صفحه 94 از 335 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم

سلام
    من ترم آخر کارشناسی هستم و برای پاییز آینده پذیرش PhD دارم. با توجه به این که اصل نامه پذیرش رو باید به سفارت تحویل بدم و اون جا هم 4 ماه ممکنه طول بکشه تا ویزا صادر کنن، می خواستم اول از همه با نامه ی پذیرش در وزارت علوم پرونده تشکیل بدم (احتمالاً اواخر اسفند) و اجازه خروج بگیرم، بعد هم offer letter رو بدم به سفارت. آیا اصلاً این امکان پذیر هست، با توجه به این که هنوز فارغ التحصیل نشدم؟ در ضمن شنیدم که بعد از صدور اجازه خروج، شخص دو ماه فرصت داره بره، در حالی که من در بهترین حالت مرداد ماه می تونم برم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    سلام
    من ترم آخر کارشناسی هستم و برای پاییز آینده پذیرش PhD دارم. با توجه به این که اصل نامه پذیرش رو باید به سفارت تحویل بدم و اون جا هم 4 ماه ممکنه طول بکشه تا ویزا صادر کنن، می خواستم اول از همه با نامه ی پذیرش در وزارت علوم پرونده تشکیل بدم (احتمالاً اواخر اسفند) و اجازه خروج بگیرم، بعد هم offer letter رو بدم به سفارت. آیا اصلاً این امکان پذیر هست، با توجه به این که هنوز فارغ التحصیل نشدم؟ در ضمن شنیدم که بعد از صدور اجازه خروج، شخص دو ماه فرصت داره بره، در حالی که من در بهترین حالت مرداد ماه می تونم برم.
    در مورد اینکه تا فارغ التحصیل نشده باشید در وزارت علوم براتون پرونده تشکیل نمی دن مطمئنم چون خودمم شرایط شما رو داشتم. الان 2 ماه نامه پذیرشم اومده اما چون هنوز دفاع نکردم نشد. اما در مورد سوال های دیگه شما من اطلاعی ندارم.

سلام
    اینجا کسی تونسته با استفاده از سیستم نشا بدون خرید مدرک و با گذاشتن وثیقه برای سربازی و خرید مدرک اپلای کنه؟
    میشه توضیح بده که مراحل کارش چیه؟ چطور بدون خرید مدرک تونسته پذیرش بگیره تا خرید مدرکش رو به تعویق بندازه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

تا شش ماه اجازه خروج داری که اگه ویزا نیاد 6 ماه دیگه هم میشه تمدید کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    سلام

اگر بتونی بگی که برای سایت نشا ایمیل کنه دانشگاه از همه بهتره ایمیلش اینه eshteghal.tahsil@gmail.com

نقل قول نوشته اصلی توسط ioioi نمایش پست ها
    سلام .
    برای گرفتن پاسپورت از پذیرش پرینت بگیرم ببرم سفارت مهر کنه یا مهر سفارت لازم نیست بدون مهر سفارت هم قبول می کنن؟
    I don`t need time.What i need is a Deadline

Junior Member

دانشگاه پذیرش رو ای میل کنه؟(این کار رو میکنه؟)
    اگر میل نکرد خواستیم پرینت پذیرش رو ببریم مهر سفارت لازم نیست؟

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    تا شش ماه اجازه خروج داری که اگه ویزا نیاد 6 ماه دیگه هم میشه تمدید کرد.
    دوست عزیز شما مطمئن هستید امکانش هست که برای 6 ماه اضافه هم قابل تمدیده مهلت خروج؟(اگر ویزا نگرفتیم؟)

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

تا همین الان که اینو می نویسم اینو اطلاع دارم، البته همین امروز به یکی از دوستام که پدرش تو قسمت اعزام به خارج دانشجویان وزارتخونه کار می کنه گفتم که بپرسه.
    آپدیت ترین خبر بزودی اینجا می ذارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    دوست عزیز شما مطمئن هستید امکانش هست که برای 6 ماه اضافه هم قابل تمدیده مهلت خروج؟(اگر ویزا نگرفتیم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    بله قابل تمدید هستش

Junior Member im_am آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

سلام
    دوستانی که تجربه دارن ممکنه راهنمایی کنن.برای مثال من 30 فلان ماه آخرین امتحان از آخرین ترمم هست.پذیرش هم دارم.از 30 اون ماه چه مدت طول میکشهمن پاس بگیرم .کل مراحل دیگه مدرک و وزارت علوم و نظام وظیفه و .........
برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)