرنامه و خروج از کشور بلا مانع است، ولی من هم پاسپورت دارم و هم ویزا! این چه جوری هستش؟
    ۲ جور معرفی‌ هست به نظرم، یکی‌ واسه اخذ ویزا یا pick up ویزا، که مدت خروج یک ماه هست، یکی‌ هم واسه تحصیل که مدتش همون هست که تو I۲۰ اومده، مثلا واسه PhD حدود ۵ سال

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

حتما باید jpeg باشه، اگه نتونستید که 3 تا صفحه رو تو یکی جا بدیید(photoshop) همون یکی رو upload کنید بعد که برای پیگیری مدارک میرید از شما می خوانش و می تونید اونجا بدید، حتما اسکن مدارک رو رو فلش داشته باشید روز مراجعه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فوری، برای upload کردن مدارک ( I۲۰ و نامه پذیرش) فقط می‌شه یک فایل رو upload کرد، من می‌خواستم ۳ صفحه I۲۰ و نامه پذیرش رو PDF کنم به صورت یک فایل پیوسته، اما فقط فرمت JPEG قبول میکنه، می‌شه فقط صفحه اول I۲۰ رو فرستاد؟ بدون نامه پذیرش؟

دوستان یه سوال، من الان فارغ‌التحصیل شدم، امروز!

می‌خوام برم تشکیل پرونده بدم، اما هنوز clear نشدم!

اگه clear نشم، باز هم می‌تونم از این تشکیل پرونده استفاده کنم؟ مثلا برم جاهای دیگه apply کنم یا defer کنم؟

کلا اینکه تشکیل پرونده بدیم و بریم نظام وظیفه و وثیقه بذاریم، اما clear نشیم و خارج نشیم چه عواقبی داره!؟

ممنون میشم یه توضیح کامل در این مورد به من بدین!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)