صفحه 1 از 135 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1345

موضوع: لطفا راهنمایی کنید در مورد گرامر تافل

Junior Member

پیش فرض لطفا راهنمایی کنید در مورد گرامر تافل

دوستان عزیز سلام
    من برای گرامر کتاب های لانگمن و Grammar workbook را خوانده ام ولی حداکثر امتیاز 28 از 40 می شود . چطوری می توانم امتیاز بیشتری بدست بیاورم.
    لطفا راهنمایی نمایید.

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید در مورد گرامر تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط zary
    دوستان عزیز سلام
    من برای گرامر کتاب های لانگمن و Grammar workbook را خوانده ام ولی حداکثر امتیاز 28 از 40 می شود . چطوری می توانم امتیاز بیشتری بدست بیاورم.
    لطفا راهنمایی نمایید.
    نمونه سوالات قبلي تافل ميتونه كمك بزرگي بهت كنه.اصولا تستاي گرامر خيلي روتينه و تقريبا مشخصه كه چه نكاتي تو امتحان مباد.علاوه بر نمونه سوالات تافل سعي كن دايره لغتت رو هم بالا ببري..
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

جزوه آريان پور رو كه توي سايت هم هست دانلود كن خيلي مفيده
    تست ها گرامر خود تافل رو هم تقريبا از سال 1990 به بعدش رو راحت مي توني تو WEB پيدا كني (‌يه نسخه با حل چيني هست كه بدرد بخوره)
    كتاب Barons رو هم بخون ولي خيلي به هش گير نده چون ديتيل زياد گفته
    اگه كتاب Kaplan Pbt رو هم گير بياري خيلي عاليه ( آريانپور از روي اون مي گفت)
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Junior Member

سلام ازراهنمائی دوستان خیلی ممنونم
    من جزوه آریانپورراهم خواندم نمونه تستهای سالهای گذشته هم فقط کلیدداره بدون جواب تشریحی. من درخیلی ازتستها توی دوگزینه شک دارم ووقتی جوابو می بینم نمیتونم بفهمم چرااون یکی گزینه که من فکرمی کردم جواب نیست
    آیا کتاب یا کلاسی هست مثل حل تمرین باشه وفقط نمونه سوال باجواب تشریحی کارکنند

او نمونه تستي كه گفتم به زبون چيني حل تشريحي كرده ولي جواب درست رو به انگليسي نوشته كه خيلي كمك مي كنه
    من با جزوه آريانپور و اين تستهاي كه گفتم 38 از 40 زدم
    احتملا مشكل شما توي سرعت عمل تونه و تشخيص كلاز ها كه بين دو گزينه شك مي كنيد.
    نگران نباشيد با تست زدن بيشتر نمرتون بالا مي آد
    معمولا گرامر نمره بيار ترين قسمت تافل هستش.
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zary
    سلام ازراهنمائی دوستان خیلی ممنونم
    من جزوه آریانپورراهم خواندم نمونه تستهای سالهای گذشته هم فقط کلیدداره بدون جواب تشریحی. من درخیلی ازتستها توی دوگزینه شک دارم ووقتی جوابو می بینم نمیتونم بفهمم چرااون یکی گزینه که من فکرمی کردم جواب نیست
    آیا کتاب یا کلاسی هست مثل حل تمرین باشه وفقط نمونه سوال باجواب تشریحی کارکنند
    سلام
    من استنباطم اين هست كه شايد در مدت زمان كمي حجم بالايي از مطالب گرامري رو به منظور يادگيري مرور كرديد. تجربه خودم هم اينگونه بود برايpbt!. نكته اي كه هست اينه كه منابعي كه دوستان گفتند مثل برونز و ... خوب هستند.( البته جزوه آريانپور رو پيشنهاد نميكنم! البته اون هم شايد خوب باشه وليكن فكر مي كنم براي مرور دوباره شما براي اين بخش نيازي بهش نداشته باشين ). براي گرامر بايد در موقع فراگيريش ( كه وقت زيادي هم نميخواد/ 3 روز تا يه هفته!) بايد روش مكث كرد. وليكن رمز سد شكستن ميزان جوابهاي نادرست مخصوصا گرامر ، در امتحان pbt فقط " مرور و چك تستهاي خود امتحاناتpbt" هست. اگه يه 10 سري ديگه تست بزنيد- مخصوصا 25 تاي ثانويه- ميبينيد كه سوالات مشابه و حتي تكراري هستند و اون گزينه هايي كه شك داشتين دارن تكرار ميشن. در نهايت پس از مدتي گزينه هايي كه توشون شك دارين از دور خارج ميشن. فقط اگر مطالبي هست كه همش داره براتون تكرار ميشه و شما هنوز شك دارين از كسي رفع اشكال كنيد تا ياد بگيرين. ولي مطالب تكراري هست. نزديك هاي دقيقه 90! بلاخره تعداد جوابهاي نادرست كم و كمتر ميشه.
    موفق باشيد

Junior Member

سلام به همگی
    ازراهنمائیهاتون بینهایت ممنون
    من می خوام یک کتاب مرجع خوب برای گرامر بگیرم که ایرادامو برم ازتوش ببینم. دوستان چه کتابیو پیشنهادمی کنند؟
    grammer in use شنیدم خوبه ؟ کدوم جلدشوبگیرم ؟ ممنون

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

سلام
    در جمله زیر one به vice president یا process برمی گرده؟
    But he says he will not talk about the process of choosing a vice president until he has chosen one.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014
    سلام
    در جمله زیر one به vice president یا process برمی گرده؟
    But he says he will not talk about the process of choosing a vice president until he has chosen one.

one به vice president بر می گردد
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

چرا در جمله بالا از has chosen استفاده شده واز will choose استفاده نشده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)