صفحه 58 از 335 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    آخه نظام وظیفه تهران اگه آدرس شهرستانو بهشون بدی فوراً میگن برو شهر خودت، یعنی وقتی برای مصاحبه میخواستم اجازه خروج بگیرم که این طور بود
    اون ربطی‌ به وزارت علوم نداره، و قانون خود نظام وظیفه هست، وزارت علوم اگه این حرفو به شما زده واسه این بوده که شما اگه شناسنامت صادره از تهران نیست الکی‌ نری تهران، چون ظاهراً محل تولد مهم هست! و بری نظام وظیفه تهران کارتو انجام نمید، وزارت علوم از سر خیر خواهی‌ اینو به شما گفته!
    من دقیق در جریان وثیقه برای خروج به منظور ادامه تحصیل نیستم، اما ظاهراً برای این قسمت همه، حتا شهرستانیا باید به تهران مراجعه کنند. مطمئن نیستم. فردا قراره یکی‌ بره دنبال کارم!

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

آخه نظام وظیفه تهران اگه آدرس شهرستانو بهشون بدی فوراً میگن برو شهر خودت، یعنی وقتی برای مصاحبه میخواستم اجازه خروج بگیرم که این طور بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    اون ربطی‌ به وزارت علوم نداره، و قانون خود نظام وظیفه هست، وزارت علوم اگه این حرفو به شما زده واسه این بوده که شما اگه شناسنامت صادره از تهران نیست الکی‌ نری تهران، چون ظاهراً محل تولد مهم هست! و بری نظام وظیفه تهران کارتو انجام نمید، وزارت علوم از سر خیر خواهی‌ اینو به شما گفته!
    من دقیق در جریان وثیقه برای خروج به منظور ادامه تحصیل نیستم، اما ظاهراً برای این قسمت همه، حتا شهرستانیا باید به تهران مراجعه کنند. مطمئن نیستم. فردا قراره یکی‌ بره دنبال کارم!
    من الان تمام کارهای مربوط به گذاشتن وثیقه و معافیت تحصیلی و انجام دادم، هم وزارت علوم و هم نظام وظیفه این طوری عمل کردن که فقط نظام وظیفه تهران. من خودم از مشهد بلند شدم رفتم تهران کارهام و انجام دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    من الان تمام کارهای مربوط به گذاشتن وثیقه و معافیت تحصیلی و انجام دادم، هم وزارت علوم و هم نظام وظیفه این طوری عمل کردن که فقط نظام وظیفه تهران. من خودم از مشهد بلند شدم رفتم تهران کارهام و انجام دادم
    آدرس خونه تونو هر دو جا مشهد دادین؟ دم در، فرمی که اون سربازه بهتون میده، فرق داره به فرمی که به اونایی میده که مثلاً برای جی آر ای میخوان خارج شن؟

رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

آدرس خونه تونو هر دو جا مشهد دادین؟ دم در، فرمی که اون سربازه بهتون میده، فرق داره به فرمی که به اونایی میده که مثلاً برای جی آر ای میخوان خارج شن؟
    اصلاً از من آدرس خونه نخواستن، هیچ سربازی هم دم در به من فرمی نداد. من نامه وزارت علوم نشون سرباز دم در می دادم من راه میداد همین!

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

بایستی یک کپی از دانشنامه به وزارت علوم بدید تا اونها به شما نامه گذرنامه و بدن. چون من هم همین کار و کردم
    نیازی به دادن کپی دانشنامه نیست. من خودم چون دانشگاه دانشنامه رو دیر آماده میکرد و من وقت مصاحبه داشتم با آقای موسوی تو وزارت علوم صحبت کردم و شرایطمو گفتم، گفت کپی فیشهای واریزی رو بده مسئول دانشنامه تو دانشگاه روش بنویسه که فیش در قبال دانشنامه پرداخت شده و امضا کنه. که البته کار به اینجا هم نکشید و دانشگاه خودش یه نامه داد که من تسویه کردم و با همون نامه بدون دانشنامه نامه گذرنامه رو گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط arash642004 نمایش پست ها
    نیازی به دادن کپی دانشنامه نیست. من خودم چون دانشگاه دانشنامه رو دیر آماده میکرد و من وقت مصاحبه داشتم با آقای موسوی تو وزارت علوم صحبت کردم و شرایطمو گفتم، گفت کپی فیشهای واریزی رو بده مسئول دانشنامه تو دانشگاه روش بنویسه که فیش در قبال دانشنامه پرداخت شده و امضا کنه. که البته کار به اینجا هم نکشید و دانشگاه خودش یه نامه داد که من تسویه کردم و با همون نامه بدون دانشنامه نامه گذرنامه رو گرفتم
    سلام
    این فرایند کارای داخل دانشگاه چقدر طول کشید؟ برای کدوم دانشگاه هستید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash642004 نمایش پست ها
    آخه مساله اینجاست که دانشگاه ما تا ۲۲ مرداد تعطیله!! من چی کار باید بکنم حالا؟ اگه تا ۲۲ وایسم که اصلا به ترم پاییز نمیرسم.. با این همه دوندگی که داشتم!!! با همون فیش واریزی خدا کنه حل شه!

Banned

دانشگاهی که پذیرش گرفتید اسمش تو لیست وزارت علوم نیست یا این که اسمش جزو دانشگاه های غیر قابل قبوله؟
    اگر اسمش تو غیر قابل قبول ها هست که نمی تونید کاری بکنید، اما اگر اسمش تو لیست نیست باید برید وزارت علوم تا ارزشیابیش کنن.

کارهای نظام وظیفه فقط از طریق معاونت نظام وظیفه در میدان سپاه تهران انجام میشه ولاغیر، اما می تونید وثیقه و در هر بانکی که مایلید بذارید (البته یکم باید چک و چونه بزنید با امور مالی نظام وظیفه)
    مرسی که جواب دادین...

مگه وزارت علوم لیست غیرقابل قبول هم داره؟ نمی دونستم... دانشگاه من در لیست دانشگاه های مورد تایید نیست، و مورد سوال منم همین تو لیست مورد تایید ها بود...

این لیست غیرقابل قبول ها کجاست؟

مرسی

رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط bbk_agp نمایش پست ها
    مرسی که جواب دادین...

مگه وزارت علوم لیست غیرقابل قبول هم داره؟ نمی دونستم... دانشگاه من در لیست دانشگاه های مورد تایید نیست، و مورد سوال منم همین تو لیست مورد تایید ها بود...

این لیست غیرقابل قبول ها کجاست؟

مرسی
    تو همون صفحه سایت وزارت علوم که لیست دانشگاه های مورد تایید هر کشور و زده، آخر لیست اسم دانشگاه های غیر قابل قبول و هم زده. بعضی ها کلاً مورد تایید نیستند، بعضی ها تا یک مقطع خاص

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

نقل قول نوشته اصلی توسط emrzed نمایش پست ها
    آخه مساله اینجاست که دانشگاه ما تا ۲۲ مرداد تعطیله!! من چی کار باید بکنم حالا؟ اگه تا ۲۲ وایسم که اصلا به ترم پاییز نمیرسم.. با این همه دوندگی که داشتم!!! با همون فیش واریزی خدا کنه حل شه!
    شماره حساب وزارت علوم مشخصه، شماره رو از فیش بهشون نشون بده، یکم چونه بزنی فکر کنم حل بشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)