صفحه 6 از 335 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائيد پذيرش :لطفا کسانی که رفتن وزارت علوم جواب بدن

بله، اتفاقاً من هم واسۀ آلمان اقدام می کنم، ولی اگه کانادا ویزا نداد و خواستی بری آلمان باید این مساله رو به وزارت علوم و نظام وظیفه اطلاع بدی.

البته همۀ این ها وقتی هستش که شما مشمول باشی و وثیقه گذاشته باشی و بعداً بخوای برگردی وثیقه رو پس بگیری وگرنه که هیچی. بی خیال!

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تائيد پذيرش :لطفا کسانی که رفتن وزارت علوم جواب بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط maziaar83
    پذیرش مشروط اصلاً اشکالی نداره، مال من هم مشروط بود.
    فقط اون خانومه کارشناس کانادا، شرط رو می خونه ببینه چیه، مال من مدرک لیسانس بود، اگه منطقی باشه ok می ده.

مهم نیست اگه دانشگاه عوض بشه، من اینو از خانم اصفهانی پرسیدم، فقط باید مراحل رو تکرار کنی.

البته نظام وظیفه به عوض شدن کشور خیلی گیر می ده، مثلاً پذیرش کانادا ارائه کنی و پاسپورت بگیری بعد بری آلمان، وقتی برگردی حالتو می گیرند!!!

ممنون! لطف بسیار کردی. امیدوارم خانم کارشناس سوئد هم آدم خوبی باشد!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

arshakhgari
    Guest

پیش فرض وزارت علوم و پرینت نامۀ پذیرش برای تشکیل پرونده

سلام. من توی پیام ها خوندم که ظاهراً اگر از pdf نامۀ پذیرش پرینت بگیریم وزارت علوم برای تشکیل پرونده قبول نمیکنه. می خواستم ببینم تا حالا کسی با پرینت تونسته اونجا پرونده تشکیل بده؟ من تازه دیروز نامۀ پذیرشم از کانادا پست شده اونم با پست عادی!! یعنی حداقل 3 هفته دیگه میرسه... کسی می تونه راهنماییم کنه چیکار کنم؟

پیش فرض پاسخ : وزارت علوم و پرینت نامۀ پذیرش برای تشکیل پرونده

نقل قول نوشته اصلی توسط arshakhgari
    سلام. من توی پیام ها خوندم که ظاهراً اگر از pdf نامۀ پذیرش پرینت بگیریم وزارت علوم برای تشکیل پرونده قبول نمیکنه. می خواستم ببینم تا حالا کسی با پرینت تونسته اونجا پرونده تشکیل بده؟ من تازه دیروز نامۀ پذیرشم از کانادا پست شده اونم با پست عادی!! یعنی حداقل 3 هفته دیگه میرسه... کسی می تونه راهنماییم کنه چیکار کنم؟
    من هم همين مشكل رو داشتم.جاي شما خالي بعد از پيمودن 1200 كيلومتر راه و تشريف بردن به وزارت علوم گفتن اين برو بذار لب كوزه آبشو بخور!!!!واسه من هم PDf بود كه دو تا امضا هم زيرش داشت.گفتن فقط اصله نامه پذيرش!!!!خلاصه شما حساب كن كه من از خانم اصفهاني تا اون رئيسشون كه دكتر متكان باشه رفتم و دادو قال راه انداختم كه چطور سفارت واسه ويزا دادن كه خيلي كار مهميه اين پرينتو قبول مي كنه ولي شماها كلاسه كارتون بالاتره؟؟؟اونا هم كه الا و لله قبول نداشتن و مي گفتن مزغ يه پا داره!!!مجبور شدم صبر كنم تا اصلش بياد.
    پيشنهاد:
    شما ايميل بزن بگو پذيرشتو DHL‌كنن كه اين تنها راهيه كه كارت زودتر انجام بشه.(البته اگه اون قبول كنن!!!)
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

اصلشو می خوان وگرنه باید اونقدر طبیعی باشه که نفهمن.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Junior Member

سلام.
    ببخشید شما برای چی می خواین وزارت علوم پرونده تشکیل بدین؟ مگه این کارم جزء مراحل ویزا گرفتنه؟
    بعد اینکه سفارت پرینت قبول می کنه؟ با پرینت میشه اقدام کرد؟

ممنون
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

Junior Member

تشكيل پرونده در وزارت علوم براي دريافت مجوز براي گرفتن پاسپورت انجام ميشه نه ويزا. ولي گرفتن پاس پيش نيازي براي گرفتن ويزاست و تا اون نباشه نمي توان دنبال ويزا رفت. ضمنا اين مشكل فقط براي ما وجود داره و خوشبختانه خانم ها نيازي به اين كارا ندارن. خوش به حالتون

Junior Member

به نظر من اگه بتوني يه چيز مرتب ببرس حله، زياد دقت نمي کنند.

Junior Member

سلام
    بچه ها برای من officialشو ایمیل کردن(رنگی بود)
    همونو بردم وزارت علوم و در ضمن گفته بودم که برامDHL کنن و اونا هم کردن ولی من با همون پرینت رنگی نامه رفتم وزارت علوم
    خانوم اصفهانی گفت این اصلش نیست هست؟؟؟ گفتم این Officialهستش
    اونم ابروشو بالا انداخت و قبول کرد...پروندم تشکیل شد و البته بعد از 3روز اصل نامه هم اومد
    موفق باشین

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض تشکیل پرونده در وزارت علوم

سلام
    وقتی در وزارت علوم تشکیل پرونده میدیم در نهایت بهمون یه نامه معافیت تحصیلی میدن که باید ببریم نظام وظیفه.
    تو این نامه اصلا ذکر نشده که به شخص اجازه خروج بدید یا کجا میخواد بره و چه تاریخی میخواد بره.
    میخواستم ببینم حالا اگه به فرض بخوایم بریم قبرس برای مصاحبه، با این نامه اول باید کجا بریم و آیا نیاز به مدرک دیگه ای هست یا خیر؟
    ممنون
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)