صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: تاریخ انقضا گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاریخ انقضا گذرنامه

سلام دوستان،
    من تاریخ انقضای گذرنامم 20 ماه دیگه ست و امکان تمدیدش رو هم ندارم. آیا برای ویزای دانشجویی گرقتن از آمریکا (برای P.h.D) دچار مشکل می شم؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aamirmon نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من تاریخ انقضای گذرنامم 20 ماه دیگه ست و امکان تمدیدش رو هم ندارم. آیا برای ویزای دانشجویی گرقتن از آمریکا (برای P.h.D) دچار مشکل می شم؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    منم همچنین وضعیتی دارم. ولی فک نکنم مشکل خاصی باشه چون وقتی میریم مصاحبه باید 6 ماه وقت داشته باشه!

Junior Member bragsis آواتار ها

بهترین کار اینه که پاسپورت جدید بگیرید ۴ روز برای من طول کشید و خیلی سریع صادر میشه همه کاراشو همون + 10 انجام میده و اداره گذرنامه فقط چاپ و ارسال میکنه. زیر یکسال رو قبول میکنن که پاس جدید بدن اما بیشتر از یه سال پاستون زمان داره و میخواین جدید بگیرین بازم مشکلی نیست فقط باید اول برید اداره گذرنامه.
    با این حال شما اگه پاسپورتتون بیش از ۶ ماه وقت داشته باشه میتونین باهاش برین ارمنستان درخواست ویزا بدین برگشت درخواست گذرنامه جدید بدید و وقتی ویزاتون اومد جدید رو بفرستین که ویزا توش چاپ بشه شخصا اینکارو کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara252 نمایش پست ها
    منم همچنین وضعیتی دارم. ولی فک نکنم مشکل خاصی باشه چون وقتی میریم مصاحبه باید 6 ماه وقت داشته باشه!

Junior Member mhn_namak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Washington State University

دوستان سلام،
    نمیدونم کسی اینجا هست جواب بده یا خیر.
    من گذرنامم رو یک هفته مونده به مصاحبه ام عوض کردم. برای روز مصاحبه شش ماه اعتبار داشت اما برای روز ورود نداشت در نتیجه ریسک نرسیدن پاسپورت رو به ریسک ریجکت شدن ترجیح دادم و درخواست تعویضش رو دادم.
    حالا آیا باید برم دوباره فرم DS-160 رو پر کنم؟ آیا لازمه دوباره وقت بگیرم؟ چه کارایی باید انجام بدم؟
    بعد هزینه سویس چی میشه؟ اونم شماره پاسپورت میخاد میتونم شماره پاسی رو بدم که باهاش Ds-160 الانم پر شده؟
    خواهش میکنم راهنماییم کنید چون واقعا نمیدونم باید چه کار کنم.

Junior Member Elaherab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng/UMD

نقل قول نوشته اصلی توسط shahparak نمایش پست ها
    سلام دوستان من با ويزاي تحصيلي الان تو امريكام و كمتر از يك سال از تاريخ انقضاي پاسپورتم مونده، ميخوام بدونم كسي اطلاع داره كه چطور ميتونم پاسمو عوض كنم؟
    سلام! شما اگر داخل آمریکا هستید برای تعویض گذرنامه باید به دفتر حفظ منافع ایران در واشنگتن مراجعه کنید. اگر حضوری براتون مقدور نیست، میتونید مدارکتون رو پست کنید معمولا 2-4 هفته طول میکشه. اطلاعات کامل رو در وبسایت "دفتر" بخونید:
    http://www.daftar.org/far/default.asp

سلام دوستان،
    ببخشید من یک سوال داشتم. من 27 آوریل رفتم برای مصاحبه و کلیرنس بهمخورده و هنوز ویزام آماده نشده. میخواستم بدونم اگه الان پاسم رو عوض کنم و پاس جدید رو بفرستم برای ویزا مشکلی پیش نمیاد؟؟ پاسم تا 8 ماه دیگه اعتبار داره ولی میخوام زودتر عوض کنم که بعدا مشکلس پیش نیاید.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط najiyedelha نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ببخشید من یک سوال داشتم. من 27 آوریل رفتم برای مصاحبه و کلیرنس بهمخورده و هنوز ویزام آماده نشده. میخواستم بدونم اگه الان پاسم رو عوض کنم و پاس جدید رو بفرستم برای ویزا مشکلی پیش نمیاد؟؟ پاسم تا 8 ماه دیگه اعتبار داره ولی میخوام زودتر عوض کنم که بعدا مشکلس پیش نیاید.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    موقع پیکاپ باید دو تا پاسپورت رو با هم بفرستید. با این وجود 8 ماه اعتبار برای ورود به آمریکا کافیه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    موقع پیکاپ باید دو تا پاسپورت رو با هم بفرستید. با این وجود 8 ماه اعتبار برای ورود به آمریکا کافیه
    مگه پاسو که عوض میکنیم قبلی رو هم بهمون میدند؟

و یه سوال دیگه اینکه اگر من همین پاسم رو بفرستم برای ویزا و بعد از اینکه ویزا توی پاسم خورد اونو عوض کنم چی؟ اون موقع مشکلی پیش نمی آید؟؟؟
    ویرایش توسط haley : July 17th, 2015 در ساعت 11:22 PM دلیل: ترکیب پست ها

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط najiyedelha نمایش پست ها
    مگه پاسو که عوض میکنیم قبلی رو هم بهمون میدند؟

و یه سوال دیگه اینکه اگر من همین پاسم رو بفرستم برای ویزا و بعد از اینکه ویزا توی پاسم خورد اونو عوض کنم چی؟ اون موقع مشکلی پیش نمی آید؟؟؟
    جواب سؤال اول: بله، صفحه اول اطلاعات رو می کنن ولی!
    جواب سؤال دوم: بهتره اگه این کار رو کردی تا وقتی نرفتی آمریکا پاسپورت رو عوض نکنی، بعد از ورود به آمریکا هم باید هر دو تا پاسپورت همراهت باشه چون توی یکی ویزات خورده و توی اون یکی اطلاعات شخصی ات

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    نباید به سفارت ایمیل بزنیم که شماره پاسپورت عوض شده و پاسپورت عوض شده از این حرفا؟ که یه وقت بعد قاطی پاطی نکنن، یا زودترش اگه مدرکلی چیزی باید ببریم آماده باشه. یا توی ویزا شماره پاسپورت را اشتباهی چاپ نکنن.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)