صفحه 63 از 335 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    من نامه وزارت علومو گرفتم خطاب به نظام وظیفه، کاری که باید بکنم اینه؟

1-برم نظام وظیفه وثیقه بذارم، بعد یه نامه بگیرم خطاب به وزارت علوم،

2-وزارت علوم یه نامه میده به دانشگاه،

3-میرم دانشگاه تسویه حساب می کنم پول مدرکو میدم درخواست دانشنامه می کنم یه نامه می گیرم خطاب به وزارت علوم،

4-میرم وزارت علوم نامه می گیرم به اداره گذرنامه؛

این چیزی که نوشتم درسته؟
    آره درسته ولی لازم نیست حتما دانشنامه رو بگیری. میتونی فقط تسویه حساب کنی و از دانشگاه یه نامه تسویه بگیری . و بعد با نامه تسویه بری وزارت تا بهت نامه گذرنامه بدن. اگه هم حالا دانشگاهتون دانشنامه رو زود میداد/ دانشنامه رو بیگیر.

Junior Member

من نامه وزارت علومو گرفتم خطاب به نظام وظیفه، کاری که باید بکنم اینه؟

1-برم نظام وظیفه وثیقه بذارم، بعد یه نامه بگیرم خطاب به وزارت علوم،

2-وزارت علوم یه نامه میده به دانشگاه،

3-میرم دانشگاه تسویه حساب می کنم پول مدرکو میدم درخواست دانشنامه می کنم یه نامه می گیرم خطاب به وزارت علوم،

4-میرم وزارت علوم نامه می گیرم به اداره گذرنامه؛

این چیزی که نوشتم درسته؟
    ضمنا لازم نیست تا به شماره ۲ برسی. قبل اینکه وزارت به دانشگاتون نامه بده میتونی بری پول رو بریزی و نامه تسویه رو بگیری(اگه عجله داری). یهنی حتی قبل اینکخ وثیقه هم بذاری میتونی این کار رو انجام بدی. نامه شماره ۲ فقط واسه گرفتن اصل دانشنامه از دانشگاهه.

نقل قول نوشته اصلی توسط emrzed نمایش پست ها
    ضمنا لازم نیست تا به شماره ۲ برسی. قبل اینکه وزارت به دانشگاتون نامه بده میتونی بری پول رو بریزی و نامه تسویه رو بگیری(اگه عجله داری). یهنی حتی قبل اینکخ وثیقه هم بذاری میتونی این کار رو انجام بدی. نامه شماره ۲ فقط واسه گرفتن اصل دانشنامه از دانشگاهه.
    خیلی ممنون ولی از دانشگاه مون که پرسیدم گفت نامه رو بیار بعد.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering / Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

با توجه به این بند توی سایت نشا:
    "
    براي متقاضیانی که دارای اصل پذیرش و همچنین متقاضیان تحصیل در آمریکا که دارای اصل فرم i-20 نیستند، می بایستی اصل پذیرش آنها و یا فرم i-20 به ایمیل eshteghal.tahsil@gmail.com از طریق دانشگاه پذیرش دهنده برای این واحد ارسال شود و متقاضیان هنگام مراجعه برای دریافت نامه معافیت تحصیلی، می بایست اصل مدارک را همراه خود داشته باشند.
    "

این به این معنیه که حتی اگه دانشگاه پذیرش رو به این ایمیل ارسال کنه، باز هم باید موقعی که مراجعه میشه به وزارت علوم اصل پذیرش (کاغذی) هم همراهمون باشه؟ یا همون ایمیل کافیه؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط desert نمایش پست ها
    با توجه به این بند توی سایت نشا:
    "

"

این به این معنیه که حتی اگه دانشگاه پذیرش رو به این ایمیل ارسال کنه، باز هم باید موقعی که مراجعه میشه به وزارت علوم اصل پذیرش (کاغذی) هم همراهمون باشه؟ یا همون ایمیل کافیه؟
    من یکبار که رفته بودم وزارت علوم، یه بنده خدایی اومده بود که پرینت نامه پذیرشی که یکی از این موسساتی که پذیرش می گرفتن و آورده بود. با اون ازش قبول نمی کردن، اما فرستادنش پیش یک آقایی که الان اسمش یادم نیست، فکر کنم معاون اداره بورس بود، اونم گفت فعلاً نامه نظام وظیفه و بهش بدن، اما برای گرفتن نامه اجازه خروج از کشور حتماً باید اصل پذیرش و بیاره

سلام دوست عزیز

من 15 روز پیش مشکل شما رو داشتم البته از اروپا پذیرش داشتم. به اونها میل زدم و پذیرشم رو فرستادن به میل وزارت علوم و خودم هم یه پرینت از روی پذیرش گرفتم (رنگی بود ولی به عنوان کپی بردم) بردم اونجا و اصلا مشکلی هم نبود
    نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    من یکبار که رفته بودم وزارت علوم، یه بنده خدایی اومده بود که پرینت نامه پذیرشی که یکی از این موسساتی که پذیرش می گرفتن و آورده بود. با اون ازش قبول نمی کردن، اما فرستادنش پیش یک آقایی که الان اسمش یادم نیست، فکر کنم معاون اداره بورس بود، اونم گفت فعلاً نامه نظام وظیفه و بهش بدن، اما برای گرفتن نامه اجازه خروج از کشور حتماً باید اصل پذیرش و بیاره

بهترین مسیر برای رفتن از وزارت علوم به اداره گذرنامه با مترو، تاکسی یا اتوبوس چیه؟

بهترین مسیر برای رفتن از وزارت علوم به اداره گذرنامه با مترو، تاکسی یا اتوبوس چیه؟
    از میدان صنعت تاکسی یا اتوبوس برای میدان صادقیه سوار بشید و از اونجا تاکسی برای اداره گذرنامه.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    بعد از اینکه تو سایت نشا ثبت نام کردم به من پیغام دادن مشخصات پذریشت رو اصلاح کن، رفتم دیدم همه مشخصاتی رو که وارد کردم تغییر دادن و من هرچی تلاش میکنم درست کنم باز هم ارور میده
    چون تهران نیستم برام مقدور نیست حضوری مراجعه کنم
    باید چی کار کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط omid88 نمایش پست ها
    سلام
    بعد از اینکه تو سایت نشا ثبت نام کردم به من پیغام دادن مشخصات پذریشت رو اصلاح کن، رفتم دیدم همه مشخصاتی رو که وارد کردم تغییر دادن و من هرچی تلاش میکنم درست کنم باز هم ارور میده
    چون تهران نیستم برام مقدور نیست حضوری مراجعه کنم
    باید چی کار کنم؟
    ممنون
    برای من هم اینطوری بود. باید حضوری برین وزارت علوم همون دفتر اعزام با هزینه شخصی پیش آقای مقیسه ببینین اون چی میگه. من مجبور شدم دوباره از اول ثبت نام کمک.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)