صفحه 60 از 335 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    لطفا پست هارو با دقت بیشتری بخونید که ابهام براتون پیش نیاد...

شما می‌شه بگید گرفتن مدرک چه ارتباطی‌ با پرداخت بدهی داره؟
    من نگفتم دانشگاه بدون نامه وزارت علوم دانشنامه شما رو میده، گفتم بدهی رو میتونید پرداخت کنید!
    این کارو من هم در لیسانس انجام دادم هم در ارشد، حتا یک بار هم وزارت علوم نرفته بودم اما بدهیم رو دانشگاه بر اساس سهمیه منطقه ۱ یا ۲، حالا هرچی‌ بودید، مشخص کرد، شماره حساب داد، و پرداخت کردم!
    قبل از رفتن به وزارت علوم هم بدهیم رو نقدا پرداخت کرده بودم! حالا اگه شما اصرار داری نمی‌شه دیگه بحثش جداست
    هنوز هم دانش نامه رو نگرفتم، بر خلاف اون حرفی‌ که شما زدین!

شاید اصلا ۲ تا نامه مختلف وجود داره، ! امروز نامه‌ای که وزارت علوم به من داد، بردم اداره نظام وظیفه تهران برای کاری وثیقه، و کارم پیش رفت.... حالا دیگه نمیدونم نامه دومی‌ هم هست یا نه...
    ببینید نهایت تمام این نامه ها و این کارها نامه اجازه خروج وزارت علوم به گذرنامه. شما بعد از این که نامه از وزارت علوم گرفتید بردید نظام وظیفه و بعد نظام وظیفه نامه معافیت و داد که ببرید وزارت علوم، اون وقت دو تا حالت پیش میاد (من قبلا این ها و گفتم) یا شما مدرک و داری یا نداری.

اگر مدرکت و داری یک کپی ازش میدی به اونها و همون جا بهت نامه گذرنامه و میدن
    اگر مدرکت و نداری باید بری از دانشگاه بگیری که این جا دو حالت رخ میده:

1- از تسهیلات تحصیلات رایگان استفاده کردی (دانشجوی روزانه بودی)
    2- به غیر از حالت اول باشی (یعنی تمامی حالت های دیگه، شبانه، آزاد، غیر انتفاعی و ...)

اگر جالت یک باشی وزارت علوم فقط یک نامه به شما میده که اول بری مدرکت و بگیری و وقتی با مدرکت برگشتی وزارت اون وقت نامه گذرنامه و میده
    ااگر حالت دوم باشی دو تا نامه میده. هم نامه به دانشگاه برای آزاد کردن مدارک (به خاطر عدم داشتن کارت پایان خدمت) و هم نامه به گذرنامه.

در نتیجه شما هنوز به قسمت گرفتن نامه به دانشگاه نرسیدید. برای دادن نامه به نظام وظیفه از شما دانشنامه نمی خوان، همون ظور که گفتم بعد از معافیت تحصیلی دانشنامه و می خوان

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها

اگر جالت یک باشی وزارت علوم فقط یک نامه به شما میده که اول بری مدرکت و بگیری و وقتی با مدرکت برگشتی وزارت اون وقت نامه گذرنامه و میده
    ...
    در نتیجه شما هنوز به قسمت گرفتن نامه به دانشگاه نرسیدید. برای دادن نامه به نظام وظیفه از شما دانشنامه نمی خوان، همون ظور که گفتم بعد از معافیت تحصیلی دانشنامه و می خوان
    طبق صحبت شما، وقتی وزارت بهتون نامه داد که برین مدرکتونو بگیرین، تا دانشنامه رو نری از دانشگاه بگیری، (که 3-4 هفته طول می کشه) نمی تونی از کشور خارج شی؛ ولی این در حالیه که من خیلیا رو دیدم که بدون این که مدرک شونو بگیرن خارج میشن و مدرک شونو بعداً براشون پست می کنن، فکر می کنم یه حالتی وجود داره که وقتی مدرک وزارت علومو می بری دانشگاه؛ خود دانشگاه برات اجازه خروج خطاب به نظام وظیفه صادر کنه، نه؟

در مورد روند پرونده، اگر هفت روز گذشته که حتماً باید بری و گرنه یا نرو یا این که اگر رفتی باید بری پیش آقای موسوی، اگر حالش خوب باشه کارت و راه می ندازه ولی هیچ تضمینی نداره
    ممنون، یعنی این پیامها و فلوچارت کشکیه؟ تاثیر نداره به نظر تون؟ کجا میشه پیداش کرد این آقای موسوی رو؟ طبقه همکفه؟ اسم شو زده رو میزش؟

رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    طبق صحبت شما، وقتی وزارت بهتون نامه داد که برین مدرکتونو بگیرین، تا دانشنامه رو نری از دانشگاه بگیری، (که 3-4 هفته طول می کشه) نمی تونی از کشور خارج شی؛ ولی این در حالیه که من خیلیا رو دیدم که بدون این که مدرک شونو بگیرن خارج میشن و مدرک شونو بعداً براشون پست می کنن، فکر می کنم یه حالتی وجود داره که وقتی مدرک وزارت علومو می بری دانشگاه؛ خود دانشگاه برات اجازه خروج خطاب به نظام وظیفه صادر کنه، نه؟
    این و مطمئنم که دانشگاه نامه به اداره گذرنامه (نه نظام وظیفه) نمیده، فقط خود وزارت علوم میده.
    در ارتباط به موضوع فرستادن مدرک بعد از خروج، شاید اون افراد مشکل خروج از کشور نداشتن. من اینجاش و نمی دونم بهتر از خود خانم خسروی بپرسید

رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

ممنون، یعنی این پیامها و فلوچارت کشکیه؟ تاثیر نداره به نظر تون؟ کجا میشه پیداش کرد این آقای موسوی رو؟ طبقه همکفه؟ اسم شو زده رو میزش؟
    ببنید کشکی کشکی نیست، من مال خودم پیام دادن که پذیرش شما در شورا پذیرفته شده با اصل مدارک بیاد، این پیام و دقیقاً روز هفتم بعد از آپلود کردن مدارک واسم زدن. دقت کنید بعد از هفت روز واسه من زدن نه زودتر.
    آقای موسوی همون طبقه همکف رو به روی خانم خسروی اون طرف اتاق نشسته و سرش هم از همه شلوغ تره و اسمش هم رو دیوار زده. اونجا بری همه ارجاعت می دن به همین آقای موسوی

ببنید کشکی کشکی نیست، من مال خودم پیام دادن که پذیرش شما در شورا پذیرفته شده با اصل مدارک بیاد، این پیام و دقیقاً روز هفتم بعد از آپلود کردن مدارک واسم زدن. دقت کنید بعد از هفت روز واسه من زدن نه زودتر.
    آقای موسوی همون طبقه همکف رو به روی خانم خسروی اون طرف اتاق نشسته و سرش هم از همه شلوغ تره و اسمش هم رو دیوار زده. اونجا بری همه ارجاعت می دن به همین آقای موسوی
    آها، پس باید منتظر پیام «پذیرفته شدن پذیرش» باشم نه کامل بودن مدارک.

اونایی هم که بی مدرک رفتن سربازی معاف نبودن. تعداد شونم کم نیس.

امکان تعویق تعهدات که این اداره ارائه می کنه رو کسی خبر داره چطوریه؟ ازش استفاده کردین؟

خیر، من بعد از ۱۱ روز هنوز نوشته بود مدارک کامل است، و رفتم اونجا و کاراشو انجام دادن، بعد از ۷ روز برید، اگر عجله دارید، زود تر هم می‌شه، دوستان رفتند و شده، حتا بعد از یک روز، اما باید دلیل منطقی‌ داشته باشید.......اگر عجله ندارید، بذارید هفت روز بگذره...

رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

همونطور که mohammad8816 گفت در هر صورت شما باید بعد از روز هفتم برید و گرنه کارتون عقب میوفته

Banned

همونطور که mohammad8816 گفت در هر صورت شما باید بعد از روز هفتم برید و گرنه کارتون عقب میوفته
    روزهای پنجشنبه هم حسابه تو این 7 روز؟ اصلا پنجشنبه ها وزارت علوم بازه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)