صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: تاریخ انقضا گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاریخ انقضا گذرنامه

سلام
    من یه سوالی داشتم اونم اینکه یه ماه بعد از توکیو بر میگردم ایران ولی موقع پرواز از اعتبار پاسپورتم یک ماه و 28 روز باقی مونده! آیا میتونم با همین گذرنامم خودمو برسونم ایران یا باید درخواست گذرنامه جدید بدم؟ در ضمن من اول میرم ترکیه و بعد ایران، یه بیست ساعت بین دو پروازم وقت هست آیا میتونم وارد استانبول بشم و بگردم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

سلام، تا جايي كه مي دونم چون ايراني هستيد مشكلي براي ورود به ايران نداريد، حتي اگر پاسپورت منقضي باشه. منتها اينكه براي گردش در استانبول دچار مشكل بشيد رو دقيق نمي دونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golsajoodi نمایش پست ها
    سلام، تا جايي كه مي دونم چون ايراني هستيد مشكلي براي ورود به ايران نداريد، حتي اگر پاسپورت منقضي باشه. منتها اينكه براي گردش در استانبول دچار مشكل بشيد رو دقيق نمي دونم.
    خیلی ممنون از پاسختون متاسفانه خودمم نمیدونم. فاصله دو پروازم زیاده باید هتل بده ایرلاین، اما چون پاسپورتم داره تموم میشه میترسم نده بمونم تو فرودگاه تلف بشم!

سلام دوستان ؛
    من پس از گذاشتن وثیقه 15 میلیونی و معافیت تحصیلی پاسپورتی به عتبار 2 ماه گرفتم که متاسفانه تو این 2 ماه سفارت وقت خالی نداره . سوال من اینه که ایا این 2 ماه تمدید میشه ؟ کجا باید اقدام کنم ؟ و اینکه تو همین فروم نوشتن که برای رفتن به مصاحبه باید پاسپورتی با اعتبار حداقل 6 ماه داشته باشی, در این صورت من که اعتبار پاسم 2 ماهست باید چیکار کنم؟

ممنون

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

سلام
    ببخشید من ویزای امریکام 2 سال اعتبار داره و گذرنامه ام 1 سال دیگه. ویزام مولتی هست. می خواستم بدونم که وقتی سفارت ایران تو کانادا و یا دفتر حفظ منافع تو واشنگتن امریکا پاسپورت قبلی رو باطل می کنند اون وقت دقیقا چی کارش می کنند؟ پانچ می کنند تمام صفحاتش رو و یا این که کار دیگه ای می کنند با صفحاتش؟
    چون من نم ی دونم واقعا اگه پاسپورتم رو باطل کنند، و پاس پورت جدید بهم بدن، دقیقا باید چی کار کنم که ویزام باطل نشه و در صورت خارج شدن از امریکا، بتونم دوباره واردش بشم تو این مدت دو سال؟!
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member behnamnj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

نقل قول نوشته اصلی توسط bragsis نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که پاسپورت جدید بگیرید ۴ روز برای من طول کشید و خیلی سریع صادر میشه همه کاراشو همون + 10 انجام میده و اداره گذرنامه فقط چاپ و ارسال میکنه. زیر یکسال رو قبول میکنن که پاس جدید بدن اما بیشتر از یه سال پاستون زمان داره و میخواین جدید بگیرین بازم مشکلی نیست فقط باید اول برید اداره گذرنامه.
    با این حال شما اگه پاسپورتتون بیش از ۶ ماه وقت داشته باشه میتونین باهاش برین ارمنستان درخواست ویزا بدین برگشت درخواست گذرنامه جدید بدید و وقتی ویزاتون اومد جدید رو بفرستین که ویزا توش چاپ بشه شخصا اینکارو کردم.
    مشمولين هم به همين راحتي ميشه پاسپورت جديد بگيرند يا بايد يجوري معافيت تحصيلي بگيرن؟ پاسپورت من كمتر از شيش ماه اعتبار داره و بايد تمديدش كنم ، حدودا يك ماه ديگه هم فارغ التحصيل ميشم ، به نظرتون چيكار كنم براي تمديد پاسپورت؟؟؟
    بزارم بعد از گرفتن پذيرش تمديد كنم و با پاس جديد برم براي سفارت يا اينكه الان كه دانشجو هستم هنوز به هر شكلي شده تمديدش كنم؟؟
    ممنون ميشم از دوستان هركي ميدونه راهنماييم كنه چون وقت كمي دارم
    رسالت من براي رسيدن به آزادي در صف ايستادن نيست بلكه برهم زدن صف است. چه گوارا

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من ویزای امریکام 2 سال اعتبار داره و گذرنامه ام 1 سال دیگه. ویزام مولتی هست. می خواستم بدونم که وقتی سفارت ایران تو کانادا و یا دفتر حفظ منافع تو واشنگتن امریکا پاسپورت قبلی رو باطل می کنند اون وقت دقیقا چی کارش می کنند؟ پانچ می کنند تمام صفحاتش رو و یا این که کار دیگه ای می کنند با صفحاتش؟
    چون من نم ی دونم واقعا اگه پاسپورتم رو باطل کنند، و پاس پورت جدید بهم بدن، دقیقا باید چی کار کنم که ویزام باطل نشه و در صورت خارج شدن از امریکا، بتونم دوباره واردش بشم تو این مدت دو سال؟!
    سلام
    هنگام تمدید دو صفحه اول گذرنامه رو پانچ می کنند و بهت برمی گردونند. هر جایی بخوای بری باید پاسپورت جدید و پاسپورت قدیم (که ویزا در آن است) را با هم نشان بدی.
    "I have a dream"

Junior Member

سلام من مادرم پاسپورتش از الان 8 ماه اعتبار دارد. aug,31 وقت سفارت دارد. می خواستم ببینم اگه تمدید کنه که شماره عوض میشه به کجا باید ایمیل بزنم و ds-160 را اپدیت کنم. کلا مشکلی پیش میاد؟ چه کار باید کزد؟

سلام دوستان
    من تاریخ انقضای پاسپورتم رو یک روز جابجا زدم توی فرم DS-160 و وقت هم گرفتیم برای 21 تیر ماه. به سفارت ایمیل زدم ولی درست توضیح ندادن که چکار باید بکنم. لطفا راهنمایی کنید که چکار باید بکنم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)