صفحه 55 از 335 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

سلام گلم
    2ماه اجازه خروج از کشور داری که اگر نری یا باید بری سربازی یا باید حتما دوره بعدی که میخوای درس بخونی رو در ایران انجام بدی(یعنی مثلا اگه میخوای بری خارج ارشد بخونی دیگه باید همین جا بخونی) و لی بعد از این دوباره مشکلی نداری
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال، من الان فارغ‌التحصیل شدم، امروز!

می‌خوام برم تشکیل پرونده بدم، اما هنوز clear نشدم!

اگه clear نشم، باز هم می‌تونم از این تشکیل پرونده استفاده کنم؟ مثلا برم جاهای دیگه apply کنم یا defer کنم؟

کلا اینکه تشکیل پرونده بدیم و بریم نظام وظیفه و وثیقه بذاریم، اما clear نشیم و خارج نشیم چه عواقبی داره!؟

ممنون میشم یه توضیح کامل در این مورد به من بدین!

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnabi نمایش پست ها
    سلام گلم
    2ماه اجازه خروج از کشور داری که اگر نری یا باید بری سربازی یا باید حتما دوره بعدی که میخوای درس بخونی رو در ایران انجام بدی(یعنی مثلا اگه میخوای بری خارج ارشد بخونی دیگه باید همین جا بخونی) و لی بعد از این دوباره مشکلی نداری
    شما مطمئنی؟

خوب امدیمو من تا ۲ ماه دیگه clear نشدم، من چون دیروز فارغ‌التحصیل شدم ۶ ماه وقت دارم برم سربازی، شما مطمئنی ۲ ماه وقت دارم؟

یعنی‌ نمی‌شه تمدید کرد؟.... اصلا شاید خواستم defer کنم واسه spring و ۶ ماه دیگه برم؟ یعنی‌ میگید سریع برم پروندمو از جریان خارج کنم؟

Junior Member

سلام دوستان

یه سوال فوری ... ایمیل صحیح واحد اعزام دانشجو برای اینکه نامه پذیرش رو براشون ایمیل کنه دانشگاه خارجی ،چیه ؟

با تشکر فراوان

Banned

وقتی سیستم نشاء اررور میده چی کار باید کرد؟

با انواع و اقسام اکسپلورر امتحان کردم، انواع و اقسام اررور میده

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

فایل ها رو با حجم پایین و با فرمت درست بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط bbk_agp نمایش پست ها
    وقتی سیستم نشاء اررور میده چی کار باید کرد؟

با انواع و اقسام اکسپلورر امتحان کردم، انواع و اقسام اررور میده

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    از بخش کارگزینی، دبیرخونه، اینا بپرسید بهتون می گن. یه گواهی اشتغال به کار باید بگیرید که توش نوشته باشه شما به عنوان سرباز در این دانشگاه دارید امریه تون رو می گذرونید. قطعاً بهتون می دن.
    درست شد. من یک نامه از دانشگاه محل امریه بردم که به عنوان "حکم" معروف است. وزارت علوم هم قبول کرد.
    راهنمای تحصیل در خارج از کشور: 1- اپلای میکنید. 2- ادمیشن میگیرید. 3- میرید تحصیل میکنید!

Junior Member

سلام
    2 تا سوال:
    1- I20 من دست سفارته و هنوز کلیر نشدم. این سیستم نشا هم ثبت نام کردم که برم کارا خروج از کشورم رو انجام بدم (زمان کمی دارم). حالا که اصل I20 دستم نیست، اگه بگم دانشگاه اسکنش رو بفرسته (به همون آدرس ایمیل که تو سایت گفته) کافیه؟ نامه نظام وظیفه بهم می دن یا باید اصلش حتما باشه؟
    2- اگه این مرحله ی بالا که عرض کردم حل شد و خروجی گرفتم و حالا به هر دلیلی ویزام به موقع نیومد و defer کنم برای ترم بعد، می تونم برم یه کشور دیگه این 4 ماه اونجا یجوری سر کنم؟ یا مشکل نظام وظیفه ای پیش میاد؟ (با توجه به این که برای Master می رم. دورش دو ساله ولی تو I20 زده 36 ماه)
    ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن

اینجا که نوشته اصل و کپی مدرک تافل رو میخواد... خوب ETS‌ اصلا اصلش رو برای من نفرستاده و من پرینت سایت رو فقط دارم. به این موضوع گیر میدهد ؟

اولا که یک جور نامه بیشتر نیست، شما برات معافیت به مدت طول دوران تحصیلت صادر میشه از نظام وظیفه، ولی یک نامه از وزارت علوم یک نامه میبری که توش نوشته صدور گذرنامه و خروج از کشور نامبرده بدون اخذ عوارض خروج از کشور بلا مانع است، بعد یک عطف میزنه به معافیت تحصیلی که از نظام وظیفه گرفتی.
    برای مورد شما، بهشون بگو که پروندت را نگه دارندف هر وقت که بهشون گفتی نامه‏ات را بزنند، چون از هر تاریخی که نامه صادر بشه، به مدت دوماه فرصت داری از کشور خارج بشی.
    آخر اینکه، برادر من شما که این فرایند را انجام ندادی، بزار دیگران جواب سوال را بدن، من بالا یک سوال پرسیدم، شما خودت این کار را انجام ندادی، اومدی داری جواب میدی، اینطوری بچه‏ها دچار اشتباه میشند. میدونم قصد و نیتت کمک هستش، ولی بهتره که وقتی جواب بدیم که مطمئن باشیم. من اینایی که گفتم را یا خودم انجامشون دادم، یا از خانوم خسروی یا آقای امیرارجمندی پرسیدم.

سلام. ببخشید کسی می دونه وزارت علوم پنج شنبه ها هم باز هست یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)